Wszystko o lodówkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > > mała (poniżej 300 litrów)

Jaką lodówkę side-by-side małą (poniżej 300 litrów) wybrać?

Lodówka side-by-side mała (poniżej 300 litrów) to bardzo pojemna lodówka, najczęściej dwudrzwiowa, wyglądająca tak, jakby postawiono obok siebie dwie takie same lodówki, ale jedna miałaby zamontowane drzwi po prawej, a druga po lewej stronie. Po otwarciu drzwi znajdziemy dwie osobne powierzchnie, najczęściej jedna będzie chłodziarką, druga zamrażarką. Jest przeznaczona są dla wieloosobowej rodziny.

Lodówka side-by-side mała (poniżej 300 litrów) - wybrane oferty:
Lodówka Whirlpool WSG5588A+M

Lodówka Whirlpool WSG5588A+M

klasa A+
wysokość 1780
pojemność 505


Jaka lodówka side-by-side mała (poniżej 300 litrów) - wybierz dla siebie

Masz wciąż problem, jaką lodówkę wybrać? Spokojnie, pomożemy! Wybrałeś już, że jesteś zainteresowany lodówką side-by-side mała (poniżej 300 litrów). Poniżej prezentujemy dalszy podział tych lodówek. Wybierz typ, jaki interesuje Cię najbardziej i przejdziesz do listy lodówek dopasowanych idealnie do Twoich potrzeb.

Lodówka Whirlpool side-by-side mała (poniżej 300 litrów)

Lodówka Whirlpool side-by-side mała (poniżej 300 litrów) (1)

Lodówka Whirlpool side-by-side mała (poniżej 300 litrów) to amerykańskie lodówki produkowane w Polsce. Wiele ciekawych rozwiązań, pełne nowoczesnych technologii, ale też energooszczędne. Interesujący design, różne pojemności i wielkości lodówek.

Lodówka chłodziarko-zamrażarka side-by-side mała (poniżej 300 litrów)

Lodówka chłodziarko-zamrażarka side-by-side mała (poniżej 300 litrów) (1)

Chłodziarko-zamrażarka side-by-side mała (poniżej 300 litrów) to lodówka podzielona na dwie niezależne strefy chłodzenia: chłodziarkę, która chłodzi w temperaturze od 0 do 10 stopni i zamrażarkę, która zamraża w temperaturze do – 24 stopni. Strefy te dostępne są w różnych kombinacjach – zamrażalnik może być w górnej części, albo, co najczęstsze, w dolnej.

Lodówka side-by-side klasa energetyczna A+ mała (poniżej 300 litrów)

Lodówka side-by-side klasa energetyczna A+ mała (poniżej 300 litrów) (1)

Lodówka side-by-side mała (poniżej 300 litrów) w klasie energetycznej A+ to oszczędne, ekonomiczne urządzenie. Na etykiecie to kolor jasnozielony.

Lodówka side-by-side średnia (165 - 185 cm) mała (poniżej 300 litrów)

Lodówka side-by-side średnia (165 - 185 cm) mała (poniżej 300 litrów) (1)

Lodówka średnia side-by-side mała (poniżej 300 litrów) to średniej wielkości urządzenie, ma tez zazwyczaj średnią pojemność. To rozwiązanie dla osób, które nie potrzebują ogromnych powierzchni chłodzących, a lodówka podblatowe nie jest jednak wystarczająca.

Lodówka side-by-side mała (poniżej 300 litrów) w kolorze innym

Lodówka side-by-side mała (poniżej 300 litrów) w kolorze innym (1)

Lodówka side-by-side mała (poniżej 300 litrów) oferowana jest w wielu innych kolorach, niż biały i stalowy/inox. W tak wielu, że grupujemy je w jednym worku. Znajdziemy tu kolory czarny, czerwony, piaskowy i wiele innych.