Wszystko o lodówkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > > niska (poniżej 165 cm)

Jaką lodówkę w klasie energetycznej A+++ niską (poniżej 165 cm) wybrać?

Lodówka niska (poniżej 165 cm) w klasie energetycznej A+++ to najbardziej energooszczędna lodówka. To niebywałe, bowiem jest naszpikowana systemami elektrycznymi, a mimo to potrzebuje do pracy zaskakująco niewiele energii. Na etykiecie to kolor ciemnozielony.

Lodówka klasa energetyczna A+++ niska (poniżej 165 cm) - wybrane oferty:
Lodówka Liebherr IKB 2750

Lodówka Liebherr IKB 2750

klasa A+++
wysokość 1397 (1413)
pojemność 236


Jaka lodówka klasa energetyczna A+++ niska (poniżej 165 cm) - wybierz dla siebie

Masz wciąż problem, jaką lodówkę wybrać? Spokojnie, pomożemy! Wybrałeś już, że jesteś zainteresowany lodówką klasa energetyczna A+++ niska (poniżej 165 cm). Poniżej prezentujemy dalszy podział tych lodówek. Wybierz typ, jaki interesuje Cię najbardziej i przejdziesz do listy lodówek dopasowanych idealnie do Twoich potrzeb.

Lodówka Liebherr klasa energetyczna A+++ niska (poniżej 165 cm)

Lodówka Liebherr klasa energetyczna A+++ niska (poniżej 165 cm) (1)

Lodówka Liebherr klasa energetyczna A+++ niska (poniżej 165 cm) to oferta niemieckiego koncernu, który poza lodówkami oferuje też … maszyny budowlane czy dźwigi. Ogromny wybór lodówek, wiele ciekawych rozwiązań, zawsze najnowocześniejsze technologie.

Lodówka chłodziarka klasa energetyczna A+++ niska (poniżej 165 cm)

Lodówka chłodziarka klasa energetyczna A+++ niska (poniżej 165 cm) (1)

Chłodziarka klasa energetyczna A+++ niska (poniżej 165 cm) to lodówka bez zamrażalnika, chociaż często w większych egzemplarzach znajdziemy specjalne komory, w których temperatura do – 6 stopni pozwala na krótkotrwałe zamrożenie niewielkiej ilości produktów. To lodówka przeznaczona do „bieżącego” przechowywania produktów żywnościowych.

Lodówka do zabudowy klasa energetyczna A+++ niska (poniżej 165 cm)

Lodówka do zabudowy klasa energetyczna A+++ niska (poniżej 165 cm) (1)

Lodówka do zabudowy klasa energetyczna A+++ niska (poniżej 165 cm) została tak skonstruowana, aby można ją było wbudować w zaplanowane meble kuchenne, ustawiając we wnęce meblowej o nieco większych rozmiarach niż urządzenie, dokręcając do drzwi frontowych płytę meblową, taką samą jak drzwiczki pozostałych szafek. Patrząc na parametry lodówek do zabudowy musimy zaznaczyć, że nie różnią się niczym od odpowiedników wśród lodówek wolnostojących.

Lodówka klasa energetyczna A+++ niska (poniżej 165 cm) mała (poniżej 300 litrów)

Lodówka klasa energetyczna A+++ niska (poniżej 165 cm) mała (poniżej 300 litrów) (1)

Mała lodówka klasa energetyczna A+++ niska (poniżej 165 cm) to najmniej pojemne urządzenie, dla singli, par, małych rodzin, ewentualnie jako urządzenie dodatkowe, często podblatowe.

Lodówka klasa energetyczna A+++ niska (poniżej 165 cm) w kolorze białym

Lodówka klasa energetyczna A+++ niska (poniżej 165 cm) w kolorze białym (1)

Biała lodówka klasa energetyczna A+++ niska (poniżej 165 cm) to najbardziej klasyczne rozwiązanie. To jednak równie nowoczesne urządzenie, co lodówki w innych kolorach. Trzeba też przyznać, że tak naprawdę, pasuje praktycznie do każdej kuchni.