Wszystko o lodówkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > > do zabudowy

Jaką lodówkę Beko do zabudowy wybrać?

Lodówka Beko do zabudowy jest coraz bardziej popularnym rozwiązaniem w polskiej kuchni. To niewątpliwie nowoczesne urządzenie tureckiego koncernu zyskuje coraz więcej klientów w całej Europie.

Lodówka Beko do zabudowy - wybrane oferty:
Lodówka BEKO CBI 7771

Lodówka BEKO CBI 7771

klasa A+
wysokość 1776
pojemność 242

Lodówka BEKO CBI 7703

Lodówka BEKO CBI 7703

klasa A++
wysokość 1776
pojemność 244


Jaka lodówka Beko do zabudowy - wybierz dla siebie

Masz wciąż problem, jaką lodówkę wybrać? Spokojnie, pomożemy! Wybrałeś już, że jesteś zainteresowany lodówką Beko do zabudowy. Poniżej prezentujemy dalszy podział tych lodówek. Wybierz typ, jaki interesuje Cię najbardziej i przejdziesz do listy lodówek dopasowanych idealnie do Twoich potrzeb.

Lodówka Beko chłodziarko-zamrażarka do zabudowy

Lodówka Beko chłodziarko-zamrażarka do zabudowy (2)

Chłodziarko-zamrażarka Beko do zabudowy to lodówka podzielona na dwie niezależne strefy chłodzenia: chłodziarkę, która chłodzi w temperaturze od 0 do 10 stopni i zamrażarkę, która zamraża w temperaturze do – 24 stopni. Strefy te dostępne są w różnych kombinacjach – zamrażalnik może być w górnej części, albo, co najczęstsze, w dolnej.

Lodówka Beko do zabudowy klasa energetyczna A+

Lodówka Beko do zabudowy klasa energetyczna A+ (1)

Lodówka Beko do zabudowy w klasie energetycznej A+ to oszczędne, ekonomiczne urządzenie. Na etykiecie to kolor jasnozielony.

Lodówka Beko do zabudowy klasa energetyczna A++

Lodówka Beko do zabudowy klasa energetyczna A++ (1)

Lodówka Beko do zabudowy w klasie energetycznej A++ to bardzo energooszczędna lodówka, wyposażone w wiele systemów, których głównym celem poza jak najlepszym chłodzeniem, jest właśnie oszczędność energii. Na etykiecie to kolor zielony.

Lodówka Beko do zabudowy średnia (165 - 185 cm)

Lodówka Beko do zabudowy średnia (165 - 185 cm) (2)

Lodówka średnia Beko do zabudowy to średniej wielkości urządzenie, ma tez zazwyczaj średnią pojemność. To rozwiązanie dla osób, które nie potrzebują ogromnych powierzchni chłodzących, a lodówka podblatowe nie jest jednak wystarczająca.

Lodówka Beko do zabudowy mała (poniżej 300 litrów)

Lodówka Beko do zabudowy mała (poniżej 300 litrów) (2)

Mała lodówka Beko do zabudowy to najmniej pojemne urządzenie, dla singli, par, małych rodzin, ewentualnie jako urządzenie dodatkowe, często podblatowe.

Lodówka Beko do zabudowy w kolorze białym

Lodówka Beko do zabudowy w kolorze białym (1)

Biała lodówka Beko do zabudowy to najbardziej klasyczne rozwiązanie. To jednak równie nowoczesne urządzenie, co lodówki w innych kolorach. Trzeba też przyznać, że tak naprawdę, pasuje praktycznie do każdej kuchni.