My Weblog: kutahya web tasarim umraniye elektrikci uskudar elektrikci umraniye elektrikci istanbul elektrikci su tesisat tamiri sisli kombi tamiri satis egitimi cekmekoy elektrikci uskudar kornis montaj umraniye kornis montaj atasehir elektrikci beykoz elektrikci

Wszystko o lodówkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Lodówka Electrolux ERF2400FOW

Lodówka Electrolux ERF2400FOW

Electrolux ERF2400FOW to nieduża chłodziarka z wewnętrzną komorą zamrażalnika, sterowana mechanicznie, w białym kolorze, w klasie efektywności energetycznej A+, z dużym pojemnikiem na warzywa i owoce z regulacją poziomu wilgotności.
Interesuje Cię zakup lodówki
Electrolux Erf2400fow?
Zdjęcie producenta

Opis lodówki Electrolux Erf2400fow

Chłodziarka Electrolux ERF2400FOW ma biały kolor i niewielkie wymiary, 125 cm wysokości, 55 szerokości i nieco ponad 61 cm głębokości. Jej wnętrze jest jednak całkiem spore, bo oferuje 232 litry pojemności netto. Z tego 18 litrów zajmuje wewnętrzny zamykany zamrażalnik. Komora zamraża produkty jak pełnowymiarowy zamrażalnik, w temperaturze -18°C. Najczęściej używane produkty znajdą tu dobre warunki do przechowywania. Wydajność zamrażania wynosi zaś 2kg/24godziny. Zamrażalnik będzie wymagał okresowego rozmrożenia, ale przy jego wymiarach będzie niezbyt kłopotliwe zajęcie. Z pozostałych elementów wyposażenia trzeba zwrócić uwagę na przezroczystą szufladę przeznaczony na świeże warzywa i owoce. Szuflada została wyposażona w regulację wilgotności, co pozwoli zachować warzywa i owoce w świetnym stanie. W środku szuflady znajdziemy regulowaną przegrodę, która pozwoli podzielić przestrzeń wg naszych potrzeb. Regulacja wilgotności odbywa się za pomocą prostej dźwigienki, która zakrywa bądź odsłania otwory wentylacyjne. Przy zamkniętych otworach warzywa i owoce dłużej zachowają naturalną wilgotność. Otwarcie szczelin spowoduje obniżenie wilgotności wewnątrz szuflady. Powyżej szuflady znajdziemy trzy szklane półki z obramowaniem z tyłu i z przodu, możemy je rozmieścić na różnych wysokościach. Są nie tylko stylowe, ale i wytrzymałe. Również półki na drzwiach (łącznie 5) możemy rozmieścić na różnych wysokościach. Dolna półka będzie odpowiednia dla większych butelek czy słoików. Z kolei górna jest zamykana i przeznaczona dla wyrobów nabiałowych, unikną tutaj przedwczesnego wysuszenia. Na wyposażeniu znajdziemy także pojemnik przeznaczony do przechowywania jajek. Electrolux ERF2400FOW posiada sterowanie mechaniczne. Chłodziarka jest naturalnie odszraniana automatycznie a wilgoć odprowadzona na zewnątrz. Urządzenie jest energooszczędne i jednocześnie ciche. Klasa efektywności energetycznej A+ oznacza, ze w ciągu roku powinniśmy się spodziewać zużycia energii elektrycznej na poziomie 228 kWh. Jeżeli chodzi o poziom hałasu to wynosi on tylko 40 dB, chłodziarka nie będzie nam przeszkadzała głośną pracą. Łatwo dopasujemy ją do naszej kuchni, dzięki wymiarom a także możliwości obustronnego zamontowania drzwi.

Parametry techniczne lodówki Electrolux ERF2400FOW

Roczne zużycie energii (kWh/rok)228
Wysokość (niższa do zabudowy) (mm)1250
Szerokość (mniejsza do zabudowy) (mm)550
Głębokość (mniejsza do zabudowy) (mm)612
Pojemność całkowita (l)232
Pojemność chłodziarki (l)214
Pojemność zamrażarki (l)18
Wydajność zamrażania (kg/24h)2
Poziom hałasu (dB)40
Interesuje Cię zakup lodówki
Electrolux Erf2400fow?

Electrolux – szwedzka jakość AGD

Electrolux to szwedzka korporacja produkująca od 1912 roku artykuły gospodarstwa domowego dla zastosowań domowych i profesjonalnych. Jest producentem pralek, zmywarek, lodówek, zamrażarek, odkurzaczy, suszarek, kuchenek mikrofalowych i tradycyjnych piekarników, okapów, płyt grzewczych: elektrycznych, gazowych i indukcyjnych, ekspresów do kawy, żelazek i wielu innych produktów z tzw. małego AGD. Co ciekawe, spółka Electrolux jest notowana na giełdach w Londynie i Sztokholmie już od lat dwudziestych ubiegłego wieku.

czytaj więcej

Lodówki podobne do Electrolux ERF2400FOW

Lodówka Electrolux ERT1506FOW

Lodówka Electrolux ERT1506FOW

Chłodziarki, Lodówki wolnostojące, Klasa energetyczna A+, Lodówki małe (poniżej 300 litrów), Lodówki niskie (poniżej 165 cm), Lodówki w kolorze białym

Podblatowa chłodziarka Electrolux ERT1506FOW z wewnętrznym zamrażalnikiem, w klasie energetycznej A+, z mechanicznym sterowaniem, w klasie efektywności energetycznej A+, z przezroczystym pojemnikiem na owoce i warzywa.

czytaj więcej
Lodówka Electrolux ERF1900FOW

Lodówka Electrolux ERF1900FOW

Chłodziarki, Lodówki wolnostojące, Klasa energetyczna A+, Lodówki małe (poniżej 300 litrów), Lodówki niskie (poniżej 165 cm), Lodówki w kolorze białym

Electrolux ERF1900FOW to mała chłodziarka z wewnętrzną komorą zamrażalnika, sterowana mechanicznie, w białym kolorze, w klasie efektywności energetycznej A+, z dużym pojemnikiem na warzywa i owoce.

czytaj więcej

Opinie o lodówce Electrolux ERF2400FOW

Dodaj swoją opinię o lodówce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)