Wszystko o lodówkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > > duża (powyżej 350 litrów)

Jaką lodówkę Samsung dużą (powyżej 350 litrów) wybrać?

Lodówka Samsung duża (powyżej 350 litrów) staje się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem w polskiej kuchni. Koreański producent daje nam nie tylko nowoczesne produkty, ale też coraz bardziej stylowe.

Lodówka Samsung duża (powyżej 350 litrów) - wybrane oferty:
Lodówka Samsung RL56GSBMG

Lodówka Samsung RL56GSBMG

klasa A+
wysokość 1850
pojemność 357

Lodówka Samsung RL56GWGMG

Lodówka Samsung RL56GWGMG

klasa A+
wysokość 1850
pojemność 353


Jaka lodówka Samsung duża (powyżej 350 litrów) - wybierz dla siebie

Masz wciąż problem, jaką lodówkę wybrać? Spokojnie, pomożemy! Wybrałeś już, że jesteś zainteresowany lodówką Samsung duża (powyżej 350 litrów). Poniżej prezentujemy dalszy podział tych lodówek. Wybierz typ, jaki interesuje Cię najbardziej i przejdziesz do listy lodówek dopasowanych idealnie do Twoich potrzeb.

Lodówka Samsung chłodziarko-zamrażarka duża (powyżej 350 litrów)

Lodówka Samsung chłodziarko-zamrażarka duża (powyżej 350 litrów) (2)

Chłodziarko-zamrażarka Samsung duża (powyżej 350 litrów) to lodówka podzielona na dwie niezależne strefy chłodzenia: chłodziarkę, która chłodzi w temperaturze od 0 do 10 stopni i zamrażarkę, która zamraża w temperaturze do – 24 stopni. Strefy te dostępne są w różnych kombinacjach – zamrażalnik może być w górnej części, albo, co najczęstsze, w dolnej.

Lodówka Samsung wolnostojąca duża (powyżej 350 litrów)

Lodówka Samsung wolnostojąca duża (powyżej 350 litrów) (2)

Lodówka wolnostojąca Samsung duża (powyżej 350 litrów) to urządzenie, które możemy ustawić w dowolnym miejscu, niezależnie od istniejących czy planowanych mebli kuchennych, rezerwując jedynie odpowiednich rozmiarów powierzchnię. To samodzielne urządzanie, gotowe do użycia zaraz po ustawieniu i podłączeniu do prądu.

Lodówka Samsung klasa energetyczna A+ duża (powyżej 350 litrów)

Lodówka Samsung klasa energetyczna A+ duża (powyżej 350 litrów) (2)

Lodówka Samsung duża (powyżej 350 litrów) w klasie energetycznej A+ to oszczędne, ekonomiczne urządzenie. Na etykiecie to kolor jasnozielony.

Lodówka Samsung średnia (165 - 185 cm) duża (powyżej 350 litrów)

Lodówka Samsung średnia (165 - 185 cm) duża (powyżej 350 litrów) (2)

Lodówka średnia Samsung duża (powyżej 350 litrów) to średniej wielkości urządzenie, ma tez zazwyczaj średnią pojemność. To rozwiązanie dla osób, które nie potrzebują ogromnych powierzchni chłodzących, a lodówka podblatowe nie jest jednak wystarczająca.

Lodówka Samsung duża (powyżej 350 litrów) w kolorze innym

Lodówka Samsung duża (powyżej 350 litrów) w kolorze innym (2)

Lodówka Samsung duża (powyżej 350 litrów) oferowana jest w wielu innych kolorach, niż biały i stalowy/inox. W tak wielu, że grupujemy je w jednym worku. Znajdziemy tu kolory czarny, czerwony, piaskowy i wiele innych.