Wszystko o lodówkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > > klasa energetyczna A

Jaką lodówkę Hotpoint-Ariston w klasie energetycznej A wybrać?

Lodówka Hotpoint-Ariston klasa energetyczna A to ciekawe rozwiązanie dla Twojej kuchni. Z jednej strony włoska klasyka designu, z drugiej nowoczesne rozwiązania już globalnego koncernu.

Lodówka Hotpoint-Ariston klasa energetyczna A - wybrane oferty:
Lodówka Hotpoint-Ariston NMTP 1912 F/HA

Lodówka Hotpoint-Ariston NMTP 1912 F/HA

klasa A
wysokość 1905
pojemność 428


Jaka lodówka Hotpoint-Ariston klasa energetyczna A - wybierz dla siebie

Masz wciąż problem, jaką lodówkę wybrać? Spokojnie, pomożemy! Wybrałeś już, że jesteś zainteresowany lodówką Hotpoint-Ariston klasa energetyczna A. Poniżej prezentujemy dalszy podział tych lodówek. Wybierz typ, jaki interesuje Cię najbardziej i przejdziesz do listy lodówek dopasowanych idealnie do Twoich potrzeb.

Lodówka Hotpoint-Ariston chłodziarko-zamrażarka klasa energetyczna A

Lodówka Hotpoint-Ariston chłodziarko-zamrażarka klasa energetyczna A (1)

Chłodziarko-zamrażarka Hotpoint-Ariston klasa energetyczna A to lodówka podzielona na dwie niezależne strefy chłodzenia: chłodziarkę, która chłodzi w temperaturze od 0 do 10 stopni i zamrażarkę, która zamraża w temperaturze do – 24 stopni. Strefy te dostępne są w różnych kombinacjach – zamrażalnik może być w górnej części, albo, co najczęstsze, w dolnej.

Lodówka Hotpoint-Ariston wolnostojąca klasa energetyczna A

Lodówka Hotpoint-Ariston wolnostojąca klasa energetyczna A (1)

Lodówka wolnostojąca Hotpoint-Ariston klasa energetyczna A to urządzenie, które możemy ustawić w dowolnym miejscu, niezależnie od istniejących czy planowanych mebli kuchennych, rezerwując jedynie odpowiednich rozmiarów powierzchnię. To samodzielne urządzanie, gotowe do użycia zaraz po ustawieniu i podłączeniu do prądu.

Lodówka Hotpoint-Ariston klasa energetyczna A wysoka (powyżej 185 cm)

Lodówka Hotpoint-Ariston klasa energetyczna A wysoka (powyżej 185 cm) (1)

Wysoka lodówka Hotpoint-Ariston klasa energetyczna A ma największą wysokość i pojemność. Często przekracza wysokość 2 metrów i pojemność 350 litrów. To dobre rozwiązanie dla rodzin o dużych potrzebach.

Lodówka Hotpoint-Ariston klasa energetyczna A duża (powyżej 350 litrów)

Lodówka Hotpoint-Ariston klasa energetyczna A duża (powyżej 350 litrów) (1)

Duża lodówka Hotpoint-Ariston klasa energetyczna A to najbardziej pojemne urządzenie, przeznaczone dla dużych rodzin o dużych wymaganiach.

Lodówka Hotpoint-Ariston klasa energetyczna A w kolorze stalowym (inox)

Lodówka Hotpoint-Ariston klasa energetyczna A w kolorze stalowym (inox) (1)

Lodówka Hotpoint-Ariston klasa energetyczna A w kolorze stalowym i inox była kiedyś obiektem marzeń każdej gospodyni domowej. Dziś jest już równie popularna, co biała. Wygląda bardzo efektownie. Często jest pokryta specjalną powłoką, która uchroni jej powierzchnię przez śladami odbitych palców i innymi smugami.