My Weblog: kutahya web tasarim umraniye elektrikci uskudar elektrikci umraniye elektrikci istanbul elektrikci su tesisat tamiri sisli kombi tamiri satis egitimi cekmekoy elektrikci uskudar kornis montaj umraniye kornis montaj atasehir elektrikci beykoz elektrikci

Wszystko o lodówkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Lodówka Whirlpool WTE1611IS

Lodówka Whirlpool WTE1611IS

Whirlpool WTE1611IS to niewielka chłodziarko-zamrażarka z górnym zamrażalnikiem, w kolorze Aluminium, wysoka na 120 cm, szeroka na 50 cm, w klasie energetycznej A+, o całkowitej pojemności 182 litrów, sterowana mechanicznie.
Interesuje Cię zakup lodówki
Whirlpool Wte1611is?
Zdjęcie producenta

Opis lodówki Whirlpool Wte1611is

Whirlpool WTE1611IS to niewielka chłodziarko-zamrażarka, w ciekawym kolorze aluminium, o łącznej pojemności 155 litrów. Jej niewielkie wymiary oraz możliwość obustronnego montażu drzwi sprawią, że łatwo znajdziemy dla niej miejsce w nawet bardzo małej kuchni. W tym modelu zamrażalnik został umieszczony na górze, posiada pojemność 40 litrów i został podzielony na dwa przedziały. Rozmrażanie musimy przeprowadzić ręcznie ale przy takich rozmiarach komory mrożenia nie będzie to stanowić wielkiego problemu. Komora chłodziarki oferuje do wykorzystania 115 litrów i dzieli się na cztery przedziały. Na dole znajdziemy standardowo pojemnik do przechowywania świeżych owoców i warzyw. Powyżej znajdziemy trzy szklane półki, dwie z nich możemy regulować co dodatkowo ułatwi rozmieszczenie świeżej żywności. Chłodziarka jest automatycznie odszraniana, cała wilgoć jaka gromadzi się w komorze podczas przechowywania żywności, zostanie odprowadzona i odparowana na zewnątrz. Lodówka Whirlpool WTE1611IS posiada mechaniczne sterowanie, z wewnętrznym termostatem w komorze chłodziarki, za jego pomocą ustawimy temperaturę roboczą. Dodatkowe miejsce na produkty znajdziemy na 3 balkonikach umieszczonych na drzwiach chłodziarki, z powodzeniem umieścimy tu butelki, puszki z napojami czy też wyroby nabiałowe – sery, śmietanę czy jogurty. Whirlpool WTE1611IS pracuje w klasie energetycznej A+ co przełoży się na 201 kWh rocznego poboru energii elektrycznej. Taki wynik gwarantuje niskie rachunki za prąd i pozwoli na oszczędności w domowym budżecie. Poziom hałasu to przyzwoite 40 dB, wielkość normalna i zapewniająca cichą pracę i komfortowe użytkowanie. Jeżeli przydarzy się przerwa w dopływie prądu do urządzenia to Whirlpool WTE1611IS zapewni bezpieczne przechowanie żywności przez 9 godzin.

Parametry techniczne lodówki Whirlpool WTE1611IS

Roczne zużycie energii (kWh/rok)201
Wysokość (niższa do zabudowy) (mm)1200
Szerokość (mniejsza do zabudowy) (mm)500
Głębokość (mniejsza do zabudowy) (mm)580
Pojemność całkowita (l)155
Pojemność chłodziarki (l)115
Pojemność zamrażarki (l)40
Wydajność zamrażania (kg/24h)2,5
Poziom hałasu (dB)40
Interesuje Cię zakup lodówki
Whirlpool Wte1611is?

Whirlpool – amerykańskie urządzenia AGD prosto z … Polski

Whirlpool jest jednym z największych na świecie producentów urządzeń gospodarstwa domowego na świecie. Wśród najważniejszych produktów tej marki są: pralki, zmywarki, lodówki, piekarniki, okapy kuchenne, płyty grzejne, kuchenki mikrofalowe, ekspresy do kawy, klimatyzatory. Wiele z tych urządzeń produkowanych jest w Polsce.

czytaj więcej

Lodówki podobne do Whirlpool WTE1611IS

Lodówka Whirlpool ARC104/1/A+

Lodówka Whirlpool ARC104/1/A+

Chłodziarko-zamrażarki, Lodówki wolnostojące, Klasa energetyczna A+, Lodówki małe (poniżej 300 litrów), Lodówki niskie (poniżej 165 cm), Lodówki w kolorze innym

Whirlpool ARC104/1/A+ to niewielka podblatowa chłodziarko-zamrażarka z wbudowanym zamrażalnikiem, w białym kolorze, wysoka na 85 cm, szeroka na 55 cm, w klasie energetycznej A+, o całkowitej pojemności 118 litrów, z zamykanym balkonikiem na nabiał, sterowana mechanicznie.

czytaj więcej
Lodówka Liebherr CUPsl 2721

Lodówka Liebherr CUPsl 2721

Chłodziarko-zamrażarki, Lodówki wolnostojące, Klasa energetyczna A+, Lodówki małe (poniżej 300 litrów), Lodówki niskie (poniżej 165 cm), Lodówki w kolorze innym

Liebherr CUPsl 2721 to cicha, sterowana mechanicznie chłodziarko-zamrażarka w srebrnym kolorze wykończenia, w klasie energetycznej A+, wysoka na 160 cm, o łącznej pojemności 253 litrów, z bocznym oświetleniem LED chłodziarki, z rozwiązaniami SmartFrost, VarioSpace oraz systemem FrostSafe w zamrażarce.

czytaj więcej
Lodówka Liebherr CUPsl 2221

Lodówka Liebherr CUPsl 2221

Chłodziarko-zamrażarki, Lodówki wolnostojące, Klasa energetyczna A+, Lodówki małe (poniżej 300 litrów), Lodówki niskie (poniżej 165 cm), Lodówki w kolorze innym

Liebherr CUPsl 2221 to cicha, sterowana mechanicznie chłodziarko-zamrażarka w srebrnym kolorze wykończenia, w klasie energetycznej A+, wysoka na 136 cm i szeroka na 55 cm, o łącznej pojemności 196 litrów netto, z bocznym oświetleniem LED chłodziarki, z rozwiązaniami SmartFrost, VarioSpace oraz systemem FrostSafe w zamrażarce.

czytaj więcej

Opinie o lodówce Whirlpool WTE1611IS

Dodaj swoją opinię o lodówce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)