My Weblog: kutahya web tasarim umraniye elektrikci uskudar elektrikci umraniye elektrikci istanbul elektrikci su tesisat tamiri sisli kombi tamiri satis egitimi cekmekoy elektrikci uskudar kornis montaj umraniye kornis montaj atasehir elektrikci beykoz elektrikci

Wszystko o lodówkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Lodówka Electrolux ERT1505FOW

Lodówka Electrolux ERT1505FOW

Electrolux ERT1505FOW to mała podblatowa chłodziarka z wewnętrznym zamrażalnikiem, w wysokiej klasie efektywności energetycznej A++, z mechanicznym sterowaniem, w klasie efektywności energetycznej A+, z przezroczystym pojemnikiem na owoce i warzywa.
Interesuje Cię zakup lodówki
Electrolux Ert1505fow?
Zdjęcie producenta

Opis lodówki Electrolux Ert1505fow

Chłodziarka Electrolux ERT1505FOW jest przeznaczona do schowania pod blatem, ma 85 cm wysokości, 55 cm szerokości i jest głęboka na nieco ponad 61 cm. Jest bardzo oszczędna, jej klasa efektywności to wysokie A++. Decydując się na jej zakup możemy być spokojni o wydatki na prąd, roczne zużycie energii wyniesie jedynie 147 kWh. Druga pozytywna techniczna informacja to bardzo niski poziom hałasu, jaki chłodziarka będzie emitować podczas jej użytkowania – wynosi tylko 38 dB. To naprawdę bardzo dobry wynik, urządzenie jest ciche i bezkonfliktowe. Całkowita pojemność użytkowa wnętrza wynosi 136 litrów, z czego 18 zajmuje wewnętrzny zamykany zamrażalnik. Jest niewielki, ale pozwoli na przechowanie podstawowych produktów mrożonych, posiada wydajność zamrożenia 2 kg świeżych produktów w ciągu doby. Od czasu do czasu będziemy go musieli rozmrozić, przy tej okazji pewnie też uda się wyczyścić całe wnętrze ERT1505FOW. Właściwa komora chłodziarki jest już automatycznie odszraniana i ma pojemność 118 litrów. Produkty w środku rozmieścimy z wykorzystaniem szklanych półek, pojemnika na warzywa oraz balkoników na drzwiach. Pojemnik na warzywa i owoce jest przezroczysty, pojemny i zapewni optymalne warunki do długiego przechowywania produktów. Górny balkonik na drzwiach jest zamykany i uchroni przed wysychaniem sery i inne produkty nabiałowe. Producent nie zapomniał również o specjalnym pojemniku do przechowywania jajek. Electrolux ERT1505FOW posiada tradycyjny biały kolor wykończenia. Zawiasy drzwi znajdują się po prawej stronie, możemy jednak zmienić ich położenia. W odpowiednim wypoziomowaniu pomocne będą przednie regulowane stopy. Chłodziarka została wyposażona w mechaniczne sterowanie i została oświetlona za pomocą standardowej żarówki.

Parametry techniczne lodówki Electrolux ERT1505FOW

Roczne zużycie energii (kWh/rok)147
Wysokość (niższa do zabudowy) (mm)850
Szerokość (mniejsza do zabudowy) (mm)550
Głębokość (mniejsza do zabudowy) (mm)612
Pojemność całkowita (l)136
Pojemność chłodziarki (l)118
Pojemność zamrażarki (l)18
Wydajność zamrażania (kg/24h)2
Poziom hałasu (dB)38
Interesuje Cię zakup lodówki
Electrolux Ert1505fow?

Electrolux – szwedzka jakość AGD

Electrolux to szwedzka korporacja produkująca od 1912 roku artykuły gospodarstwa domowego dla zastosowań domowych i profesjonalnych. Jest producentem pralek, zmywarek, lodówek, zamrażarek, odkurzaczy, suszarek, kuchenek mikrofalowych i tradycyjnych piekarników, okapów, płyt grzewczych: elektrycznych, gazowych i indukcyjnych, ekspresów do kawy, żelazek i wielu innych produktów z tzw. małego AGD. Co ciekawe, spółka Electrolux jest notowana na giełdach w Londynie i Sztokholmie już od lat dwudziestych ubiegłego wieku.

czytaj więcej

Lodówki podobne do Electrolux ERT1505FOW

Nie znaleziono podobnych lodówek

Opinie o lodówce Electrolux ERT1505FOW

Dodaj swoją opinię o lodówce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)