My Weblog: istanbul elektrikci kutahya web tasarim umraniye elektrikci uskudarda elektrikci umraniyede elektrikci kentsel donusum Acil elektrikci kadikoy elektrikci kagithane elektrikci beylikduzu elektrikci seyrantepe elektrikci alibeykoy elektrikci uskudar elektrikci umraniye elektrikci istanbul su tesisat tamiri sisli kombi tamiri sisli cilingirci

Wszystko o lodówkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > w kolorze stalowym (inox)

Jaką lodówkę w kolorze stalowym (inox) wybrać?

Lodówka w kolorze stalowym i inox była kiedyś obiektem marzeń każdej gospodyni domowej. Dziś jest już równie popularna, co biała. Wygląda bardzo efektownie. Często jest pokryta specjalną powłoką, która uchroni jej powierzchnię przez śladami odbitych palców i innymi smugami.

Lodówka w kolorze stalowym (inox) - wybrane oferty:
Lodówka Electrolux EAL6142BOX

Lodówka Electrolux EAL6142BOX

klasa A+
wysokość 1770
pojemność 527

Lodówka Liebherr SBSesf 7212

Lodówka Liebherr SBSesf 7212

klasa A+
wysokość 1852
pojemność 651

Lodówka Electrolux EN3487AOO

Lodówka Electrolux EN3487AOO

klasa A+
wysokość 1859
pojemność 317

Lodówka BEKO CN 236220 X

Lodówka BEKO CN 236220 X

klasa A+
wysokość 2010
pojemność 321

Lodówka Electrolux ENF4451AOX

Lodówka Electrolux ENF4451AOX

klasa A+
wysokość 1965
pojemność 407

Lodówka Whirlpool WSF5511 A+NX

Lodówka Whirlpool WSF5511 A+NX

klasa A+
wysokość 1780
pojemność 542

Lodówka Samsung RL34HGIH

Lodówka Samsung RL34HGIH

klasa A+
wysokość 1775
pojemność 286

Lodówka Whirlpool WBE31142TS

Lodówka Whirlpool WBE31142TS

klasa A++
wysokość 1750
pojemność 303

Lodówka Siemens KG39EAL40

Lodówka Siemens KG39EAL40

klasa A+++
wysokość 2010
pojemność 336

Lodówka Liebherr CBNPes 5156

Lodówka Liebherr CBNPes 5156

klasa A++
wysokość 2020
pojemność 421

Lodówka w kolorze stalowym (inox) (208)

Jaka lodówka w kolorze stalowym (inox) - wybierz dla siebie

Masz wciąż problem, jaką lodówkę wybrać? Spokojnie, pomożemy! Wybrałeś już, że jesteś zainteresowany lodówką w kolorze stalowym (inox). Poniżej prezentujemy dalszy podział tych lodówek. Wybierz typ, jaki interesuje Cię najbardziej i przejdziesz do listy lodówek dopasowanych idealnie do Twoich potrzeb.

Lodówka Amica w kolorze stalowym (inox)

Lodówka Amica w kolorze stalowym (inox) (5)

Lodówka Amica w kolorze stalowym (inox) to polski akcent w kuchni. Dobry akcent, bo Amica oferuje nowoczesne urządzenia, w szerokiej gamie produktów, z różnego rodzaju systemami elektronicznymi.

Lodówka Beko w kolorze stalowym (inox)

Lodówka Beko w kolorze stalowym (inox) (20)

Lodówka Beko w kolorze stalowym (inox) jest coraz bardziej popularnym rozwiązaniem w polskiej kuchni. To niewątpliwie nowoczesne urządzenie tureckiego koncernu zyskuje coraz więcej klientów w całej Europie.

Lodówka Bosch w kolorze stalowym (inox)

Lodówka Bosch w kolorze stalowym (inox) (40)

Lodówka Bosch w kolorze stalowym (inox) to niemiecka jakość w kuchni. Z jednej strony standardowe, klasyczne rozwiązania, z drugiej niezawodne, naszpikowane elektroniką nowoczesne urządzenie.

Lodówka Electrolux w kolorze stalowym (inox)

Lodówka Electrolux w kolorze stalowym (inox) (43)

Lodówka Electrolux w kolorze stalowym (inox) jest propozycja dla tych, którzy oczekują sprawdzonych, dobrych rozwiązań i szukają nowoczesnej lodówki od dobrego europejskiego producenta. Szeroki wybór modeli, wersji, wyposażenia i kolorystyki.

Lodówka Gorenje w kolorze stalowym (inox)

Lodówka Gorenje w kolorze stalowym (inox) (2)

Lodówka Gorenje w kolorze stalowym (inox) to aktualnie ciekawe rozwiązanie dla Twojej kuchni. Słoweński producent oferuje nam obecnie szeroką ofertę urządzeń chłodniczych, z różnym wyposażeniem, w różnym designie, od klasyki po nowoczesność.

Lodówka Hotpoint-Ariston w kolorze stalowym (inox)

Lodówka Hotpoint-Ariston w kolorze stalowym (inox) (5)

Lodówka Hotpoint-Ariston w kolorze stalowym (inox) to ciekawe rozwiązanie dla Twojej kuchni. Z jednej strony włoska klasyka designu, z drugiej nowoczesne rozwiązania już globalnego koncernu.

Lodówka LG w kolorze stalowym (inox)

Lodówka LG w kolorze stalowym (inox) (5)

Lodówka LG w kolorze stalowym (inox) to koreańska wizja na kuchnię Nowocześnie, niebanalnie, ekologicznie. Szeroki wybór urządzeń, różna wielkość, różna pojemność.

Lodówka Liebherr w kolorze stalowym (inox)

Lodówka Liebherr w kolorze stalowym (inox) (27)

Lodówka Liebherr w kolorze stalowym (inox) to oferta niemieckiego koncernu, który poza lodówkami oferuje też … maszyny budowlane czy dźwigi. Ogromny wybór lodówek, wiele ciekawych rozwiązań, zawsze najnowocześniejsze technologie.

Lodówka Mastercook w kolorze stalowym (inox)

Lodówka Mastercook w kolorze stalowym (inox) (6)

Lodówka Mastercook w kolorze stalowym (inox) to hiszpański temperament w kuchni. Z jednej strony duże i pojemne lodówki, z drugiej ładne, miłe dla oka elementy wystroju w kuchni.

Lodówka Samsung w kolorze stalowym (inox)

Lodówka Samsung w kolorze stalowym (inox) (10)

Lodówka Samsung w kolorze stalowym (inox) staje się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem w polskiej kuchni. Koreański producent daje nam nie tylko nowoczesne produkty, ale też coraz bardziej stylowe.

Lodówka Siemens w kolorze stalowym (inox)

Lodówka Siemens w kolorze stalowym (inox) (28)

Lodówka Siemens w kolorze stalowym (inox) to niemiecka jakość od globalnego już gracza. Ciekawa oferta bardzo popularnego koncernu w Niemczech zyskuje też coraz większą popularność w Polsce. Duży wybór rozwiązań i technologii.

Lodówka Whirlpool w kolorze stalowym (inox)

Lodówka Whirlpool w kolorze stalowym (inox) (17)

Lodówka Whirlpool w kolorze stalowym (inox) to amerykańskie lodówki produkowane w Polsce. Wiele ciekawych rozwiązań, pełne nowoczesnych technologii, ale też energooszczędne. Interesujący design, różne pojemności i wielkości lodówek.

Lodówka chłodziarka w kolorze stalowym (inox)

Lodówka chłodziarka w kolorze stalowym (inox) (7)

Chłodziarka w kolorze stalowym (inox) to lodówka bez zamrażalnika, chociaż często w większych egzemplarzach znajdziemy specjalne komory, w których temperatura do – 6 stopni pozwala na krótkotrwałe zamrożenie niewielkiej ilości produktów. To lodówka przeznaczona do „bieżącego” przechowywania produktów żywnościowych.

Lodówka chłodziarko-zamrażarka w kolorze stalowym (inox)

Lodówka chłodziarko-zamrażarka w kolorze stalowym (inox) (201)

Chłodziarko-zamrażarka w kolorze stalowym (inox) to lodówka podzielona na dwie niezależne strefy chłodzenia: chłodziarkę, która chłodzi w temperaturze od 0 do 10 stopni i zamrażarkę, która zamraża w temperaturze do – 24 stopni. Strefy te dostępne są w różnych kombinacjach – zamrażalnik może być w górnej części, albo, co najczęstsze, w dolnej.

Lodówka wolnostojąca w kolorze stalowym (inox)

Lodówka wolnostojąca w kolorze stalowym (inox) (175)

Lodówka wolnostojąca w kolorze stalowym (inox) to urządzenie, które możemy ustawić w dowolnym miejscu, niezależnie od istniejących czy planowanych mebli kuchennych, rezerwując jedynie odpowiednich rozmiarów powierzchnię. To samodzielne urządzanie, gotowe do użycia zaraz po ustawieniu i podłączeniu do prądu.

Lodówka do zabudowy w kolorze stalowym (inox)

Lodówka do zabudowy w kolorze stalowym (inox) (3)

Lodówka do zabudowy w kolorze stalowym (inox) została tak skonstruowana, aby można ją było wbudować w zaplanowane meble kuchenne, ustawiając we wnęce meblowej o nieco większych rozmiarach niż urządzenie, dokręcając do drzwi frontowych płytę meblową, taką samą jak drzwiczki pozostałych szafek. Patrząc na parametry lodówek do zabudowy musimy zaznaczyć, że nie różnią się niczym od odpowiedników wśród lodówek wolnostojących.

Lodówka side-by-side w kolorze stalowym (inox)

Lodówka side-by-side w kolorze stalowym (inox) (31)

Lodówka side-by-side w kolorze stalowym (inox) to bardzo pojemna lodówka, najczęściej dwudrzwiowa, wyglądająca tak, jakby postawiono obok siebie dwie takie same lodówki, ale jedna miałaby zamontowane drzwi po prawej, a druga po lewej stronie. Po otwarciu drzwi znajdziemy dwie osobne powierzchnie, najczęściej jedna będzie chłodziarką, druga zamrażarką. Jest przeznaczona są dla wieloosobowej rodziny.

Lodówka klasa energetyczna A w kolorze stalowym (inox)

Lodówka klasa energetyczna A w kolorze stalowym (inox) (2)

Lodówka w kolorze stalowym (inox) w klasie energetycznej A to jeszcze oszczędna lodówka, zużywająca raczej niewiele energii elektrycznej. Na etykiecie to kolor żółty.

Lodówka klasa energetyczna A+ w kolorze stalowym (inox)

Lodówka klasa energetyczna A+ w kolorze stalowym (inox) (117)

Lodówka w kolorze stalowym (inox) w klasie energetycznej A+ to oszczędne, ekonomiczne urządzenie. Na etykiecie to kolor jasnozielony.

Lodówka klasa energetyczna A++ w kolorze stalowym (inox)

Lodówka klasa energetyczna A++ w kolorze stalowym (inox) (67)

Lodówka w kolorze stalowym (inox) w klasie energetycznej A++ to bardzo energooszczędna lodówka, wyposażone w wiele systemów, których głównym celem poza jak najlepszym chłodzeniem, jest właśnie oszczędność energii. Na etykiecie to kolor zielony.

Lodówka klasa energetyczna A+++ w kolorze stalowym (inox)

Lodówka klasa energetyczna A+++ w kolorze stalowym (inox) (22)

Lodówka w kolorze stalowym (inox) w klasie energetycznej A+++ to najbardziej energooszczędna lodówka. To niebywałe, bowiem jest naszpikowana systemami elektrycznymi, a mimo to potrzebuje do pracy zaskakująco niewiele energii. Na etykiecie to kolor ciemnozielony.

Lodówka niska (poniżej 165 cm) w kolorze stalowym (inox)

Lodówka niska (poniżej 165 cm) w kolorze stalowym (inox) (10)

Niska lodówka w kolorze stalowym (inox) to najmniejsze urządzenie, dla singli, niewielkich rodzin jadających zazwyczaj poza domem. Występuje często w wersji podblatowej.

Lodówka średnia (165 - 185 cm) w kolorze stalowym (inox)

Lodówka średnia (165 - 185 cm) w kolorze stalowym (inox) (65)

Lodówka średnia w kolorze stalowym (inox) to średniej wielkości urządzenie, ma tez zazwyczaj średnią pojemność. To rozwiązanie dla osób, które nie potrzebują ogromnych powierzchni chłodzących, a lodówka podblatowe nie jest jednak wystarczająca.

Lodówka wysoka (powyżej 185 cm) w kolorze stalowym (inox)

Lodówka wysoka (powyżej 185 cm) w kolorze stalowym (inox) (133)

Wysoka lodówka w kolorze stalowym (inox) ma największą wysokość i pojemność. Często przekracza wysokość 2 metrów i pojemność 350 litrów. To dobre rozwiązanie dla rodzin o dużych potrzebach.

Lodówka mała (poniżej 300 litrów) w kolorze stalowym (inox)

Lodówka mała (poniżej 300 litrów) w kolorze stalowym (inox) (36)

Mała lodówka w kolorze stalowym (inox) to najmniej pojemne urządzenie, dla singli, par, małych rodzin, ewentualnie jako urządzenie dodatkowe, często podblatowe.

Lodówka średnia (300 - 350 litrów) w kolorze stalowym (inox)

Lodówka średnia (300 - 350 litrów) w kolorze stalowym (inox) (99)

Lodówka średnia w kolorze stalowym (inox) to urządzenie o średniej pojemności, dla średniej wielkości rodzin.

Lodówka duża (powyżej 350 litrów) w kolorze stalowym (inox)

Lodówka duża (powyżej 350 litrów) w kolorze stalowym (inox) (73)

Duża lodówka w kolorze stalowym (inox) to najbardziej pojemne urządzenie, przeznaczone dla dużych rodzin o dużych wymaganiach.

Lodówka w kolorze stalowym (inox) (208)