Wszystko o lodówkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > side-by-side

Jaką lodówkę side-by-side wybrać?

Lodówka side-by-side to bardzo pojemna lodówka, najczęściej dwudrzwiowa, wyglądająca tak, jakby postawiono obok siebie dwie takie same lodówki, ale jedna miałaby zamontowane drzwi po prawej, a druga po lewej stronie. Po otwarciu drzwi znajdziemy dwie osobne powierzchnie, najczęściej jedna będzie chłodziarką, druga zamrażarką. Jest przeznaczona są dla wieloosobowej rodziny.

Lodówka side-by-side - wybrane oferty:
Lodówka BEKO GNE V422 X

Lodówka BEKO GNE V422 X

klasa A+
wysokość 1780
pojemność 526

Lodówka BEKO GNE V122 X

Lodówka BEKO GNE V122 X

klasa A+
wysokość 1780
pojemność 556

Lodówka LG GS3159PVJV

Lodówka LG GS3159PVJV

klasa A+
wysokość 1753
pojemność 527

Lodówka Hotpoint-Ariston E4D AA X C

Lodówka Hotpoint-Ariston E4D AA X C

klasa A+
wysokość 1955
pojemność 470

Lodówka LG GS5262AVJV

Lodówka LG GS5262AVJV

klasa A+
wysokość 1753
pojemność 506

Lodówka Bosch KAN60A45

Lodówka Bosch KAN60A45

klasa A+
wysokość 1800
pojemność 510

Lodówka LG GS9167AEJZ

Lodówka LG GS9167AEJZ

klasa A++
wysokość 1753
pojemność 614

Lodówka Liebherr SBSes 7353

Lodówka Liebherr SBSes 7353

klasa A++
wysokość 1852
pojemność 667

Lodówka LG GS5162PVMV

Lodówka LG GS5162PVMV

klasa A+
wysokość 1753
pojemność 538

Lodówka LG GS3159WBFV1

Lodówka LG GS3159WBFV1

klasa A+
wysokość 1753
pojemność 502

Lodówka side-by-side (46)

Jaka lodówka side-by-side - wybierz dla siebie

Masz wciąż problem, jaką lodówkę wybrać? Spokojnie, pomożemy! Wybrałeś już, że jesteś zainteresowany lodówką side-by-side. Poniżej prezentujemy dalszy podział tych lodówek. Wybierz typ, jaki interesuje Cię najbardziej i przejdziesz do listy lodówek dopasowanych idealnie do Twoich potrzeb.

Lodówka Beko side-by-side

Lodówka Beko side-by-side (6)

Lodówka Beko side-by-side jest coraz bardziej popularnym rozwiązaniem w polskiej kuchni. To niewątpliwie nowoczesne urządzenie tureckiego koncernu zyskuje coraz więcej klientów w całej Europie.

Lodówka Bosch side-by-side

Lodówka Bosch side-by-side (7)

Lodówka Bosch side-by-side to niemiecka jakość w kuchni. Z jednej strony standardowe, klasyczne rozwiązania, z drugiej niezawodne, naszpikowane elektroniką nowoczesne urządzenie.

Lodówka Electrolux side-by-side

Lodówka Electrolux side-by-side (3)

Lodówka Electrolux side-by-side jest propozycja dla tych, którzy oczekują sprawdzonych, dobrych rozwiązań i szukają nowoczesnej lodówki od dobrego europejskiego producenta. Szeroki wybór modeli, wersji, wyposażenia i kolorystyki.

Lodówka Hotpoint-Ariston side-by-side

Lodówka Hotpoint-Ariston side-by-side (4)

Lodówka Hotpoint-Ariston side-by-side to ciekawe rozwiązanie dla Twojej kuchni. Z jednej strony włoska klasyka designu, z drugiej nowoczesne rozwiązania już globalnego koncernu.

Lodówka LG side-by-side

Lodówka LG side-by-side (8)

Lodówka LG side-by-side to koreańska wizja na kuchnię Nowocześnie, niebanalnie, ekologicznie. Szeroki wybór urządzeń, różna wielkość, różna pojemność.

Lodówka Liebherr side-by-side

Lodówka Liebherr side-by-side (5)

Lodówka Liebherr side-by-side to oferta niemieckiego koncernu, który poza lodówkami oferuje też … maszyny budowlane czy dźwigi. Ogromny wybór lodówek, wiele ciekawych rozwiązań, zawsze najnowocześniejsze technologie.

Lodówka Mastercook side-by-side

Lodówka Mastercook side-by-side (1)

Lodówka Mastercook side-by-side to hiszpański temperament w kuchni. Z jednej strony duże i pojemne lodówki, z drugiej ładne, miłe dla oka elementy wystroju w kuchni.

Lodówka Siemens side-by-side

Lodówka Siemens side-by-side (5)

Lodówka Siemens side-by-side to niemiecka jakość od globalnego już gracza. Ciekawa oferta bardzo popularnego koncernu w Niemczech zyskuje też coraz większą popularność w Polsce. Duży wybór rozwiązań i technologii.

Lodówka Whirlpool side-by-side

Lodówka Whirlpool side-by-side (7)

Lodówka Whirlpool side-by-side to amerykańskie lodówki produkowane w Polsce. Wiele ciekawych rozwiązań, pełne nowoczesnych technologii, ale też energooszczędne. Interesujący design, różne pojemności i wielkości lodówek.

Lodówka chłodziarko-zamrażarka side-by-side

Lodówka chłodziarko-zamrażarka side-by-side (46)

Chłodziarko-zamrażarka side-by-side to lodówka podzielona na dwie niezależne strefy chłodzenia: chłodziarkę, która chłodzi w temperaturze od 0 do 10 stopni i zamrażarkę, która zamraża w temperaturze do – 24 stopni. Strefy te dostępne są w różnych kombinacjach – zamrażalnik może być w górnej części, albo, co najczęstsze, w dolnej.

Lodówka side-by-side klasa energetyczna A+

Lodówka side-by-side klasa energetyczna A+ (42)

Lodówka side-by-side w klasie energetycznej A+ to oszczędne, ekonomiczne urządzenie. Na etykiecie to kolor jasnozielony.

Lodówka side-by-side klasa energetyczna A++

Lodówka side-by-side klasa energetyczna A++ (4)

Lodówka side-by-side w klasie energetycznej A++ to bardzo energooszczędna lodówka, wyposażone w wiele systemów, których głównym celem poza jak najlepszym chłodzeniem, jest właśnie oszczędność energii. Na etykiecie to kolor zielony.

Lodówka side-by-side średnia (165 - 185 cm)

Lodówka side-by-side średnia (165 - 185 cm) (36)

Lodówka średnia side-by-side to średniej wielkości urządzenie, ma tez zazwyczaj średnią pojemność. To rozwiązanie dla osób, które nie potrzebują ogromnych powierzchni chłodzących, a lodówka podblatowe nie jest jednak wystarczająca.

Lodówka side-by-side wysoka (powyżej 185 cm)

Lodówka side-by-side wysoka (powyżej 185 cm) (10)

Wysoka lodówka side-by-side ma największą wysokość i pojemność. Często przekracza wysokość 2 metrów i pojemność 350 litrów. To dobre rozwiązanie dla rodzin o dużych potrzebach.

Lodówka side-by-side mała (poniżej 300 litrów)

Lodówka side-by-side mała (poniżej 300 litrów) (1)

Mała lodówka side-by-side to najmniej pojemne urządzenie, dla singli, par, małych rodzin, ewentualnie jako urządzenie dodatkowe, często podblatowe.

Lodówka side-by-side duża (powyżej 350 litrów)

Lodówka side-by-side duża (powyżej 350 litrów) (45)

Duża lodówka side-by-side to najbardziej pojemne urządzenie, przeznaczone dla dużych rodzin o dużych wymaganiach.

Lodówka side-by-side w kolorze białym

Lodówka side-by-side w kolorze białym (3)

Biała lodówka side-by-side to najbardziej klasyczne rozwiązanie. To jednak równie nowoczesne urządzenie, co lodówki w innych kolorach. Trzeba też przyznać, że tak naprawdę, pasuje praktycznie do każdej kuchni.

Lodówka side-by-side w kolorze stalowym (inox)

Lodówka side-by-side w kolorze stalowym (inox) (31)

Lodówka side-by-side w kolorze stalowym i inox była kiedyś obiektem marzeń każdej gospodyni domowej. Dziś jest już równie popularna, co biała. Wygląda bardzo efektownie. Często jest pokryta specjalną powłoką, która uchroni jej powierzchnię przez śladami odbitych palców i innymi smugami.

Lodówka side-by-side w kolorze innym

Lodówka side-by-side w kolorze innym (12)

Lodówka side-by-side oferowana jest w wielu innych kolorach, niż biały i stalowy/inox. W tak wielu, że grupujemy je w jednym worku. Znajdziemy tu kolory czarny, czerwony, piaskowy i wiele innych.

Lodówka side-by-side (46)