Wszystko o lodówkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > > niska (poniżej 165 cm)

Jaką lodówkę w klasie energetycznej A niską (poniżej 165 cm) wybrać?

Lodówka niska (poniżej 165 cm) w klasie energetycznej A to jeszcze oszczędna lodówka, zużywająca raczej niewiele energii elektrycznej. Na etykiecie to kolor żółty.

Lodówka klasa energetyczna A niska (poniżej 165 cm) - wybrane oferty:
Lodówka Electrolux ERU13310

Lodówka Electrolux ERU13310

klasa A
wysokość 815 (820)
pojemność 114


Jaka lodówka klasa energetyczna A niska (poniżej 165 cm) - wybierz dla siebie

Masz wciąż problem, jaką lodówkę wybrać? Spokojnie, pomożemy! Wybrałeś już, że jesteś zainteresowany lodówką klasa energetyczna A niska (poniżej 165 cm). Poniżej prezentujemy dalszy podział tych lodówek. Wybierz typ, jaki interesuje Cię najbardziej i przejdziesz do listy lodówek dopasowanych idealnie do Twoich potrzeb.

Lodówka Electrolux klasa energetyczna A niska (poniżej 165 cm)

Lodówka Electrolux klasa energetyczna A niska (poniżej 165 cm) (1)

Lodówka Electrolux klasa energetyczna A niska (poniżej 165 cm) jest propozycja dla tych, którzy oczekują sprawdzonych, dobrych rozwiązań i szukają nowoczesnej lodówki od dobrego europejskiego producenta. Szeroki wybór modeli, wersji, wyposażenia i kolorystyki.

Lodówka chłodziarka klasa energetyczna A niska (poniżej 165 cm)

Lodówka chłodziarka klasa energetyczna A niska (poniżej 165 cm) (1)

Chłodziarka klasa energetyczna A niska (poniżej 165 cm) to lodówka bez zamrażalnika, chociaż często w większych egzemplarzach znajdziemy specjalne komory, w których temperatura do – 6 stopni pozwala na krótkotrwałe zamrożenie niewielkiej ilości produktów. To lodówka przeznaczona do „bieżącego” przechowywania produktów żywnościowych.

Lodówka do zabudowy klasa energetyczna A niska (poniżej 165 cm)

Lodówka do zabudowy klasa energetyczna A niska (poniżej 165 cm) (1)

Lodówka do zabudowy klasa energetyczna A niska (poniżej 165 cm) została tak skonstruowana, aby można ją było wbudować w zaplanowane meble kuchenne, ustawiając we wnęce meblowej o nieco większych rozmiarach niż urządzenie, dokręcając do drzwi frontowych płytę meblową, taką samą jak drzwiczki pozostałych szafek. Patrząc na parametry lodówek do zabudowy musimy zaznaczyć, że nie różnią się niczym od odpowiedników wśród lodówek wolnostojących.

Lodówka klasa energetyczna A niska (poniżej 165 cm) mała (poniżej 300 litrów)

Lodówka klasa energetyczna A niska (poniżej 165 cm) mała (poniżej 300 litrów) (1)

Mała lodówka klasa energetyczna A niska (poniżej 165 cm) to najmniej pojemne urządzenie, dla singli, par, małych rodzin, ewentualnie jako urządzenie dodatkowe, często podblatowe.

Lodówka klasa energetyczna A niska (poniżej 165 cm) w kolorze białym

Lodówka klasa energetyczna A niska (poniżej 165 cm) w kolorze białym (1)

Biała lodówka klasa energetyczna A niska (poniżej 165 cm) to najbardziej klasyczne rozwiązanie. To jednak równie nowoczesne urządzenie, co lodówki w innych kolorach. Trzeba też przyznać, że tak naprawdę, pasuje praktycznie do każdej kuchni.