Wszystko o lodówkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Chłodziarka do wina Electrolux ERW3313AOX

Chłodziarka do wina Electrolux ERW3313AOX

Electrolux ERW3313AOX to chłodziarka do przechowywania wina przeznaczona do zabudowy, w klasie efektywności energetycznej A, z elektronicznym sterowaniem, z dwoma komorami z osobną regulacją temperatury, alarmem otwartych drzwi.
Interesuje Cię zakup lodówki
Electrolux Erw3313aox?
Zdjęcie producenta

Opis lodówki Electrolux Erw3313aox

Chłodziarka do zabudowy Electrolux ERW3313AOX to produkt przeznaczony dla koneserów wina. Wielbiciele Merlot, Chardonnay czy np. Mamrota powinni być bardzo zadowoleni z tego zakupu. Chłodziarka ma pojemność 325 litrów, jest schładzana obiegowym powietrzem z wykorzystaniem wentylatora a jej wnętrze zostało podzielone na dwie komory, w których możemy z osobna regulować temperaturę. Regulacja odbywa się za pomocą panelu wyposażonego w czytelny wyświetlacz LCD. Domyślne ustawienie temperatury w chłodziarce to +8°C dla górnej komory i +14°C dla komory dolnej. Temperaturę w górnej części możemy regulować w zakresie od +6 do +11°C, miejsce to przechowywania młodych białych i czerwonych win, przeznaczonych do natychmiastowego spożycia. Temperatura dolnej komory może być regulowana w zakresie od +11 do +18°C i stwarza doskonałe warunki do dłuższego leżakowania win. Butelki wina w chłodziarce Electrolux ERW3313AOX możemy rozmieścić horyzontalnie, na siedmiu poziomach a także w sposób pionowy, z wykorzystaniem wysuwanej szuflady w dolnej komorze. Szuflada jest wyposażona w dwie przegrody umożliwiające dopasowanie do różnej średnicy butelek. Maksymalne obciążenie półek wynosi 30 kg. Przy okazji warto też wspomnieć o ciekawym rozwiązaniu, jakim jest możliwość zamocowania półki pod kątem, miedzy prowadnicami umieszczonymi 10 cm od siebie, co pozwoli na wyeksponowanie umieszczonych na niej butelek. Jeżeli będziemy chcieli się pochwalić jakimś szczególnie cenionym nabytkiem takie rozwiązanie będzie bardzo pomocne. Bardzo duże znaczenie dla prawidłowego przechowywania wina ma odpowiednia wilgotność. Chłodziarka Electrolux została wyposażona w specjalne urządzenie podnoszące poziom wilgotności we wnętrzu urządzenia. Chłodziarka została wyposażona w alarm otwartych drzwi. Jeżeli pozostaną otwarte przez kilka minut to uruchomi się sygnał dźwiękowy a także zapali się kontrolka alarmowa ma panelu sterowania. Na panelu sterowania oprócz przycisków do włączenia/wyłączenia urządzenia oraz przycisków do regulacji temperatury, znajduje się także przycisk włączenia/wyłączenia oświetlenia w środku (do oświetlenia służą dwie żarówki, po jednej w każdej komorze). Drzwi chłodziarki zostały zamocowane po prawej stronie. Stalowa ramka i wytrzymałe szkło tworzą bardzo efektowny i elegancki efekt. Producent zastosował podwójną szybę z przyciemnianego szkła z filtrem UV, co pozwoli uchronić wino przed działaniem światła, jeżeli zdecydujemy się umieścić chłodziarkę w dobrze oświetlonym miejscu. Chłodziarka Electrolux ERW3313AOX jest bardzo cichym urządzeniem, producent podaje poziom rzędu 34 dB, co jest wartością raczej symboliczną i praktycznie nie odczuwalną dla naszych uszu. Urządzenie pracuje w klasie energetycznej A, co oznacza roczne zużycie energii elektrycznej na poziomie 170 kWh.

Parametry techniczne lodówki Chłodziarka do wina Electrolux ERW3313AOX

Roczne zużycie energii (kWh/rok)170
Wysokość (niższa do zabudowy) (mm)1772 (1780)
Szerokość (mniejsza do zabudowy) (mm)540 (560)
Głębokość (mniejsza do zabudowy) (mm)540 (550)
Pojemność całkowita (l)325
Pojemność chłodziarki (l)325
Pojemność zamrażarki (l)
Wydajność zamrażania (kg/24h)
Poziom hałasu (dB)34
Interesuje Cię zakup lodówki
Electrolux Erw3313aox?

Electrolux – szwedzka jakość AGD

Electrolux to szwedzka korporacja produkująca od 1912 roku artykuły gospodarstwa domowego dla zastosowań domowych i profesjonalnych. Jest producentem pralek, zmywarek, lodówek, zamrażarek, odkurzaczy, suszarek, kuchenek mikrofalowych i tradycyjnych piekarników, okapów, płyt grzewczych: elektrycznych, gazowych i indukcyjnych, ekspresów do kawy, żelazek i wielu innych produktów z tzw. małego AGD. Co ciekawe, spółka Electrolux jest notowana na giełdach w Londynie i Sztokholmie już od lat dwudziestych ubiegłego wieku.

czytaj więcej

Lodówki podobne do Chłodziarka do wina Electrolux ERW3313AOX

Nie znaleziono podobnych lodówek

Opinie o lodówce Chłodziarka do wina Electrolux ERW3313AOX

Dodaj swoją opinię o lodówce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)