Wszystko o lodówkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > klasa energetyczna poniżej A

Jaką lodówkę w klasie energetycznej poniżej A wybrać?

Lodówka w klasie energetycznej poniżej klasy A to już lodówka zużywająca dużo energii elektrycznej. Na etykiecie to kolory od pomarańczowego (klasa B), do czerwonego (klasa D).

Lodówka klasa energetyczna poniżej A - wybrane oferty:
Lodówka Electrolux ERU14310

Lodówka Electrolux ERU14310

klasa poniżej A
wysokość 815 (820)
pojemność 130


Jaka lodówka klasa energetyczna poniżej A - wybierz dla siebie

Masz wciąż problem, jaką lodówkę wybrać? Spokojnie, pomożemy! Wybrałeś już, że jesteś zainteresowany lodówką klasa energetyczna poniżej A. Poniżej prezentujemy dalszy podział tych lodówek. Wybierz typ, jaki interesuje Cię najbardziej i przejdziesz do listy lodówek dopasowanych idealnie do Twoich potrzeb.

Lodówka Electrolux klasa energetyczna poniżej A

Lodówka Electrolux klasa energetyczna poniżej A (1)

Lodówka Electrolux klasa energetyczna poniżej A jest propozycja dla tych, którzy oczekują sprawdzonych, dobrych rozwiązań i szukają nowoczesnej lodówki od dobrego europejskiego producenta. Szeroki wybór modeli, wersji, wyposażenia i kolorystyki.

Lodówka chłodziarka klasa energetyczna poniżej A

Lodówka chłodziarka klasa energetyczna poniżej A (1)

Chłodziarka klasa energetyczna poniżej A to lodówka bez zamrażalnika, chociaż często w większych egzemplarzach znajdziemy specjalne komory, w których temperatura do – 6 stopni pozwala na krótkotrwałe zamrożenie niewielkiej ilości produktów. To lodówka przeznaczona do „bieżącego” przechowywania produktów żywnościowych.

Lodówka do zabudowy klasa energetyczna poniżej A

Lodówka do zabudowy klasa energetyczna poniżej A (1)

Lodówka do zabudowy klasa energetyczna poniżej A została tak skonstruowana, aby można ją było wbudować w zaplanowane meble kuchenne, ustawiając we wnęce meblowej o nieco większych rozmiarach niż urządzenie, dokręcając do drzwi frontowych płytę meblową, taką samą jak drzwiczki pozostałych szafek. Patrząc na parametry lodówek do zabudowy musimy zaznaczyć, że nie różnią się niczym od odpowiedników wśród lodówek wolnostojących.

Lodówka klasa energetyczna poniżej A niska (poniżej 165 cm)

Lodówka klasa energetyczna poniżej A niska (poniżej 165 cm) (1)

Niska lodówka klasa energetyczna poniżej A to najmniejsze urządzenie, dla singli, niewielkich rodzin jadających zazwyczaj poza domem. Występuje często w wersji podblatowej.

Lodówka klasa energetyczna poniżej A mała (poniżej 300 litrów)

Lodówka klasa energetyczna poniżej A mała (poniżej 300 litrów) (1)

Mała lodówka klasa energetyczna poniżej A to najmniej pojemne urządzenie, dla singli, par, małych rodzin, ewentualnie jako urządzenie dodatkowe, często podblatowe.

Lodówka klasa energetyczna poniżej A w kolorze białym

Lodówka klasa energetyczna poniżej A w kolorze białym (1)

Biała lodówka klasa energetyczna poniżej A to najbardziej klasyczne rozwiązanie. To jednak równie nowoczesne urządzenie, co lodówki w innych kolorach. Trzeba też przyznać, że tak naprawdę, pasuje praktycznie do każdej kuchni.