Wszystko o lodówkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > > klasa energetyczna A

Jaką lodówkę wolnostojącą w klasie energetycznej A wybrać?

Lodówka wolnostojąca klasa energetyczna A to urządzenie, które możemy ustawić w dowolnym miejscu, niezależnie od istniejących czy planowanych mebli kuchennych, rezerwując jedynie odpowiednich rozmiarów powierzchnię. To samodzielne urządzanie, gotowe do użycia zaraz po ustawieniu i podłączeniu do prądu.

Lodówka wolnostojąca klasa energetyczna A - wybrane oferty:
Lodówka Hotpoint-Ariston NMTP 1912 F/HA

Lodówka Hotpoint-Ariston NMTP 1912 F/HA

klasa A
wysokość 1905
pojemność 428

Lodówka Electrolux ENB38933W

Lodówka Electrolux ENB38933W

klasa A
wysokość 2010
pojemność 361


Jaka lodówka wolnostojąca klasa energetyczna A - wybierz dla siebie

Masz wciąż problem, jaką lodówkę wybrać? Spokojnie, pomożemy! Wybrałeś już, że jesteś zainteresowany lodówką wolnostojąca klasa energetyczna A. Poniżej prezentujemy dalszy podział tych lodówek. Wybierz typ, jaki interesuje Cię najbardziej i przejdziesz do listy lodówek dopasowanych idealnie do Twoich potrzeb.

Lodówka Electrolux wolnostojąca klasa energetyczna A

Lodówka Electrolux wolnostojąca klasa energetyczna A (1)

Lodówka Electrolux wolnostojąca klasa energetyczna A jest propozycja dla tych, którzy oczekują sprawdzonych, dobrych rozwiązań i szukają nowoczesnej lodówki od dobrego europejskiego producenta. Szeroki wybór modeli, wersji, wyposażenia i kolorystyki.

Lodówka Hotpoint-Ariston wolnostojąca klasa energetyczna A

Lodówka Hotpoint-Ariston wolnostojąca klasa energetyczna A (1)

Lodówka Hotpoint-Ariston wolnostojąca klasa energetyczna A to ciekawe rozwiązanie dla Twojej kuchni. Z jednej strony włoska klasyka designu, z drugiej nowoczesne rozwiązania już globalnego koncernu.

Lodówka chłodziarko-zamrażarka wolnostojąca klasa energetyczna A

Lodówka chłodziarko-zamrażarka wolnostojąca klasa energetyczna A (2)

Chłodziarko-zamrażarka wolnostojąca klasa energetyczna A to lodówka podzielona na dwie niezależne strefy chłodzenia: chłodziarkę, która chłodzi w temperaturze od 0 do 10 stopni i zamrażarkę, która zamraża w temperaturze do – 24 stopni. Strefy te dostępne są w różnych kombinacjach – zamrażalnik może być w górnej części, albo, co najczęstsze, w dolnej.

Lodówka wolnostojąca klasa energetyczna A wysoka (powyżej 185 cm)

Lodówka wolnostojąca klasa energetyczna A wysoka (powyżej 185 cm) (2)

Wysoka lodówka wolnostojąca klasa energetyczna A ma największą wysokość i pojemność. Często przekracza wysokość 2 metrów i pojemność 350 litrów. To dobre rozwiązanie dla rodzin o dużych potrzebach.

Lodówka wolnostojąca klasa energetyczna A duża (powyżej 350 litrów)

Lodówka wolnostojąca klasa energetyczna A duża (powyżej 350 litrów) (2)

Duża lodówka wolnostojąca klasa energetyczna A to najbardziej pojemne urządzenie, przeznaczone dla dużych rodzin o dużych wymaganiach.

Lodówka wolnostojąca klasa energetyczna A w kolorze białym

Lodówka wolnostojąca klasa energetyczna A w kolorze białym (1)

Biała lodówka wolnostojąca klasa energetyczna A to najbardziej klasyczne rozwiązanie. To jednak równie nowoczesne urządzenie, co lodówki w innych kolorach. Trzeba też przyznać, że tak naprawdę, pasuje praktycznie do każdej kuchni.

Lodówka wolnostojąca klasa energetyczna A w kolorze stalowym (inox)

Lodówka wolnostojąca klasa energetyczna A w kolorze stalowym (inox) (1)

Lodówka wolnostojąca klasa energetyczna A w kolorze stalowym i inox była kiedyś obiektem marzeń każdej gospodyni domowej. Dziś jest już równie popularna, co biała. Wygląda bardzo efektownie. Często jest pokryta specjalną powłoką, która uchroni jej powierzchnię przez śladami odbitych palców i innymi smugami.