Wszystko o lodówkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > > w kolorze białym

Jaką lodówkę side-by-side w kolorze białym wybrać?

Lodówka side-by-side w kolorze białym to bardzo pojemna lodówka, najczęściej dwudrzwiowa, wyglądająca tak, jakby postawiono obok siebie dwie takie same lodówki, ale jedna miałaby zamontowane drzwi po prawej, a druga po lewej stronie. Po otwarciu drzwi znajdziemy dwie osobne powierzchnie, najczęściej jedna będzie chłodziarką, druga zamrażarką. Jest przeznaczona są dla wieloosobowej rodziny.

Lodówka side-by-side w kolorze białym - wybrane oferty:
Lodówka Whirlpool WSG5588A+W

Lodówka Whirlpool WSG5588A+W

klasa A+
wysokość 1780
pojemność 505

Lodówka Bosch KAD62S21

Lodówka Bosch KAD62S21

klasa A+
wysokość 1756
pojemność 528

Lodówka Siemens KA62DS21

Lodówka Siemens KA62DS21

klasa A+
wysokość 1756
pojemność 528


Jaka lodówka side-by-side w kolorze białym - wybierz dla siebie

Masz wciąż problem, jaką lodówkę wybrać? Spokojnie, pomożemy! Wybrałeś już, że jesteś zainteresowany lodówką side-by-side w kolorze białym. Poniżej prezentujemy dalszy podział tych lodówek. Wybierz typ, jaki interesuje Cię najbardziej i przejdziesz do listy lodówek dopasowanych idealnie do Twoich potrzeb.

Lodówka Bosch side-by-side w kolorze białym

Lodówka Bosch side-by-side w kolorze białym (1)

Lodówka Bosch side-by-side w kolorze białym to niemiecka jakość w kuchni. Z jednej strony standardowe, klasyczne rozwiązania, z drugiej niezawodne, naszpikowane elektroniką nowoczesne urządzenie.

Lodówka Siemens side-by-side w kolorze białym

Lodówka Siemens side-by-side w kolorze białym (1)

Lodówka Siemens side-by-side w kolorze białym to niemiecka jakość od globalnego już gracza. Ciekawa oferta bardzo popularnego koncernu w Niemczech zyskuje też coraz większą popularność w Polsce. Duży wybór rozwiązań i technologii.

Lodówka Whirlpool side-by-side w kolorze białym

Lodówka Whirlpool side-by-side w kolorze białym (1)

Lodówka Whirlpool side-by-side w kolorze białym to amerykańskie lodówki produkowane w Polsce. Wiele ciekawych rozwiązań, pełne nowoczesnych technologii, ale też energooszczędne. Interesujący design, różne pojemności i wielkości lodówek.

Lodówka chłodziarko-zamrażarka side-by-side w kolorze białym

Lodówka chłodziarko-zamrażarka side-by-side w kolorze białym (3)

Chłodziarko-zamrażarka side-by-side w kolorze białym to lodówka podzielona na dwie niezależne strefy chłodzenia: chłodziarkę, która chłodzi w temperaturze od 0 do 10 stopni i zamrażarkę, która zamraża w temperaturze do – 24 stopni. Strefy te dostępne są w różnych kombinacjach – zamrażalnik może być w górnej części, albo, co najczęstsze, w dolnej.

Lodówka side-by-side klasa energetyczna A+ w kolorze białym

Lodówka side-by-side klasa energetyczna A+ w kolorze białym (3)

Lodówka side-by-side w kolorze białym w klasie energetycznej A+ to oszczędne, ekonomiczne urządzenie. Na etykiecie to kolor jasnozielony.

Lodówka side-by-side średnia (165 - 185 cm) w kolorze białym

Lodówka side-by-side średnia (165 - 185 cm) w kolorze białym (3)

Lodówka średnia side-by-side w kolorze białym to średniej wielkości urządzenie, ma tez zazwyczaj średnią pojemność. To rozwiązanie dla osób, które nie potrzebują ogromnych powierzchni chłodzących, a lodówka podblatowe nie jest jednak wystarczająca.

Lodówka side-by-side duża (powyżej 350 litrów) w kolorze białym

Lodówka side-by-side duża (powyżej 350 litrów) w kolorze białym (3)

Duża lodówka side-by-side w kolorze białym to najbardziej pojemne urządzenie, przeznaczone dla dużych rodzin o dużych wymaganiach.