Wszystko o lodówkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > > w kolorze białym

Jaką lodówkę w klasie energetycznej poniżej A w kolorze białym wybrać?

Lodówka w kolorze białym w klasie energetycznej poniżej klasy A to już lodówka zużywająca dużo energii elektrycznej. Na etykiecie to kolory od pomarańczowego (klasa B), do czerwonego (klasa D).

Lodówka klasa energetyczna poniżej A w kolorze białym - wybrane oferty:
Lodówka Electrolux ERU14310

Lodówka Electrolux ERU14310

klasa poniżej A
wysokość 815 (820)
pojemność 130


Jaka lodówka klasa energetyczna poniżej A w kolorze białym - wybierz dla siebie

Masz wciąż problem, jaką lodówkę wybrać? Spokojnie, pomożemy! Wybrałeś już, że jesteś zainteresowany lodówką klasa energetyczna poniżej A w kolorze białym. Poniżej prezentujemy dalszy podział tych lodówek. Wybierz typ, jaki interesuje Cię najbardziej i przejdziesz do listy lodówek dopasowanych idealnie do Twoich potrzeb.

Lodówka Electrolux klasa energetyczna poniżej A w kolorze białym

Lodówka Electrolux klasa energetyczna poniżej A w kolorze białym (1)

Lodówka Electrolux klasa energetyczna poniżej A w kolorze białym jest propozycja dla tych, którzy oczekują sprawdzonych, dobrych rozwiązań i szukają nowoczesnej lodówki od dobrego europejskiego producenta. Szeroki wybór modeli, wersji, wyposażenia i kolorystyki.

Lodówka chłodziarka klasa energetyczna poniżej A w kolorze białym

Lodówka chłodziarka klasa energetyczna poniżej A w kolorze białym (1)

Chłodziarka klasa energetyczna poniżej A w kolorze białym to lodówka bez zamrażalnika, chociaż często w większych egzemplarzach znajdziemy specjalne komory, w których temperatura do – 6 stopni pozwala na krótkotrwałe zamrożenie niewielkiej ilości produktów. To lodówka przeznaczona do „bieżącego” przechowywania produktów żywnościowych.

Lodówka do zabudowy klasa energetyczna poniżej A w kolorze białym

Lodówka do zabudowy klasa energetyczna poniżej A w kolorze białym (1)

Lodówka do zabudowy klasa energetyczna poniżej A w kolorze białym została tak skonstruowana, aby można ją było wbudować w zaplanowane meble kuchenne, ustawiając we wnęce meblowej o nieco większych rozmiarach niż urządzenie, dokręcając do drzwi frontowych płytę meblową, taką samą jak drzwiczki pozostałych szafek. Patrząc na parametry lodówek do zabudowy musimy zaznaczyć, że nie różnią się niczym od odpowiedników wśród lodówek wolnostojących.

Lodówka klasa energetyczna poniżej A niska (poniżej 165 cm) w kolorze białym

Lodówka klasa energetyczna poniżej A niska (poniżej 165 cm) w kolorze białym (1)

Niska lodówka klasa energetyczna poniżej A w kolorze białym to najmniejsze urządzenie, dla singli, niewielkich rodzin jadających zazwyczaj poza domem. Występuje często w wersji podblatowej.

Lodówka klasa energetyczna poniżej A mała (poniżej 300 litrów) w kolorze białym

Lodówka klasa energetyczna poniżej A mała (poniżej 300 litrów) w kolorze białym (1)

Mała lodówka klasa energetyczna poniżej A w kolorze białym to najmniej pojemne urządzenie, dla singli, par, małych rodzin, ewentualnie jako urządzenie dodatkowe, często podblatowe.