My Weblog: kutahya web tasarim umraniye elektrikci uskudar elektrikci umraniye elektrikci istanbul elektrikci su tesisat tamiri sisli kombi tamiri satis egitimi cekmekoy elektrikci uskudar kornis montaj umraniye kornis montaj atasehir elektrikci beykoz elektrikci

Wszystko o lodówkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > klasa energetyczna A+

Jaką lodówkę w klasie energetycznej A+ wybrać?

Lodówka w klasie energetycznej A+ to oszczędne, ekonomiczne urządzenie. Na etykiecie to kolor jasnozielony.

Lodówka klasa energetyczna A+ - wybrane oferty:
Lodówka Amica Standard FK318.3S

Lodówka Amica Standard FK318.3S

klasa A+
wysokość 1820
pojemność 252

Lodówka Whirlpool WSC5541 A+NX

Lodówka Whirlpool WSC5541 A+NX

klasa A+
wysokość 1770
pojemność 515

Lodówka Bosch KGN36VL20E

Lodówka Bosch KGN36VL20E

klasa A+
wysokość 1850
pojemność 287

Lodówka BEKO CN 228223 T

Lodówka BEKO CN 228223 T

klasa A+
wysokość 1750
pojemność 266

Lodówka BEKO CBI 7771

Lodówka BEKO CBI 7771

klasa A+
wysokość 1776
pojemność 242

Lodówka Whirlpool ARC2353

Lodówka Whirlpool ARC2353

klasa A+
wysokość 1430
pojemność 212

Lodówka Samsung RL55VTEBG

Lodówka Samsung RL55VTEBG

klasa A+
wysokość 2000
pojemność 324

Lodówka Amica Standard FK318.3X

Lodówka Amica Standard FK318.3X

klasa A+
wysokość 1820
pojemność 252

Lodówka Electrolux EN3881AOX

Lodówka Electrolux EN3881AOX

klasa A+
wysokość 2019
pojemność 358

Lodówka Electrolux EN12900AW

Lodówka Electrolux EN12900AW

klasa A+
wysokość 1544
pojemność 269

Lodówka klasa energetyczna A+ (316)

Jaka lodówka klasa energetyczna A+ - wybierz dla siebie

Masz wciąż problem, jaką lodówkę wybrać? Spokojnie, pomożemy! Wybrałeś już, że jesteś zainteresowany lodówką klasa energetyczna A+. Poniżej prezentujemy dalszy podział tych lodówek. Wybierz typ, jaki interesuje Cię najbardziej i przejdziesz do listy lodówek dopasowanych idealnie do Twoich potrzeb.

Lodówka Amica klasa energetyczna A+

Lodówka Amica klasa energetyczna A+ (7)

Lodówka Amica klasa energetyczna A+ to polski akcent w kuchni. Dobry akcent, bo Amica oferuje nowoczesne urządzenia, w szerokiej gamie produktów, z różnego rodzaju systemami elektronicznymi.

Lodówka Beko klasa energetyczna A+

Lodówka Beko klasa energetyczna A+ (39)

Lodówka Beko klasa energetyczna A+ jest coraz bardziej popularnym rozwiązaniem w polskiej kuchni. To niewątpliwie nowoczesne urządzenie tureckiego koncernu zyskuje coraz więcej klientów w całej Europie.

Lodówka Bosch klasa energetyczna A+

Lodówka Bosch klasa energetyczna A+ (34)

Lodówka Bosch klasa energetyczna A+ to niemiecka jakość w kuchni. Z jednej strony standardowe, klasyczne rozwiązania, z drugiej niezawodne, naszpikowane elektroniką nowoczesne urządzenie.

Lodówka Electrolux klasa energetyczna A+

Lodówka Electrolux klasa energetyczna A+ (87)

Lodówka Electrolux klasa energetyczna A+ jest propozycja dla tych, którzy oczekują sprawdzonych, dobrych rozwiązań i szukają nowoczesnej lodówki od dobrego europejskiego producenta. Szeroki wybór modeli, wersji, wyposażenia i kolorystyki.

Lodówka Gorenje klasa energetyczna A+

Lodówka Gorenje klasa energetyczna A+ (13)

Lodówka Gorenje klasa energetyczna A+ to aktualnie ciekawe rozwiązanie dla Twojej kuchni. Słoweński producent oferuje nam obecnie szeroką ofertę urządzeń chłodniczych, z różnym wyposażeniem, w różnym designie, od klasyki po nowoczesność.

Lodówka Hotpoint-Ariston klasa energetyczna A+

Lodówka Hotpoint-Ariston klasa energetyczna A+ (7)

Lodówka Hotpoint-Ariston klasa energetyczna A+ to ciekawe rozwiązanie dla Twojej kuchni. Z jednej strony włoska klasyka designu, z drugiej nowoczesne rozwiązania już globalnego koncernu.

Lodówka LG klasa energetyczna A+

Lodówka LG klasa energetyczna A+ (17)

Lodówka LG klasa energetyczna A+ to koreańska wizja na kuchnię Nowocześnie, niebanalnie, ekologicznie. Szeroki wybór urządzeń, różna wielkość, różna pojemność.

Lodówka Liebherr klasa energetyczna A+

Lodówka Liebherr klasa energetyczna A+ (30)

Lodówka Liebherr klasa energetyczna A+ to oferta niemieckiego koncernu, który poza lodówkami oferuje też … maszyny budowlane czy dźwigi. Ogromny wybór lodówek, wiele ciekawych rozwiązań, zawsze najnowocześniejsze technologie.

Lodówka Mastercook klasa energetyczna A+

Lodówka Mastercook klasa energetyczna A+ (8)

Lodówka Mastercook klasa energetyczna A+ to hiszpański temperament w kuchni. Z jednej strony duże i pojemne lodówki, z drugiej ładne, miłe dla oka elementy wystroju w kuchni.

Lodówka Samsung klasa energetyczna A+

Lodówka Samsung klasa energetyczna A+ (21)

Lodówka Samsung klasa energetyczna A+ staje się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem w polskiej kuchni. Koreański producent daje nam nie tylko nowoczesne produkty, ale też coraz bardziej stylowe.

Lodówka Siemens klasa energetyczna A+

Lodówka Siemens klasa energetyczna A+ (25)

Lodówka Siemens klasa energetyczna A+ to niemiecka jakość od globalnego już gracza. Ciekawa oferta bardzo popularnego koncernu w Niemczech zyskuje też coraz większą popularność w Polsce. Duży wybór rozwiązań i technologii.

Lodówka Whirlpool klasa energetyczna A+

Lodówka Whirlpool klasa energetyczna A+ (28)

Lodówka Whirlpool klasa energetyczna A+ to amerykańskie lodówki produkowane w Polsce. Wiele ciekawych rozwiązań, pełne nowoczesnych technologii, ale też energooszczędne. Interesujący design, różne pojemności i wielkości lodówek.

Lodówka chłodziarka klasa energetyczna A+

Lodówka chłodziarka klasa energetyczna A+ (28)

Chłodziarka klasa energetyczna A+ to lodówka bez zamrażalnika, chociaż często w większych egzemplarzach znajdziemy specjalne komory, w których temperatura do – 6 stopni pozwala na krótkotrwałe zamrożenie niewielkiej ilości produktów. To lodówka przeznaczona do „bieżącego” przechowywania produktów żywnościowych.

Lodówka chłodziarko-zamrażarka klasa energetyczna A+

Lodówka chłodziarko-zamrażarka klasa energetyczna A+ (287)

Chłodziarko-zamrażarka klasa energetyczna A+ to lodówka podzielona na dwie niezależne strefy chłodzenia: chłodziarkę, która chłodzi w temperaturze od 0 do 10 stopni i zamrażarkę, która zamraża w temperaturze do – 24 stopni. Strefy te dostępne są w różnych kombinacjach – zamrażalnik może być w górnej części, albo, co najczęstsze, w dolnej.

Lodówka wolnostojąca klasa energetyczna A+

Lodówka wolnostojąca klasa energetyczna A+ (219)

Lodówka wolnostojąca klasa energetyczna A+ to urządzenie, które możemy ustawić w dowolnym miejscu, niezależnie od istniejących czy planowanych mebli kuchennych, rezerwując jedynie odpowiednich rozmiarów powierzchnię. To samodzielne urządzanie, gotowe do użycia zaraz po ustawieniu i podłączeniu do prądu.

Lodówka do zabudowy klasa energetyczna A+

Lodówka do zabudowy klasa energetyczna A+ (56)

Lodówka do zabudowy klasa energetyczna A+ została tak skonstruowana, aby można ją było wbudować w zaplanowane meble kuchenne, ustawiając we wnęce meblowej o nieco większych rozmiarach niż urządzenie, dokręcając do drzwi frontowych płytę meblową, taką samą jak drzwiczki pozostałych szafek. Patrząc na parametry lodówek do zabudowy musimy zaznaczyć, że nie różnią się niczym od odpowiedników wśród lodówek wolnostojących.

Lodówka side-by-side klasa energetyczna A+

Lodówka side-by-side klasa energetyczna A+ (42)

Lodówka side-by-side klasa energetyczna A+ to bardzo pojemna lodówka, najczęściej dwudrzwiowa, wyglądająca tak, jakby postawiono obok siebie dwie takie same lodówki, ale jedna miałaby zamontowane drzwi po prawej, a druga po lewej stronie. Po otwarciu drzwi znajdziemy dwie osobne powierzchnie, najczęściej jedna będzie chłodziarką, druga zamrażarką. Jest przeznaczona są dla wieloosobowej rodziny.

Lodówka klasa energetyczna A+ niska (poniżej 165 cm)

Lodówka klasa energetyczna A+ niska (poniżej 165 cm) (47)

Niska lodówka klasa energetyczna A+ to najmniejsze urządzenie, dla singli, niewielkich rodzin jadających zazwyczaj poza domem. Występuje często w wersji podblatowej.

Lodówka klasa energetyczna A+ średnia (165 - 185 cm)

Lodówka klasa energetyczna A+ średnia (165 - 185 cm) (142)

Lodówka średnia klasa energetyczna A+ to średniej wielkości urządzenie, ma tez zazwyczaj średnią pojemność. To rozwiązanie dla osób, które nie potrzebują ogromnych powierzchni chłodzących, a lodówka podblatowe nie jest jednak wystarczająca.

Lodówka klasa energetyczna A+ wysoka (powyżej 185 cm)

Lodówka klasa energetyczna A+ wysoka (powyżej 185 cm) (127)

Wysoka lodówka klasa energetyczna A+ ma największą wysokość i pojemność. Często przekracza wysokość 2 metrów i pojemność 350 litrów. To dobre rozwiązanie dla rodzin o dużych potrzebach.

Lodówka klasa energetyczna A+ mała (poniżej 300 litrów)

Lodówka klasa energetyczna A+ mała (poniżej 300 litrów) (125)

Mała lodówka klasa energetyczna A+ to najmniej pojemne urządzenie, dla singli, par, małych rodzin, ewentualnie jako urządzenie dodatkowe, często podblatowe.

Lodówka klasa energetyczna A+ średnia (300 - 350 litrów)

Lodówka klasa energetyczna A+ średnia (300 - 350 litrów) (111)

Lodówka średnia klasa energetyczna A+ to urządzenie o średniej pojemności, dla średniej wielkości rodzin.

Lodówka klasa energetyczna A+ duża (powyżej 350 litrów)

Lodówka klasa energetyczna A+ duża (powyżej 350 litrów) (80)

Duża lodówka klasa energetyczna A+ to najbardziej pojemne urządzenie, przeznaczone dla dużych rodzin o dużych wymaganiach.

Lodówka klasa energetyczna A+ w kolorze białym

Lodówka klasa energetyczna A+ w kolorze białym (121)

Biała lodówka klasa energetyczna A+ to najbardziej klasyczne rozwiązanie. To jednak równie nowoczesne urządzenie, co lodówki w innych kolorach. Trzeba też przyznać, że tak naprawdę, pasuje praktycznie do każdej kuchni.

Lodówka klasa energetyczna A+ w kolorze stalowym (inox)

Lodówka klasa energetyczna A+ w kolorze stalowym (inox) (117)

Lodówka klasa energetyczna A+ w kolorze stalowym i inox była kiedyś obiektem marzeń każdej gospodyni domowej. Dziś jest już równie popularna, co biała. Wygląda bardzo efektownie. Często jest pokryta specjalną powłoką, która uchroni jej powierzchnię przez śladami odbitych palców i innymi smugami.

Lodówka klasa energetyczna A+ w kolorze innym

Lodówka klasa energetyczna A+ w kolorze innym (69)

Lodówka klasa energetyczna A+ oferowana jest w wielu innych kolorach, niż biały i stalowy/inox. W tak wielu, że grupujemy je w jednym worku. Znajdziemy tu kolory czarny, czerwony, piaskowy i wiele innych.

Lodówka klasa energetyczna A+ (316)