Wszystko o lodówkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > > w kolorze białym

Jaką lodówkę w klasie energetycznej A w kolorze białym wybrać?

Lodówka w kolorze białym w klasie energetycznej A to jeszcze oszczędna lodówka, zużywająca raczej niewiele energii elektrycznej. Na etykiecie to kolor żółty.

Lodówka klasa energetyczna A w kolorze białym - wybrane oferty:
Lodówka Electrolux ENB38933W

Lodówka Electrolux ENB38933W

klasa A
wysokość 2010
pojemność 361

Lodówka Electrolux ERU13310

Lodówka Electrolux ERU13310

klasa A
wysokość 815 (820)
pojemność 114


Jaka lodówka klasa energetyczna A w kolorze białym - wybierz dla siebie

Masz wciąż problem, jaką lodówkę wybrać? Spokojnie, pomożemy! Wybrałeś już, że jesteś zainteresowany lodówką klasa energetyczna A w kolorze białym. Poniżej prezentujemy dalszy podział tych lodówek. Wybierz typ, jaki interesuje Cię najbardziej i przejdziesz do listy lodówek dopasowanych idealnie do Twoich potrzeb.

Lodówka Electrolux klasa energetyczna A w kolorze białym

Lodówka Electrolux klasa energetyczna A w kolorze białym (2)

Lodówka Electrolux klasa energetyczna A w kolorze białym jest propozycja dla tych, którzy oczekują sprawdzonych, dobrych rozwiązań i szukają nowoczesnej lodówki od dobrego europejskiego producenta. Szeroki wybór modeli, wersji, wyposażenia i kolorystyki.

Lodówka chłodziarka klasa energetyczna A w kolorze białym

Lodówka chłodziarka klasa energetyczna A w kolorze białym (1)

Chłodziarka klasa energetyczna A w kolorze białym to lodówka bez zamrażalnika, chociaż często w większych egzemplarzach znajdziemy specjalne komory, w których temperatura do – 6 stopni pozwala na krótkotrwałe zamrożenie niewielkiej ilości produktów. To lodówka przeznaczona do „bieżącego” przechowywania produktów żywnościowych.

Lodówka chłodziarko-zamrażarka klasa energetyczna A w kolorze białym

Lodówka chłodziarko-zamrażarka klasa energetyczna A w kolorze białym (1)

Chłodziarko-zamrażarka klasa energetyczna A w kolorze białym to lodówka podzielona na dwie niezależne strefy chłodzenia: chłodziarkę, która chłodzi w temperaturze od 0 do 10 stopni i zamrażarkę, która zamraża w temperaturze do – 24 stopni. Strefy te dostępne są w różnych kombinacjach – zamrażalnik może być w górnej części, albo, co najczęstsze, w dolnej.

Lodówka wolnostojąca klasa energetyczna A w kolorze białym

Lodówka wolnostojąca klasa energetyczna A w kolorze białym (1)

Lodówka wolnostojąca klasa energetyczna A w kolorze białym to urządzenie, które możemy ustawić w dowolnym miejscu, niezależnie od istniejących czy planowanych mebli kuchennych, rezerwując jedynie odpowiednich rozmiarów powierzchnię. To samodzielne urządzanie, gotowe do użycia zaraz po ustawieniu i podłączeniu do prądu.

Lodówka do zabudowy klasa energetyczna A w kolorze białym

Lodówka do zabudowy klasa energetyczna A w kolorze białym (1)

Lodówka do zabudowy klasa energetyczna A w kolorze białym została tak skonstruowana, aby można ją było wbudować w zaplanowane meble kuchenne, ustawiając we wnęce meblowej o nieco większych rozmiarach niż urządzenie, dokręcając do drzwi frontowych płytę meblową, taką samą jak drzwiczki pozostałych szafek. Patrząc na parametry lodówek do zabudowy musimy zaznaczyć, że nie różnią się niczym od odpowiedników wśród lodówek wolnostojących.

Lodówka klasa energetyczna A niska (poniżej 165 cm) w kolorze białym

Lodówka klasa energetyczna A niska (poniżej 165 cm) w kolorze białym (1)

Niska lodówka klasa energetyczna A w kolorze białym to najmniejsze urządzenie, dla singli, niewielkich rodzin jadających zazwyczaj poza domem. Występuje często w wersji podblatowej.

Lodówka klasa energetyczna A wysoka (powyżej 185 cm) w kolorze białym

Lodówka klasa energetyczna A wysoka (powyżej 185 cm) w kolorze białym (1)

Wysoka lodówka klasa energetyczna A w kolorze białym ma największą wysokość i pojemność. Często przekracza wysokość 2 metrów i pojemność 350 litrów. To dobre rozwiązanie dla rodzin o dużych potrzebach.

Lodówka klasa energetyczna A mała (poniżej 300 litrów) w kolorze białym

Lodówka klasa energetyczna A mała (poniżej 300 litrów) w kolorze białym (1)

Mała lodówka klasa energetyczna A w kolorze białym to najmniej pojemne urządzenie, dla singli, par, małych rodzin, ewentualnie jako urządzenie dodatkowe, często podblatowe.

Lodówka klasa energetyczna A duża (powyżej 350 litrów) w kolorze białym

Lodówka klasa energetyczna A duża (powyżej 350 litrów) w kolorze białym (1)

Duża lodówka klasa energetyczna A w kolorze białym to najbardziej pojemne urządzenie, przeznaczone dla dużych rodzin o dużych wymaganiach.