Wszystko o lodówkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > wolnostojąca

Jaką lodówkę wolnostojącą wybrać?

Lodówka wolnostojąca to urządzenie, które możemy ustawić w dowolnym miejscu, niezależnie od istniejących czy planowanych mebli kuchennych, rezerwując jedynie odpowiednich rozmiarów powierzchnię. To samodzielne urządzanie, gotowe do użycia zaraz po ustawieniu i podłączeniu do prądu.

Lodówka wolnostojąca - wybrane oferty:
Lodówka BEKO CN 228221

Lodówka BEKO CN 228221

klasa A+
wysokość 1750
pojemność 266

Lodówka Liebherr CUesf 4023

Lodówka Liebherr CUesf 4023

klasa A+
wysokość 2011
pojemność 373

Lodówka Gorenje NRK2000P2B

Lodówka Gorenje NRK2000P2B

klasa A+
wysokość 2000
pojemność 320

Lodówka Siemens KG36NS53

Lodówka Siemens KG36NS53

klasa A++
wysokość 1850
pojemność 289

Lodówka Siemens KG33NX45

Lodówka Siemens KG33NX45

klasa A+
wysokość 1700
pojemność 252

Lodówka Liebherr CP 3523

Lodówka Liebherr CP 3523

klasa A++
wysokość 1817
pojemność 321

Lodówka Electrolux EN3441AOX

Lodówka Electrolux EN3441AOX

klasa A+
wysokość 1854
pojemność 323

Lodówka Samsung RB31FDRNDSS

Lodówka Samsung RB31FDRNDSS

klasa A+
wysokość 1850 mm
pojemność 308 litrów

Lodówka LG GB7138A2XZ

Lodówka LG GB7138A2XZ

klasa A++
wysokość 1850
pojemność 343

Lodówka Siemens KG36NAW22

Lodówka Siemens KG36NAW22

klasa A+
wysokość 1850
pojemność 289

Lodówka wolnostojąca (382)

Jaka lodówka wolnostojąca - wybierz dla siebie

Masz wciąż problem, jaką lodówkę wybrać? Spokojnie, pomożemy! Wybrałeś już, że jesteś zainteresowany lodówką wolnostojąca. Poniżej prezentujemy dalszy podział tych lodówek. Wybierz typ, jaki interesuje Cię najbardziej i przejdziesz do listy lodówek dopasowanych idealnie do Twoich potrzeb.

Lodówka Amica wolnostojąca

Lodówka Amica wolnostojąca (11)

Lodówka Amica wolnostojąca to polski akcent w kuchni. Dobry akcent, bo Amica oferuje nowoczesne urządzenia, w szerokiej gamie produktów, z różnego rodzaju systemami elektronicznymi.

Lodówka Beko wolnostojąca

Lodówka Beko wolnostojąca (45)

Lodówka Beko wolnostojąca jest coraz bardziej popularnym rozwiązaniem w polskiej kuchni. To niewątpliwie nowoczesne urządzenie tureckiego koncernu zyskuje coraz więcej klientów w całej Europie.

Lodówka Bosch wolnostojąca

Lodówka Bosch wolnostojąca (52)

Lodówka Bosch wolnostojąca to niemiecka jakość w kuchni. Z jednej strony standardowe, klasyczne rozwiązania, z drugiej niezawodne, naszpikowane elektroniką nowoczesne urządzenie.

Lodówka Electrolux wolnostojąca

Lodówka Electrolux wolnostojąca (72)

Lodówka Electrolux wolnostojąca jest propozycja dla tych, którzy oczekują sprawdzonych, dobrych rozwiązań i szukają nowoczesnej lodówki od dobrego europejskiego producenta. Szeroki wybór modeli, wersji, wyposażenia i kolorystyki.

Lodówka Gorenje wolnostojąca

Lodówka Gorenje wolnostojąca (13)

Lodówka Gorenje wolnostojąca to aktualnie ciekawe rozwiązanie dla Twojej kuchni. Słoweński producent oferuje nam obecnie szeroką ofertę urządzeń chłodniczych, z różnym wyposażeniem, w różnym designie, od klasyki po nowoczesność.

Lodówka Hotpoint-Ariston wolnostojąca

Lodówka Hotpoint-Ariston wolnostojąca (4)

Lodówka Hotpoint-Ariston wolnostojąca to ciekawe rozwiązanie dla Twojej kuchni. Z jednej strony włoska klasyka designu, z drugiej nowoczesne rozwiązania już globalnego koncernu.

Lodówka LG wolnostojąca

Lodówka LG wolnostojąca (14)

Lodówka LG wolnostojąca to koreańska wizja na kuchnię Nowocześnie, niebanalnie, ekologicznie. Szeroki wybór urządzeń, różna wielkość, różna pojemność.

Lodówka Liebherr wolnostojąca

Lodówka Liebherr wolnostojąca (70)

Lodówka Liebherr wolnostojąca to oferta niemieckiego koncernu, który poza lodówkami oferuje też … maszyny budowlane czy dźwigi. Ogromny wybór lodówek, wiele ciekawych rozwiązań, zawsze najnowocześniejsze technologie.

Lodówka Mastercook wolnostojąca

Lodówka Mastercook wolnostojąca (7)

Lodówka Mastercook wolnostojąca to hiszpański temperament w kuchni. Z jednej strony duże i pojemne lodówki, z drugiej ładne, miłe dla oka elementy wystroju w kuchni.

Lodówka Samsung wolnostojąca

Lodówka Samsung wolnostojąca (28)

Lodówka Samsung wolnostojąca staje się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem w polskiej kuchni. Koreański producent daje nam nie tylko nowoczesne produkty, ale też coraz bardziej stylowe.

Lodówka Siemens wolnostojąca

Lodówka Siemens wolnostojąca (38)

Lodówka Siemens wolnostojąca to niemiecka jakość od globalnego już gracza. Ciekawa oferta bardzo popularnego koncernu w Niemczech zyskuje też coraz większą popularność w Polsce. Duży wybór rozwiązań i technologii.

Lodówka Whirlpool wolnostojąca

Lodówka Whirlpool wolnostojąca (28)

Lodówka Whirlpool wolnostojąca to amerykańskie lodówki produkowane w Polsce. Wiele ciekawych rozwiązań, pełne nowoczesnych technologii, ale też energooszczędne. Interesujący design, różne pojemności i wielkości lodówek.

Lodówka chłodziarka wolnostojąca

Lodówka chłodziarka wolnostojąca (11)

Chłodziarka wolnostojąca to lodówka bez zamrażalnika, chociaż często w większych egzemplarzach znajdziemy specjalne komory, w których temperatura do – 6 stopni pozwala na krótkotrwałe zamrożenie niewielkiej ilości produktów. To lodówka przeznaczona do „bieżącego” przechowywania produktów żywnościowych.

Lodówka chłodziarko-zamrażarka wolnostojąca

Lodówka chłodziarko-zamrażarka wolnostojąca (370)

Chłodziarko-zamrażarka wolnostojąca to lodówka podzielona na dwie niezależne strefy chłodzenia: chłodziarkę, która chłodzi w temperaturze od 0 do 10 stopni i zamrażarkę, która zamraża w temperaturze do – 24 stopni. Strefy te dostępne są w różnych kombinacjach – zamrażalnik może być w górnej części, albo, co najczęstsze, w dolnej.

Lodówka wolnostojąca klasa energetyczna A

Lodówka wolnostojąca klasa energetyczna A (2)

Lodówka wolnostojąca w klasie energetycznej A to jeszcze oszczędna lodówka, zużywająca raczej niewiele energii elektrycznej. Na etykiecie to kolor żółty.

Lodówka wolnostojąca klasa energetyczna A+

Lodówka wolnostojąca klasa energetyczna A+ (219)

Lodówka wolnostojąca w klasie energetycznej A+ to oszczędne, ekonomiczne urządzenie. Na etykiecie to kolor jasnozielony.

Lodówka wolnostojąca klasa energetyczna A++

Lodówka wolnostojąca klasa energetyczna A++ (129)

Lodówka wolnostojąca w klasie energetycznej A++ to bardzo energooszczędna lodówka, wyposażone w wiele systemów, których głównym celem poza jak najlepszym chłodzeniem, jest właśnie oszczędność energii. Na etykiecie to kolor zielony.

Lodówka wolnostojąca klasa energetyczna A+++

Lodówka wolnostojąca klasa energetyczna A+++ (32)

Lodówka wolnostojąca w klasie energetycznej A+++ to najbardziej energooszczędna lodówka. To niebywałe, bowiem jest naszpikowana systemami elektrycznymi, a mimo to potrzebuje do pracy zaskakująco niewiele energii. Na etykiecie to kolor ciemnozielony.

Lodówka wolnostojąca niska (poniżej 165 cm)

Lodówka wolnostojąca niska (poniżej 165 cm) (41)

Niska lodówka wolnostojąca to najmniejsze urządzenie, dla singli, niewielkich rodzin jadających zazwyczaj poza domem. Występuje często w wersji podblatowej.

Lodówka wolnostojąca średnia (165 - 185 cm)

Lodówka wolnostojąca średnia (165 - 185 cm) (117)

Lodówka średnia wolnostojąca to średniej wielkości urządzenie, ma tez zazwyczaj średnią pojemność. To rozwiązanie dla osób, które nie potrzebują ogromnych powierzchni chłodzących, a lodówka podblatowe nie jest jednak wystarczająca.

Lodówka wolnostojąca wysoka (powyżej 185 cm)

Lodówka wolnostojąca wysoka (powyżej 185 cm) (224)

Wysoka lodówka wolnostojąca ma największą wysokość i pojemność. Często przekracza wysokość 2 metrów i pojemność 350 litrów. To dobre rozwiązanie dla rodzin o dużych potrzebach.

Lodówka wolnostojąca mała (poniżej 300 litrów)

Lodówka wolnostojąca mała (poniżej 300 litrów) (125)

Mała lodówka wolnostojąca to najmniej pojemne urządzenie, dla singli, par, małych rodzin, ewentualnie jako urządzenie dodatkowe, często podblatowe.

Lodówka wolnostojąca średnia (300 - 350 litrów)

Lodówka wolnostojąca średnia (300 - 350 litrów) (188)

Lodówka średnia wolnostojąca to urządzenie o średniej pojemności, dla średniej wielkości rodzin.

Lodówka wolnostojąca duża (powyżej 350 litrów)

Lodówka wolnostojąca duża (powyżej 350 litrów) (69)

Duża lodówka wolnostojąca to najbardziej pojemne urządzenie, przeznaczone dla dużych rodzin o dużych wymaganiach.

Lodówka wolnostojąca w kolorze białym

Lodówka wolnostojąca w kolorze białym (120)

Biała lodówka wolnostojąca to najbardziej klasyczne rozwiązanie. To jednak równie nowoczesne urządzenie, co lodówki w innych kolorach. Trzeba też przyznać, że tak naprawdę, pasuje praktycznie do każdej kuchni.

Lodówka wolnostojąca w kolorze stalowym (inox)

Lodówka wolnostojąca w kolorze stalowym (inox) (175)

Lodówka wolnostojąca w kolorze stalowym i inox była kiedyś obiektem marzeń każdej gospodyni domowej. Dziś jest już równie popularna, co biała. Wygląda bardzo efektownie. Często jest pokryta specjalną powłoką, która uchroni jej powierzchnię przez śladami odbitych palców i innymi smugami.

Lodówka wolnostojąca w kolorze innym

Lodówka wolnostojąca w kolorze innym (87)

Lodówka wolnostojąca oferowana jest w wielu innych kolorach, niż biały i stalowy/inox. W tak wielu, że grupujemy je w jednym worku. Znajdziemy tu kolory czarny, czerwony, piaskowy i wiele innych.

Lodówka wolnostojąca (382)