Wszystko o lodówkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > > duża (powyżej 350 litrów)

Jaką lodówkę Mastercook dużą (powyżej 350 litrów) wybrać?

Lodówka Mastercook duża (powyżej 350 litrów) to hiszpański temperament w kuchni. Z jednej strony duże i pojemne lodówki, z drugiej ładne, miłe dla oka elementy wystroju w kuchni.

Lodówka Mastercook duża (powyżej 350 litrów) - wybrane oferty:
Lodówka Mastercook LCV-920NFX VAC

Lodówka Mastercook LCV-920NFX VAC

klasa A+
wysokość 2015
pojemność 391

Lodówka Mastercook LCFD-180NFX

Lodówka Mastercook LCFD-180NFX

klasa A+
wysokość 1800
pojemność 366


Jaka lodówka Mastercook duża (powyżej 350 litrów) - wybierz dla siebie

Masz wciąż problem, jaką lodówkę wybrać? Spokojnie, pomożemy! Wybrałeś już, że jesteś zainteresowany lodówką Mastercook duża (powyżej 350 litrów). Poniżej prezentujemy dalszy podział tych lodówek. Wybierz typ, jaki interesuje Cię najbardziej i przejdziesz do listy lodówek dopasowanych idealnie do Twoich potrzeb.

Lodówka Mastercook chłodziarko-zamrażarka duża (powyżej 350 litrów)

Lodówka Mastercook chłodziarko-zamrażarka duża (powyżej 350 litrów) (2)

Chłodziarko-zamrażarka Mastercook duża (powyżej 350 litrów) to lodówka podzielona na dwie niezależne strefy chłodzenia: chłodziarkę, która chłodzi w temperaturze od 0 do 10 stopni i zamrażarkę, która zamraża w temperaturze do – 24 stopni. Strefy te dostępne są w różnych kombinacjach – zamrażalnik może być w górnej części, albo, co najczęstsze, w dolnej.

Lodówka Mastercook wolnostojąca duża (powyżej 350 litrów)

Lodówka Mastercook wolnostojąca duża (powyżej 350 litrów) (1)

Lodówka wolnostojąca Mastercook duża (powyżej 350 litrów) to urządzenie, które możemy ustawić w dowolnym miejscu, niezależnie od istniejących czy planowanych mebli kuchennych, rezerwując jedynie odpowiednich rozmiarów powierzchnię. To samodzielne urządzanie, gotowe do użycia zaraz po ustawieniu i podłączeniu do prądu.

Lodówka Mastercook side-by-side duża (powyżej 350 litrów)

Lodówka Mastercook side-by-side duża (powyżej 350 litrów) (1)

Lodówka side-by-side Mastercook duża (powyżej 350 litrów) to bardzo pojemna lodówka, najczęściej dwudrzwiowa, wyglądająca tak, jakby postawiono obok siebie dwie takie same lodówki, ale jedna miałaby zamontowane drzwi po prawej, a druga po lewej stronie. Po otwarciu drzwi znajdziemy dwie osobne powierzchnie, najczęściej jedna będzie chłodziarką, druga zamrażarką. Jest przeznaczona są dla wieloosobowej rodziny.

Lodówka Mastercook klasa energetyczna A+ duża (powyżej 350 litrów)

Lodówka Mastercook klasa energetyczna A+ duża (powyżej 350 litrów) (2)

Lodówka Mastercook duża (powyżej 350 litrów) w klasie energetycznej A+ to oszczędne, ekonomiczne urządzenie. Na etykiecie to kolor jasnozielony.

Lodówka Mastercook średnia (165 - 185 cm) duża (powyżej 350 litrów)

Lodówka Mastercook średnia (165 - 185 cm) duża (powyżej 350 litrów) (1)

Lodówka średnia Mastercook duża (powyżej 350 litrów) to średniej wielkości urządzenie, ma tez zazwyczaj średnią pojemność. To rozwiązanie dla osób, które nie potrzebują ogromnych powierzchni chłodzących, a lodówka podblatowe nie jest jednak wystarczająca.

Lodówka Mastercook wysoka (powyżej 185 cm) duża (powyżej 350 litrów)

Lodówka Mastercook wysoka (powyżej 185 cm) duża (powyżej 350 litrów) (1)

Wysoka lodówka Mastercook duża (powyżej 350 litrów) ma największą wysokość i pojemność. Często przekracza wysokość 2 metrów i pojemność 350 litrów. To dobre rozwiązanie dla rodzin o dużych potrzebach.

Lodówka Mastercook duża (powyżej 350 litrów) w kolorze stalowym (inox)

Lodówka Mastercook duża (powyżej 350 litrów) w kolorze stalowym (inox) (2)

Lodówka Mastercook duża (powyżej 350 litrów) w kolorze stalowym i inox była kiedyś obiektem marzeń każdej gospodyni domowej. Dziś jest już równie popularna, co biała. Wygląda bardzo efektownie. Często jest pokryta specjalną powłoką, która uchroni jej powierzchnię przez śladami odbitych palców i innymi smugami.