My Weblog: kutahya web tasarim umraniye elektrikci uskudar elektrikci umraniye elektrikci istanbul su tesisat tamiri sisli kombi tamiri cekmekoy elektrikci uskudar kornis montaj umraniye kornis montaj atasehir elektrikci beykoz elektrikci

Wszystko o lodówkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > > w kolorze białym

Jaką lodówkę Amica w kolorze białym wybrać?

Lodówka Amica w kolorze białym to polski akcent w kuchni. Dobry akcent, bo Amica oferuje nowoczesne urządzenia, w szerokiej gamie produktów, z różnego rodzaju systemami elektronicznymi.

Lodówka Amica w kolorze białym - wybrane oferty:
Lodówka Amica Standard FK318.3

Lodówka Amica Standard FK318.3

klasa A+
wysokość 1820
pojemność 252

Lodówka Amica Eco FK268.3AA

Lodówka Amica Eco FK268.3AA

klasa A++
wysokość 1700
pojemność 230

Lodówka Amica Standard FK326.3

Lodówka Amica Standard FK326.3

klasa A+
wysokość 1850
pojemność 292


Jaka lodówka Amica w kolorze białym - wybierz dla siebie

Masz wciąż problem, jaką lodówkę wybrać? Spokojnie, pomożemy! Wybrałeś już, że jesteś zainteresowany lodówką Amica w kolorze białym. Poniżej prezentujemy dalszy podział tych lodówek. Wybierz typ, jaki interesuje Cię najbardziej i przejdziesz do listy lodówek dopasowanych idealnie do Twoich potrzeb.

Lodówka Amica chłodziarko-zamrażarka w kolorze białym

Lodówka Amica chłodziarko-zamrażarka w kolorze białym (3)

Chłodziarko-zamrażarka Amica w kolorze białym to lodówka podzielona na dwie niezależne strefy chłodzenia: chłodziarkę, która chłodzi w temperaturze od 0 do 10 stopni i zamrażarkę, która zamraża w temperaturze do – 24 stopni. Strefy te dostępne są w różnych kombinacjach – zamrażalnik może być w górnej części, albo, co najczęstsze, w dolnej.

Lodówka Amica wolnostojąca w kolorze białym

Lodówka Amica wolnostojąca w kolorze białym (3)

Lodówka wolnostojąca Amica w kolorze białym to urządzenie, które możemy ustawić w dowolnym miejscu, niezależnie od istniejących czy planowanych mebli kuchennych, rezerwując jedynie odpowiednich rozmiarów powierzchnię. To samodzielne urządzanie, gotowe do użycia zaraz po ustawieniu i podłączeniu do prądu.

Lodówka Amica klasa energetyczna A+ w kolorze białym

Lodówka Amica klasa energetyczna A+ w kolorze białym (2)

Lodówka Amica w kolorze białym w klasie energetycznej A+ to oszczędne, ekonomiczne urządzenie. Na etykiecie to kolor jasnozielony.

Lodówka Amica klasa energetyczna A++ w kolorze białym

Lodówka Amica klasa energetyczna A++ w kolorze białym (1)

Lodówka Amica w kolorze białym w klasie energetycznej A++ to bardzo energooszczędna lodówka, wyposażone w wiele systemów, których głównym celem poza jak najlepszym chłodzeniem, jest właśnie oszczędność energii. Na etykiecie to kolor zielony.

Lodówka Amica średnia (165 - 185 cm) w kolorze białym

Lodówka Amica średnia (165 - 185 cm) w kolorze białym (3)

Lodówka średnia Amica w kolorze białym to średniej wielkości urządzenie, ma tez zazwyczaj średnią pojemność. To rozwiązanie dla osób, które nie potrzebują ogromnych powierzchni chłodzących, a lodówka podblatowe nie jest jednak wystarczająca.

Lodówka Amica mała (poniżej 300 litrów) w kolorze białym

Lodówka Amica mała (poniżej 300 litrów) w kolorze białym (3)

Mała lodówka Amica w kolorze białym to najmniej pojemne urządzenie, dla singli, par, małych rodzin, ewentualnie jako urządzenie dodatkowe, często podblatowe.