Wszystko o lodówkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > > side-by-side

Jaką lodówkę Mastercook side-by-side wybrać?

Lodówka Mastercook side-by-side to hiszpański temperament w kuchni. Z jednej strony duże i pojemne lodówki, z drugiej ładne, miłe dla oka elementy wystroju w kuchni.

Lodówka Mastercook side-by-side - wybrane oferty:
Lodówka Mastercook LCFD-180NFX

Lodówka Mastercook LCFD-180NFX

klasa A+
wysokość 1800
pojemność 366


Jaka lodówka Mastercook side-by-side - wybierz dla siebie

Masz wciąż problem, jaką lodówkę wybrać? Spokojnie, pomożemy! Wybrałeś już, że jesteś zainteresowany lodówką Mastercook side-by-side. Poniżej prezentujemy dalszy podział tych lodówek. Wybierz typ, jaki interesuje Cię najbardziej i przejdziesz do listy lodówek dopasowanych idealnie do Twoich potrzeb.

Lodówka Mastercook chłodziarko-zamrażarka side-by-side

Lodówka Mastercook chłodziarko-zamrażarka side-by-side (1)

Chłodziarko-zamrażarka Mastercook side-by-side to lodówka podzielona na dwie niezależne strefy chłodzenia: chłodziarkę, która chłodzi w temperaturze od 0 do 10 stopni i zamrażarkę, która zamraża w temperaturze do – 24 stopni. Strefy te dostępne są w różnych kombinacjach – zamrażalnik może być w górnej części, albo, co najczęstsze, w dolnej.

Lodówka Mastercook side-by-side klasa energetyczna A+

Lodówka Mastercook side-by-side klasa energetyczna A+ (1)

Lodówka Mastercook side-by-side w klasie energetycznej A+ to oszczędne, ekonomiczne urządzenie. Na etykiecie to kolor jasnozielony.

Lodówka Mastercook side-by-side średnia (165 - 185 cm)

Lodówka Mastercook side-by-side średnia (165 - 185 cm) (1)

Lodówka średnia Mastercook side-by-side to średniej wielkości urządzenie, ma tez zazwyczaj średnią pojemność. To rozwiązanie dla osób, które nie potrzebują ogromnych powierzchni chłodzących, a lodówka podblatowe nie jest jednak wystarczająca.

Lodówka Mastercook side-by-side duża (powyżej 350 litrów)

Lodówka Mastercook side-by-side duża (powyżej 350 litrów) (1)

Duża lodówka Mastercook side-by-side to najbardziej pojemne urządzenie, przeznaczone dla dużych rodzin o dużych wymaganiach.

Lodówka Mastercook side-by-side w kolorze stalowym (inox)

Lodówka Mastercook side-by-side w kolorze stalowym (inox) (1)

Lodówka Mastercook side-by-side w kolorze stalowym i inox była kiedyś obiektem marzeń każdej gospodyni domowej. Dziś jest już równie popularna, co biała. Wygląda bardzo efektownie. Często jest pokryta specjalną powłoką, która uchroni jej powierzchnię przez śladami odbitych palców i innymi smugami.