My Weblog: kutahya web tasarim umraniye elektrikci uskudar elektrikci umraniye elektrikci istanbul elektrikci su tesisat tamiri sisli kombi tamiri satis egitimi cekmekoy elektrikci uskudar kornis montaj umraniye kornis montaj atasehir elektrikci beykoz elektrikci

Wszystko o lodówkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > w kolorze innym

Jaką lodówkę w kolorze innym wybrać?

Lodówka oferowana jest w wielu innych kolorach, niż biały i stalowy/inox. W tak wielu, że grupujemy je w jednym worku. Znajdziemy tu kolory czarny, czerwony, piaskowy i wiele innych.

Lodówka w kolorze innym - wybrane oferty:
Lodówka BEKO CNE 47540 GB

Lodówka BEKO CNE 47540 GB

klasa A+++
wysokość 1950
pojemność 438

Lodówka Amica Standard FK318.3S

Lodówka Amica Standard FK318.3S

klasa A+
wysokość 1820
pojemność 252

Lodówka Whirlpool WSG5588A+M

Lodówka Whirlpool WSG5588A+M

klasa A+
wysokość 1780
pojemność 505

Lodówka Liebherr CUsl 3503

Lodówka Liebherr CUsl 3503

klasa A+
wysokość 1817
pojemność 323

Lodówka LG GB7043PVTZ

Lodówka LG GB7043PVTZ

klasa A++
wysokość 2010
pojemność 385

Lodówka Liebherr CTPsl 2121

Lodówka Liebherr CTPsl 2121

klasa A++
wysokość 1241
pojemność 197

Lodówka Bosch KGN36SQ31

Lodówka Bosch KGN36SQ31

klasa A++
wysokość 1850
pojemność 285

Lodówka Hotpoint-Ariston EBQH 20243 F

Lodówka Hotpoint-Ariston EBQH 20243 F

klasa A+
wysokość 2000
pojemność 314

Lodówka Samsung RL29THCMG

Lodówka Samsung RL29THCMG

klasa A+
wysokość 1750
pojemność 270

Lodówka Bosch KAN58A55

Lodówka Bosch KAN58A55

klasa A+
wysokość 1800
pojemność 510

Lodówka w kolorze innym (99)

Jaka lodówka w kolorze innym - wybierz dla siebie

Masz wciąż problem, jaką lodówkę wybrać? Spokojnie, pomożemy! Wybrałeś już, że jesteś zainteresowany lodówką w kolorze innym. Poniżej prezentujemy dalszy podział tych lodówek. Wybierz typ, jaki interesuje Cię najbardziej i przejdziesz do listy lodówek dopasowanych idealnie do Twoich potrzeb.

Lodówka Amica w kolorze innym

Lodówka Amica w kolorze innym (3)

Lodówka Amica w kolorze innym to polski akcent w kuchni. Dobry akcent, bo Amica oferuje nowoczesne urządzenia, w szerokiej gamie produktów, z różnego rodzaju systemami elektronicznymi.

Lodówka Beko w kolorze innym

Lodówka Beko w kolorze innym (15)

Lodówka Beko w kolorze innym jest coraz bardziej popularnym rozwiązaniem w polskiej kuchni. To niewątpliwie nowoczesne urządzenie tureckiego koncernu zyskuje coraz więcej klientów w całej Europie.

Lodówka Bosch w kolorze innym

Lodówka Bosch w kolorze innym (9)

Lodówka Bosch w kolorze innym to niemiecka jakość w kuchni. Z jednej strony standardowe, klasyczne rozwiązania, z drugiej niezawodne, naszpikowane elektroniką nowoczesne urządzenie.

Lodówka Electrolux w kolorze innym

Lodówka Electrolux w kolorze innym (2)

Lodówka Electrolux w kolorze innym jest propozycja dla tych, którzy oczekują sprawdzonych, dobrych rozwiązań i szukają nowoczesnej lodówki od dobrego europejskiego producenta. Szeroki wybór modeli, wersji, wyposażenia i kolorystyki.

Lodówka Gorenje w kolorze innym

Lodówka Gorenje w kolorze innym (7)

Lodówka Gorenje w kolorze innym to aktualnie ciekawe rozwiązanie dla Twojej kuchni. Słoweński producent oferuje nam obecnie szeroką ofertę urządzeń chłodniczych, z różnym wyposażeniem, w różnym designie, od klasyki po nowoczesność.

Lodówka Hotpoint-Ariston w kolorze innym

Lodówka Hotpoint-Ariston w kolorze innym (3)

Lodówka Hotpoint-Ariston w kolorze innym to ciekawe rozwiązanie dla Twojej kuchni. Z jednej strony włoska klasyka designu, z drugiej nowoczesne rozwiązania już globalnego koncernu.

Lodówka LG w kolorze innym

Lodówka LG w kolorze innym (16)

Lodówka LG w kolorze innym to koreańska wizja na kuchnię Nowocześnie, niebanalnie, ekologicznie. Szeroki wybór urządzeń, różna wielkość, różna pojemność.

Lodówka Liebherr w kolorze innym

Lodówka Liebherr w kolorze innym (17)

Lodówka Liebherr w kolorze innym to oferta niemieckiego koncernu, który poza lodówkami oferuje też … maszyny budowlane czy dźwigi. Ogromny wybór lodówek, wiele ciekawych rozwiązań, zawsze najnowocześniejsze technologie.

Lodówka Mastercook w kolorze innym

Lodówka Mastercook w kolorze innym (1)

Lodówka Mastercook w kolorze innym to hiszpański temperament w kuchni. Z jednej strony duże i pojemne lodówki, z drugiej ładne, miłe dla oka elementy wystroju w kuchni.

Lodówka Samsung w kolorze innym

Lodówka Samsung w kolorze innym (16)

Lodówka Samsung w kolorze innym staje się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem w polskiej kuchni. Koreański producent daje nam nie tylko nowoczesne produkty, ale też coraz bardziej stylowe.

Lodówka Siemens w kolorze innym

Lodówka Siemens w kolorze innym (6)

Lodówka Siemens w kolorze innym to niemiecka jakość od globalnego już gracza. Ciekawa oferta bardzo popularnego koncernu w Niemczech zyskuje też coraz większą popularność w Polsce. Duży wybór rozwiązań i technologii.

Lodówka Whirlpool w kolorze innym

Lodówka Whirlpool w kolorze innym (4)

Lodówka Whirlpool w kolorze innym to amerykańskie lodówki produkowane w Polsce. Wiele ciekawych rozwiązań, pełne nowoczesnych technologii, ale też energooszczędne. Interesujący design, różne pojemności i wielkości lodówek.

Lodówka chłodziarko-zamrażarka w kolorze innym

Lodówka chłodziarko-zamrażarka w kolorze innym (98)

Chłodziarko-zamrażarka w kolorze innym to lodówka podzielona na dwie niezależne strefy chłodzenia: chłodziarkę, która chłodzi w temperaturze od 0 do 10 stopni i zamrażarkę, która zamraża w temperaturze do – 24 stopni. Strefy te dostępne są w różnych kombinacjach – zamrażalnik może być w górnej części, albo, co najczęstsze, w dolnej.

Lodówka wolnostojąca w kolorze innym

Lodówka wolnostojąca w kolorze innym (87)

Lodówka wolnostojąca w kolorze innym to urządzenie, które możemy ustawić w dowolnym miejscu, niezależnie od istniejących czy planowanych mebli kuchennych, rezerwując jedynie odpowiednich rozmiarów powierzchnię. To samodzielne urządzanie, gotowe do użycia zaraz po ustawieniu i podłączeniu do prądu.

Lodówka side-by-side w kolorze innym

Lodówka side-by-side w kolorze innym (12)

Lodówka side-by-side w kolorze innym to bardzo pojemna lodówka, najczęściej dwudrzwiowa, wyglądająca tak, jakby postawiono obok siebie dwie takie same lodówki, ale jedna miałaby zamontowane drzwi po prawej, a druga po lewej stronie. Po otwarciu drzwi znajdziemy dwie osobne powierzchnie, najczęściej jedna będzie chłodziarką, druga zamrażarką. Jest przeznaczona są dla wieloosobowej rodziny.

Lodówka klasa energetyczna A+ w kolorze innym

Lodówka klasa energetyczna A+ w kolorze innym (69)

Lodówka w kolorze innym w klasie energetycznej A+ to oszczędne, ekonomiczne urządzenie. Na etykiecie to kolor jasnozielony.

Lodówka klasa energetyczna A++ w kolorze innym

Lodówka klasa energetyczna A++ w kolorze innym (27)

Lodówka w kolorze innym w klasie energetycznej A++ to bardzo energooszczędna lodówka, wyposażone w wiele systemów, których głównym celem poza jak najlepszym chłodzeniem, jest właśnie oszczędność energii. Na etykiecie to kolor zielony.

Lodówka klasa energetyczna A+++ w kolorze innym

Lodówka klasa energetyczna A+++ w kolorze innym (3)

Lodówka w kolorze innym w klasie energetycznej A+++ to najbardziej energooszczędna lodówka. To niebywałe, bowiem jest naszpikowana systemami elektrycznymi, a mimo to potrzebuje do pracy zaskakująco niewiele energii. Na etykiecie to kolor ciemnozielony.

Lodówka niska (poniżej 165 cm) w kolorze innym

Lodówka niska (poniżej 165 cm) w kolorze innym (9)

Niska lodówka w kolorze innym to najmniejsze urządzenie, dla singli, niewielkich rodzin jadających zazwyczaj poza domem. Występuje często w wersji podblatowej.

Lodówka średnia (165 - 185 cm) w kolorze innym

Lodówka średnia (165 - 185 cm) w kolorze innym (52)

Lodówka średnia w kolorze innym to średniej wielkości urządzenie, ma tez zazwyczaj średnią pojemność. To rozwiązanie dla osób, które nie potrzebują ogromnych powierzchni chłodzących, a lodówka podblatowe nie jest jednak wystarczająca.

Lodówka wysoka (powyżej 185 cm) w kolorze innym

Lodówka wysoka (powyżej 185 cm) w kolorze innym (38)

Wysoka lodówka w kolorze innym ma największą wysokość i pojemność. Często przekracza wysokość 2 metrów i pojemność 350 litrów. To dobre rozwiązanie dla rodzin o dużych potrzebach.

Lodówka mała (poniżej 300 litrów) w kolorze innym

Lodówka mała (poniżej 300 litrów) w kolorze innym (42)

Mała lodówka w kolorze innym to najmniej pojemne urządzenie, dla singli, par, małych rodzin, ewentualnie jako urządzenie dodatkowe, często podblatowe.

Lodówka średnia (300 - 350 litrów) w kolorze innym

Lodówka średnia (300 - 350 litrów) w kolorze innym (39)

Lodówka średnia w kolorze innym to urządzenie o średniej pojemności, dla średniej wielkości rodzin.

Lodówka duża (powyżej 350 litrów) w kolorze innym

Lodówka duża (powyżej 350 litrów) w kolorze innym (18)

Duża lodówka w kolorze innym to najbardziej pojemne urządzenie, przeznaczone dla dużych rodzin o dużych wymaganiach.

Lodówka w kolorze innym (99)