Wszystko o lodówkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > w kolorze białym

Jaką lodówkę w kolorze białym wybrać?

Biała lodówka to najbardziej klasyczne rozwiązanie. To jednak równie nowoczesne urządzenie, co lodówki w innych kolorach. Trzeba też przyznać, że tak naprawdę, pasuje praktycznie do każdej kuchni.

Lodówka w kolorze białym - wybrane oferty:
Lodówka Liebherr ICUNS 3314

Lodówka Liebherr ICUNS 3314

klasa A++
wysokość 1772 (1788)
pojemność 262

Lodówka BEKO CN 228220

Lodówka BEKO CN 228220

klasa A+
wysokość 1750
pojemność 266

Lodówka Liebherr IKS 2314

Lodówka Liebherr IKS 2314

klasa A++
wysokość 1220 (1236)
pojemność 205

Lodówka Electrolux EN3601AOW

Lodówka Electrolux EN3601AOW

klasa A++
wysokość 1854
pojemność 337

Lodówka Electrolux EJN2301AOW

Lodówka Electrolux EJN2301AOW

klasa A+
wysokość 1441 (1446)
pojemność 224

Lodówka Electrolux ENN12901AW

Lodówka Electrolux ENN12901AW

klasa A+
wysokość 1772 (1780)
pojemność 280

Chłodziarka Siemens KI20FA50

Chłodziarka Siemens KI20FA50

klasa A+
wysokość 1021 (1025)
pojemność 153

Lodówka Whirlpool WBV3387NFCW

Lodówka Whirlpool WBV3387NFCW

klasa A+
wysokość 1875
pojemność 320

Lodówka Electrolux ERF2400FOW

Lodówka Electrolux ERF2400FOW

klasa A+
wysokość 1250
pojemność 232

Chłodziarka Siemens KI25FP60

Chłodziarka Siemens KI25FP60

klasa A++
wysokość 1397 (1400)
pojemność 214

Lodówka w kolorze białym (215)

Jaka lodówka w kolorze białym - wybierz dla siebie

Masz wciąż problem, jaką lodówkę wybrać? Spokojnie, pomożemy! Wybrałeś już, że jesteś zainteresowany lodówką w kolorze białym. Poniżej prezentujemy dalszy podział tych lodówek. Wybierz typ, jaki interesuje Cię najbardziej i przejdziesz do listy lodówek dopasowanych idealnie do Twoich potrzeb.

Lodówka Amica w kolorze białym

Lodówka Amica w kolorze białym (3)

Lodówka Amica w kolorze białym to polski akcent w kuchni. Dobry akcent, bo Amica oferuje nowoczesne urządzenia, w szerokiej gamie produktów, z różnego rodzaju systemami elektronicznymi.

Lodówka Beko w kolorze białym

Lodówka Beko w kolorze białym (17)

Lodówka Beko w kolorze białym jest coraz bardziej popularnym rozwiązaniem w polskiej kuchni. To niewątpliwie nowoczesne urządzenie tureckiego koncernu zyskuje coraz więcej klientów w całej Europie.

Lodówka Bosch w kolorze białym

Lodówka Bosch w kolorze białym (10)

Lodówka Bosch w kolorze białym to niemiecka jakość w kuchni. Z jednej strony standardowe, klasyczne rozwiązania, z drugiej niezawodne, naszpikowane elektroniką nowoczesne urządzenie.

Lodówka Electrolux w kolorze białym

Lodówka Electrolux w kolorze białym (68)

Lodówka Electrolux w kolorze białym jest propozycja dla tych, którzy oczekują sprawdzonych, dobrych rozwiązań i szukają nowoczesnej lodówki od dobrego europejskiego producenta. Szeroki wybór modeli, wersji, wyposażenia i kolorystyki.

Lodówka Gorenje w kolorze białym

Lodówka Gorenje w kolorze białym (4)

Lodówka Gorenje w kolorze białym to aktualnie ciekawe rozwiązanie dla Twojej kuchni. Słoweński producent oferuje nam obecnie szeroką ofertę urządzeń chłodniczych, z różnym wyposażeniem, w różnym designie, od klasyki po nowoczesność.

Lodówka LG w kolorze białym

Lodówka LG w kolorze białym (1)

Lodówka LG w kolorze białym to koreańska wizja na kuchnię Nowocześnie, niebanalnie, ekologicznie. Szeroki wybór urządzeń, różna wielkość, różna pojemność.

Lodówka Liebherr w kolorze białym

Lodówka Liebherr w kolorze białym (57)

Lodówka Liebherr w kolorze białym to oferta niemieckiego koncernu, który poza lodówkami oferuje też … maszyny budowlane czy dźwigi. Ogromny wybór lodówek, wiele ciekawych rozwiązań, zawsze najnowocześniejsze technologie.

Lodówka Mastercook w kolorze białym

Lodówka Mastercook w kolorze białym (1)

Lodówka Mastercook w kolorze białym to hiszpański temperament w kuchni. Z jednej strony duże i pojemne lodówki, z drugiej ładne, miłe dla oka elementy wystroju w kuchni.

Lodówka Samsung w kolorze białym

Lodówka Samsung w kolorze białym (2)

Lodówka Samsung w kolorze białym staje się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem w polskiej kuchni. Koreański producent daje nam nie tylko nowoczesne produkty, ale też coraz bardziej stylowe.

Lodówka Siemens w kolorze białym

Lodówka Siemens w kolorze białym (38)

Lodówka Siemens w kolorze białym to niemiecka jakość od globalnego już gracza. Ciekawa oferta bardzo popularnego koncernu w Niemczech zyskuje też coraz większą popularność w Polsce. Duży wybór rozwiązań i technologii.

Lodówka Whirlpool w kolorze białym

Lodówka Whirlpool w kolorze białym (14)

Lodówka Whirlpool w kolorze białym to amerykańskie lodówki produkowane w Polsce. Wiele ciekawych rozwiązań, pełne nowoczesnych technologii, ale też energooszczędne. Interesujący design, różne pojemności i wielkości lodówek.

Lodówka chłodziarka w kolorze białym

Lodówka chłodziarka w kolorze białym (47)

Chłodziarka w kolorze białym to lodówka bez zamrażalnika, chociaż często w większych egzemplarzach znajdziemy specjalne komory, w których temperatura do – 6 stopni pozwala na krótkotrwałe zamrożenie niewielkiej ilości produktów. To lodówka przeznaczona do „bieżącego” przechowywania produktów żywnościowych.

Lodówka chłodziarko-zamrażarka w kolorze białym

Lodówka chłodziarko-zamrażarka w kolorze białym (168)

Chłodziarko-zamrażarka w kolorze białym to lodówka podzielona na dwie niezależne strefy chłodzenia: chłodziarkę, która chłodzi w temperaturze od 0 do 10 stopni i zamrażarkę, która zamraża w temperaturze do – 24 stopni. Strefy te dostępne są w różnych kombinacjach – zamrażalnik może być w górnej części, albo, co najczęstsze, w dolnej.

Lodówka wolnostojąca w kolorze białym

Lodówka wolnostojąca w kolorze białym (120)

Lodówka wolnostojąca w kolorze białym to urządzenie, które możemy ustawić w dowolnym miejscu, niezależnie od istniejących czy planowanych mebli kuchennych, rezerwując jedynie odpowiednich rozmiarów powierzchnię. To samodzielne urządzanie, gotowe do użycia zaraz po ustawieniu i podłączeniu do prądu.

Lodówka do zabudowy w kolorze białym

Lodówka do zabudowy w kolorze białym (92)

Lodówka do zabudowy w kolorze białym została tak skonstruowana, aby można ją było wbudować w zaplanowane meble kuchenne, ustawiając we wnęce meblowej o nieco większych rozmiarach niż urządzenie, dokręcając do drzwi frontowych płytę meblową, taką samą jak drzwiczki pozostałych szafek. Patrząc na parametry lodówek do zabudowy musimy zaznaczyć, że nie różnią się niczym od odpowiedników wśród lodówek wolnostojących.

Lodówka side-by-side w kolorze białym

Lodówka side-by-side w kolorze białym (3)

Lodówka side-by-side w kolorze białym to bardzo pojemna lodówka, najczęściej dwudrzwiowa, wyglądająca tak, jakby postawiono obok siebie dwie takie same lodówki, ale jedna miałaby zamontowane drzwi po prawej, a druga po lewej stronie. Po otwarciu drzwi znajdziemy dwie osobne powierzchnie, najczęściej jedna będzie chłodziarką, druga zamrażarką. Jest przeznaczona są dla wieloosobowej rodziny.

Lodówka klasa energetyczna poniżej A w kolorze białym

Lodówka klasa energetyczna poniżej A w kolorze białym (1)

Lodówka w kolorze białym w klasie energetycznej poniżej klasy A to już lodówka zużywająca dużo energii elektrycznej. Na etykiecie to kolory od pomarańczowego (klasa B), do czerwonego (klasa D).

Lodówka klasa energetyczna A w kolorze białym

Lodówka klasa energetyczna A w kolorze białym (2)

Lodówka w kolorze białym w klasie energetycznej A to jeszcze oszczędna lodówka, zużywająca raczej niewiele energii elektrycznej. Na etykiecie to kolor żółty.

Lodówka klasa energetyczna A+ w kolorze białym

Lodówka klasa energetyczna A+ w kolorze białym (121)

Lodówka w kolorze białym w klasie energetycznej A+ to oszczędne, ekonomiczne urządzenie. Na etykiecie to kolor jasnozielony.

Lodówka klasa energetyczna A++ w kolorze białym

Lodówka klasa energetyczna A++ w kolorze białym (80)

Lodówka w kolorze białym w klasie energetycznej A++ to bardzo energooszczędna lodówka, wyposażone w wiele systemów, których głównym celem poza jak najlepszym chłodzeniem, jest właśnie oszczędność energii. Na etykiecie to kolor zielony.

Lodówka klasa energetyczna A+++ w kolorze białym

Lodówka klasa energetyczna A+++ w kolorze białym (11)

Lodówka w kolorze białym w klasie energetycznej A+++ to najbardziej energooszczędna lodówka. To niebywałe, bowiem jest naszpikowana systemami elektrycznymi, a mimo to potrzebuje do pracy zaskakująco niewiele energii. Na etykiecie to kolor ciemnozielony.

Lodówka niska (poniżej 165 cm) w kolorze białym

Lodówka niska (poniżej 165 cm) w kolorze białym (55)

Niska lodówka w kolorze białym to najmniejsze urządzenie, dla singli, niewielkich rodzin jadających zazwyczaj poza domem. Występuje często w wersji podblatowej.

Lodówka średnia (165 - 185 cm) w kolorze białym

Lodówka średnia (165 - 185 cm) w kolorze białym (94)

Lodówka średnia w kolorze białym to średniej wielkości urządzenie, ma tez zazwyczaj średnią pojemność. To rozwiązanie dla osób, które nie potrzebują ogromnych powierzchni chłodzących, a lodówka podblatowe nie jest jednak wystarczająca.

Lodówka wysoka (powyżej 185 cm) w kolorze białym

Lodówka wysoka (powyżej 185 cm) w kolorze białym (66)

Wysoka lodówka w kolorze białym ma największą wysokość i pojemność. Często przekracza wysokość 2 metrów i pojemność 350 litrów. To dobre rozwiązanie dla rodzin o dużych potrzebach.

Lodówka mała (poniżej 300 litrów) w kolorze białym

Lodówka mała (poniżej 300 litrów) w kolorze białym (128)

Mała lodówka w kolorze białym to najmniej pojemne urządzenie, dla singli, par, małych rodzin, ewentualnie jako urządzenie dodatkowe, często podblatowe.

Lodówka średnia (300 - 350 litrów) w kolorze białym

Lodówka średnia (300 - 350 litrów) w kolorze białym (61)

Lodówka średnia w kolorze białym to urządzenie o średniej pojemności, dla średniej wielkości rodzin.

Lodówka duża (powyżej 350 litrów) w kolorze białym

Lodówka duża (powyżej 350 litrów) w kolorze białym (26)

Duża lodówka w kolorze białym to najbardziej pojemne urządzenie, przeznaczone dla dużych rodzin o dużych wymaganiach.

Lodówka w kolorze białym (215)