Wszystko o lodówkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > > klasa energetyczna A+++

Jaką lodówkę do zabudowy w klasie energetycznej A+++ wybrać?

Lodówka do zabudowy klasa energetyczna A+++ została tak skonstruowana, aby można ją było wbudować w zaplanowane meble kuchenne, ustawiając we wnęce meblowej o nieco większych rozmiarach niż urządzenie, dokręcając do drzwi frontowych płytę meblową, taką samą jak drzwiczki pozostałych szafek. Patrząc na parametry lodówek do zabudowy musimy zaznaczyć, że nie różnią się niczym od odpowiedników wśród lodówek wolnostojących.

Lodówka do zabudowy klasa energetyczna A+++ - wybrane oferty:
Lodówka Electrolux ENG2917AOW

Lodówka Electrolux ENG2917AOW

klasa A+++
wysokość 1764 (1780
pojemność 280

Lodówka Liebherr IKB 2750

Lodówka Liebherr IKB 2750

klasa A+++
wysokość 1397 (1413)
pojemność 236

Lodówka Liebherr ICBP 3256

Lodówka Liebherr ICBP 3256

klasa A+++
wysokość 1772 (1778)
pojemność 266

Lodówka Liebherr ICP 3314

Lodówka Liebherr ICP 3314

klasa A+++
wysokość 1772 (1788)
pojemność 281


Jaka lodówka do zabudowy klasa energetyczna A+++ - wybierz dla siebie

Masz wciąż problem, jaką lodówkę wybrać? Spokojnie, pomożemy! Wybrałeś już, że jesteś zainteresowany lodówką do zabudowy klasa energetyczna A+++. Poniżej prezentujemy dalszy podział tych lodówek. Wybierz typ, jaki interesuje Cię najbardziej i przejdziesz do listy lodówek dopasowanych idealnie do Twoich potrzeb.

Lodówka Electrolux do zabudowy klasa energetyczna A+++

Lodówka Electrolux do zabudowy klasa energetyczna A+++ (1)

Lodówka Electrolux do zabudowy klasa energetyczna A+++ jest propozycja dla tych, którzy oczekują sprawdzonych, dobrych rozwiązań i szukają nowoczesnej lodówki od dobrego europejskiego producenta. Szeroki wybór modeli, wersji, wyposażenia i kolorystyki.

Lodówka Liebherr do zabudowy klasa energetyczna A+++

Lodówka Liebherr do zabudowy klasa energetyczna A+++ (3)

Lodówka Liebherr do zabudowy klasa energetyczna A+++ to oferta niemieckiego koncernu, który poza lodówkami oferuje też … maszyny budowlane czy dźwigi. Ogromny wybór lodówek, wiele ciekawych rozwiązań, zawsze najnowocześniejsze technologie.

Lodówka chłodziarka do zabudowy klasa energetyczna A+++

Lodówka chłodziarka do zabudowy klasa energetyczna A+++ (1)

Chłodziarka do zabudowy klasa energetyczna A+++ to lodówka bez zamrażalnika, chociaż często w większych egzemplarzach znajdziemy specjalne komory, w których temperatura do – 6 stopni pozwala na krótkotrwałe zamrożenie niewielkiej ilości produktów. To lodówka przeznaczona do „bieżącego” przechowywania produktów żywnościowych.

Lodówka chłodziarko-zamrażarka do zabudowy klasa energetyczna A+++

Lodówka chłodziarko-zamrażarka do zabudowy klasa energetyczna A+++ (3)

Chłodziarko-zamrażarka do zabudowy klasa energetyczna A+++ to lodówka podzielona na dwie niezależne strefy chłodzenia: chłodziarkę, która chłodzi w temperaturze od 0 do 10 stopni i zamrażarkę, która zamraża w temperaturze do – 24 stopni. Strefy te dostępne są w różnych kombinacjach – zamrażalnik może być w górnej części, albo, co najczęstsze, w dolnej.

Lodówka do zabudowy klasa energetyczna A+++ niska (poniżej 165 cm)

Lodówka do zabudowy klasa energetyczna A+++ niska (poniżej 165 cm) (1)

Niska lodówka do zabudowy klasa energetyczna A+++ to najmniejsze urządzenie, dla singli, niewielkich rodzin jadających zazwyczaj poza domem. Występuje często w wersji podblatowej.

Lodówka do zabudowy klasa energetyczna A+++ średnia (165 - 185 cm)

Lodówka do zabudowy klasa energetyczna A+++ średnia (165 - 185 cm) (3)

Lodówka średnia do zabudowy klasa energetyczna A+++ to średniej wielkości urządzenie, ma tez zazwyczaj średnią pojemność. To rozwiązanie dla osób, które nie potrzebują ogromnych powierzchni chłodzących, a lodówka podblatowe nie jest jednak wystarczająca.

Lodówka do zabudowy klasa energetyczna A+++ mała (poniżej 300 litrów)

Lodówka do zabudowy klasa energetyczna A+++ mała (poniżej 300 litrów) (4)

Mała lodówka do zabudowy klasa energetyczna A+++ to najmniej pojemne urządzenie, dla singli, par, małych rodzin, ewentualnie jako urządzenie dodatkowe, często podblatowe.

Lodówka do zabudowy klasa energetyczna A+++ w kolorze białym

Lodówka do zabudowy klasa energetyczna A+++ w kolorze białym (4)

Biała lodówka do zabudowy klasa energetyczna A+++ to najbardziej klasyczne rozwiązanie. To jednak równie nowoczesne urządzenie, co lodówki w innych kolorach. Trzeba też przyznać, że tak naprawdę, pasuje praktycznie do każdej kuchni.