Wszystko o lodówkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > klasa energetyczna A

Jaką lodówkę w klasie energetycznej A wybrać?

Lodówka w klasie energetycznej A to jeszcze oszczędna lodówka, zużywająca raczej niewiele energii elektrycznej. Na etykiecie to kolor żółty.

Lodówka klasa energetyczna A - wybrane oferty:
Lodówka Hotpoint-Ariston NMTP 1912 F/HA

Lodówka Hotpoint-Ariston NMTP 1912 F/HA

klasa A
wysokość 1905
pojemność 428

Lodówka Electrolux ENB38933W

Lodówka Electrolux ENB38933W

klasa A
wysokość 2010
pojemność 361

Lodówka Electrolux ERU13310

Lodówka Electrolux ERU13310

klasa A
wysokość 815 (820)
pojemność 114

Chłodziarka do wina Electrolux ERW3313AOX

Chłodziarka do wina Electrolux ERW3313AOX

klasa A
wysokość 1772 (1780)
pojemność 325


Jaka lodówka klasa energetyczna A - wybierz dla siebie

Masz wciąż problem, jaką lodówkę wybrać? Spokojnie, pomożemy! Wybrałeś już, że jesteś zainteresowany lodówką klasa energetyczna A. Poniżej prezentujemy dalszy podział tych lodówek. Wybierz typ, jaki interesuje Cię najbardziej i przejdziesz do listy lodówek dopasowanych idealnie do Twoich potrzeb.

Lodówka Electrolux klasa energetyczna A

Lodówka Electrolux klasa energetyczna A (3)

Lodówka Electrolux klasa energetyczna A jest propozycja dla tych, którzy oczekują sprawdzonych, dobrych rozwiązań i szukają nowoczesnej lodówki od dobrego europejskiego producenta. Szeroki wybór modeli, wersji, wyposażenia i kolorystyki.

Lodówka Hotpoint-Ariston klasa energetyczna A

Lodówka Hotpoint-Ariston klasa energetyczna A (1)

Lodówka Hotpoint-Ariston klasa energetyczna A to ciekawe rozwiązanie dla Twojej kuchni. Z jednej strony włoska klasyka designu, z drugiej nowoczesne rozwiązania już globalnego koncernu.

Lodówka chłodziarka klasa energetyczna A

Lodówka chłodziarka klasa energetyczna A (2)

Chłodziarka klasa energetyczna A to lodówka bez zamrażalnika, chociaż często w większych egzemplarzach znajdziemy specjalne komory, w których temperatura do – 6 stopni pozwala na krótkotrwałe zamrożenie niewielkiej ilości produktów. To lodówka przeznaczona do „bieżącego” przechowywania produktów żywnościowych.

Lodówka chłodziarko-zamrażarka klasa energetyczna A

Lodówka chłodziarko-zamrażarka klasa energetyczna A (2)

Chłodziarko-zamrażarka klasa energetyczna A to lodówka podzielona na dwie niezależne strefy chłodzenia: chłodziarkę, która chłodzi w temperaturze od 0 do 10 stopni i zamrażarkę, która zamraża w temperaturze do – 24 stopni. Strefy te dostępne są w różnych kombinacjach – zamrażalnik może być w górnej części, albo, co najczęstsze, w dolnej.

Lodówka wolnostojąca klasa energetyczna A

Lodówka wolnostojąca klasa energetyczna A (2)

Lodówka wolnostojąca klasa energetyczna A to urządzenie, które możemy ustawić w dowolnym miejscu, niezależnie od istniejących czy planowanych mebli kuchennych, rezerwując jedynie odpowiednich rozmiarów powierzchnię. To samodzielne urządzanie, gotowe do użycia zaraz po ustawieniu i podłączeniu do prądu.

Lodówka do zabudowy klasa energetyczna A

Lodówka do zabudowy klasa energetyczna A (2)

Lodówka do zabudowy klasa energetyczna A została tak skonstruowana, aby można ją było wbudować w zaplanowane meble kuchenne, ustawiając we wnęce meblowej o nieco większych rozmiarach niż urządzenie, dokręcając do drzwi frontowych płytę meblową, taką samą jak drzwiczki pozostałych szafek. Patrząc na parametry lodówek do zabudowy musimy zaznaczyć, że nie różnią się niczym od odpowiedników wśród lodówek wolnostojących.

Lodówka klasa energetyczna A niska (poniżej 165 cm)

Lodówka klasa energetyczna A niska (poniżej 165 cm) (1)

Niska lodówka klasa energetyczna A to najmniejsze urządzenie, dla singli, niewielkich rodzin jadających zazwyczaj poza domem. Występuje często w wersji podblatowej.

Lodówka klasa energetyczna A średnia (165 - 185 cm)

Lodówka klasa energetyczna A średnia (165 - 185 cm) (1)

Lodówka średnia klasa energetyczna A to średniej wielkości urządzenie, ma tez zazwyczaj średnią pojemność. To rozwiązanie dla osób, które nie potrzebują ogromnych powierzchni chłodzących, a lodówka podblatowe nie jest jednak wystarczająca.

Lodówka klasa energetyczna A wysoka (powyżej 185 cm)

Lodówka klasa energetyczna A wysoka (powyżej 185 cm) (2)

Wysoka lodówka klasa energetyczna A ma największą wysokość i pojemność. Często przekracza wysokość 2 metrów i pojemność 350 litrów. To dobre rozwiązanie dla rodzin o dużych potrzebach.

Lodówka klasa energetyczna A mała (poniżej 300 litrów)

Lodówka klasa energetyczna A mała (poniżej 300 litrów) (1)

Mała lodówka klasa energetyczna A to najmniej pojemne urządzenie, dla singli, par, małych rodzin, ewentualnie jako urządzenie dodatkowe, często podblatowe.

Lodówka klasa energetyczna A średnia (300 - 350 litrów)

Lodówka klasa energetyczna A średnia (300 - 350 litrów) (1)

Lodówka średnia klasa energetyczna A to urządzenie o średniej pojemności, dla średniej wielkości rodzin.

Lodówka klasa energetyczna A duża (powyżej 350 litrów)

Lodówka klasa energetyczna A duża (powyżej 350 litrów) (2)

Duża lodówka klasa energetyczna A to najbardziej pojemne urządzenie, przeznaczone dla dużych rodzin o dużych wymaganiach.

Lodówka klasa energetyczna A w kolorze białym

Lodówka klasa energetyczna A w kolorze białym (2)

Biała lodówka klasa energetyczna A to najbardziej klasyczne rozwiązanie. To jednak równie nowoczesne urządzenie, co lodówki w innych kolorach. Trzeba też przyznać, że tak naprawdę, pasuje praktycznie do każdej kuchni.

Lodówka klasa energetyczna A w kolorze stalowym (inox)

Lodówka klasa energetyczna A w kolorze stalowym (inox) (2)

Lodówka klasa energetyczna A w kolorze stalowym i inox była kiedyś obiektem marzeń każdej gospodyni domowej. Dziś jest już równie popularna, co biała. Wygląda bardzo efektownie. Często jest pokryta specjalną powłoką, która uchroni jej powierzchnię przez śladami odbitych palców i innymi smugami.