Wszystko o lodówkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > > klasa energetyczna A+++

Jaką lodówkę chłodziarkę w klasie energetycznej A+++ wybrać?

Chłodziarka klasa energetyczna A+++ to lodówka bez zamrażalnika, chociaż często w większych egzemplarzach znajdziemy specjalne komory, w których temperatura do – 6 stopni pozwala na krótkotrwałe zamrożenie niewielkiej ilości produktów. To lodówka przeznaczona do „bieżącego” przechowywania produktów żywnościowych.

Lodówka chłodziarka klasa energetyczna A+++ - wybrane oferty:
Lodówka Liebherr IKB 2750

Lodówka Liebherr IKB 2750

klasa A+++
wysokość 1397 (1413)
pojemność 236


Jaka lodówka chłodziarka klasa energetyczna A+++ - wybierz dla siebie

Masz wciąż problem, jaką lodówkę wybrać? Spokojnie, pomożemy! Wybrałeś już, że jesteś zainteresowany lodówką chłodziarka klasa energetyczna A+++. Poniżej prezentujemy dalszy podział tych lodówek. Wybierz typ, jaki interesuje Cię najbardziej i przejdziesz do listy lodówek dopasowanych idealnie do Twoich potrzeb.

Lodówka Liebherr chłodziarka klasa energetyczna A+++

Lodówka Liebherr chłodziarka klasa energetyczna A+++ (1)

Lodówka Liebherr chłodziarka klasa energetyczna A+++ to oferta niemieckiego koncernu, który poza lodówkami oferuje też … maszyny budowlane czy dźwigi. Ogromny wybór lodówek, wiele ciekawych rozwiązań, zawsze najnowocześniejsze technologie.

Lodówka chłodziarka do zabudowy klasa energetyczna A+++

Lodówka chłodziarka do zabudowy klasa energetyczna A+++ (1)

Lodówka do zabudowy chłodziarka klasa energetyczna A+++ została tak skonstruowana, aby można ją było wbudować w zaplanowane meble kuchenne, ustawiając we wnęce meblowej o nieco większych rozmiarach niż urządzenie, dokręcając do drzwi frontowych płytę meblową, taką samą jak drzwiczki pozostałych szafek. Patrząc na parametry lodówek do zabudowy musimy zaznaczyć, że nie różnią się niczym od odpowiedników wśród lodówek wolnostojących.

Lodówka chłodziarka klasa energetyczna A+++ niska (poniżej 165 cm)

Lodówka chłodziarka klasa energetyczna A+++ niska (poniżej 165 cm) (1)

Niska lodówka chłodziarka klasa energetyczna A+++ to najmniejsze urządzenie, dla singli, niewielkich rodzin jadających zazwyczaj poza domem. Występuje często w wersji podblatowej.

Lodówka chłodziarka klasa energetyczna A+++ mała (poniżej 300 litrów)

Lodówka chłodziarka klasa energetyczna A+++ mała (poniżej 300 litrów) (1)

Mała lodówka chłodziarka klasa energetyczna A+++ to najmniej pojemne urządzenie, dla singli, par, małych rodzin, ewentualnie jako urządzenie dodatkowe, często podblatowe.

Lodówka chłodziarka klasa energetyczna A+++ w kolorze białym

Lodówka chłodziarka klasa energetyczna A+++ w kolorze białym (1)

Biała lodówka chłodziarka klasa energetyczna A+++ to najbardziej klasyczne rozwiązanie. To jednak równie nowoczesne urządzenie, co lodówki w innych kolorach. Trzeba też przyznać, że tak naprawdę, pasuje praktycznie do każdej kuchni.