Wszystko o lodówkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Chłodziarka Siemens KS36VVI30

Chłodziarka Siemens KS36VVI30

Siemens KS36VVI30 to nowoczesna wolnostojąca chłodziarka z frontem w kolorze stali szlachetnej z powłoką antiFingerprint, w klasie energetycznej A++, z elektroniczną regulacją temperatury z wyświetlaczem LED, systemem freshSense, funkcją Superchłodzenia, pojemnikiem crisperBox z regulacją wilgotności oraz oświetleniem LED.
Interesuje Cię zakup lodówki
Siemens Ks36vvi30?
Zdjęcie producenta

Opis lodówki Siemens Ks36vvi30

Siemens KS36VVI30 to wolnostojąca chłodziarka o całkowitej pojemności 346 litrów. W połączeniu z wolnostojącą zamrażarką Siemens GS36NVI30 utworzy funkcjonalny zestaw side-by-side ale naturalnie możemy jej używać osobno. Drzwi z pionowym uchwytem zostały standardowo zamocowane po lewej stronie ale mamy możliwość ich przełożenia. Chłodziarka jest nowoczesna i funkcjonalna, posiada front w kolorze stali szlachetnej i boki w kolorze inox. Powłoka antiFingerprint na drzwiach skutecznie chroni powierzchnię przed widocznymi śladami naszych dłoni. Siemens KS36VVI30 jest urządzeniem energooszczędnym, pracuje w klasie efektywności A++. Roczne zużycie energii wyniesie jedynie 112 kWh, więc nie musimy się obawiać o wysokość rachunku za prąd. Chłodziarka jest jednocześnie cicha, hałas na niskim poziomie 39 dB zapewnia spokojne użytkowanie. Chłodziarka posiada elektroniczną regulacje temperatury, ustawimy ją precyzyjnie z wykorzystaniem wyświetlacza LED. Stałą temperatura na każdym poziomie komory jest zapewniona przez system freshSense – to zespół specjalnych inteligentnych czujników, które na bieżąco monitorują temperaturę i natychmiast wychwytują wszelkie wahania. Po każdych zakupach warto uruchomić w urządzeniu funkcję szybkiego schładzania wnętrza. Funkcja Superchłodzenie pozwala obniżyć temperaturę w chłodziarce na okres 6 godzin do niskiej temperatury +2°C – jest to idealne rozwiązanie do szybkiego schładzania świeżo włożonych produktów spożywczych. Dzięki temu rozwiązaniu nawet duże zakupy szybko uzyskają właściwą temperaturę do przechowywania. Funkcja Superchłodzenie jest automatyczna, po jej zakończeniu w chłodziarce zostanie przywrócona poprzednia temperatura. W środku zastosowano dynamiczne chłodzenie z wentylatorem. W regularnych odstępach czasu wnętrze chłodziarki jest automatycznie odszraniane , cała wilgoć jaka pojawia się w środku w trakcie użytkowania zostaje odprowadzona na zewnątrz i po prostu odparowana. Produkty rozmieścimy w środku z wykorzystaniem 7 półek (5 z regulowaną wysokością) z solidnego, bezpiecznego szkła. Butelki z napojami możemy umieścić w podwieszanym chromowanym stelażu lub na najniższej półce na drzwiach chłodziarki. Na drzwiach znajdziemy jeszcze cztery kolejne półki, z czego górna jest zamykana i z powodzeniem posłuży do przechowania wyrobów z nabiału. W komplecie znajdziemy też pojemnik na jajka. Siemens KS36VVI30 posiada także specjalny pojemnik do przechowywania świeżych owoców i warzyw. Nosi nazwę crisperBox, jest przezroczysty i posiada specjalny suwak do regulowania poziomu wilgotności we wnętrzu. Dzięki takiemu rozwiązaniu w prosty sposób przedłużymy czas przechowywania produktów i zachowamy ich najlepsze walory smakowe i odżywcze. Na koniec warto jeszcze wspomnieć, że wnętrze KS36VVI30 zostało oświetlone z wykorzystaniem technologii LED, co dodatkowo podkreśla nowoczesny charakter chłodziarki.

Parametry techniczne lodówki Chłodziarka Siemens KS36VVI30

Roczne zużycie energii (kWh/rok)112
Wysokość (niższa do zabudowy) (mm)1860
Szerokość (mniejsza do zabudowy) (mm)600
Głębokość (mniejsza do zabudowy) (mm)650
Pojemność całkowita (l)346
Pojemność chłodziarki (l)346
Pojemność zamrażarki (l)
Wydajność zamrażania (kg/24h)
Poziom hałasu (dB)39
Interesuje Cię zakup lodówki
Siemens Ks36vvi30?

Siemens – urządzenia AGD od globalnego koncernu

Siemens – globalny koncern działający na rynkach energetycznym, elektromechanicznym i telekomunikacyjnym. Na rynku urządzeń gospodarstwa domowego funkcjonuje jako producent pralek, suszarek, zmywarek, lodówek, zamrażarek, piekarników, płyt grzewczych, okapów, kuchenek mikrofalowych i innych mniejszych urządzeń AGD.

czytaj więcej

Lodówki podobne do Chłodziarka Siemens KS36VVI30

Nie znaleziono podobnych lodówek

Opinie o lodówce Chłodziarka Siemens KS36VVI30

Dodaj swoją opinię o lodówce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)