Wszystko o lodówkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Lodówka Amica Eco FK268.3AA

Lodówka Amica Eco FK268.3AA

Amica Eco FK268.3AA to chłodziarko-zamrażarka w białym kolorze, w wysokiej klasie energetycznej A++, wysoka na 170 cm, szeroka na 55 cm, głęboka na 59 cm, o łącznej pojemności 230 litrów, ze sterowaniem mechanicznym, Anti-Bacteria System, automatycznym oszranianiem chłodziarki, półkami z hartowanego szkła oraz przezroczystymi szufladami zamrażarki.
Interesuje Cię zakup lodówki
Amica Eco fk268.3aa?
Zdjęcie producenta

Opis lodówki Amica Eco fk268.3aa

Amica Eco FK268.3AA to wysoka na 170 cm chłodziarko-zamrażarka w białym kolorze oferująca użytkownikowi sporo miejsca na zakupy i podstawowe funkcje. Co zasługuje od razu na uwagę to wysoka klasa energetyczna A++, oznacza to nawet o 40% niższe rachunki niż w przypadku standardowych modeli. Roczne zużycie energii w naszym przypadku wyniesie zaledwie 179 kWh, to naprawdę bardzo niska wartość i nie wpłynie za bardzo na domowy budżet. Przy okazji zadbamy także o środowisko naturalne. Dodatkowo mamy do czynienia z bardzo cichą lodówką, poziom hałasu 38 dB to też wielkość w zasadzie niezauważalna w codziennym użytkowaniu. Mimo, że nasza lodówka proponuje podstawowe rozwiązania nie możemy powiedzieć tutaj o przeciętności. Została wykonana bardzo solidnie, z wysokiej klasy materiałów i prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Chłodziarka Eco FK268.3AA ma pojemność 166 litrów, więc możemy tu pomieścić całkiem spore zakupy. Co znajdziemy w środku? 4 szklane półki zostały wykonane z hartowanego szkła, są bardzo wytrzymałe więc wstawienie nawet dużego garnka z zupą nie będzie stanowić problemu. Dodatkowo możemy regulować wysokość na jakiej je chcemy zamontować, nie ma więc obawy, że coś nam się nie zmieści do środka. Na dole znajdziemy przezroczysty i całkiem pojemny pojemnik do przechowywania w optymalnych warunkach świeżych owoców i warzyw. Dodatkowe miejsce na produkty znajdziemy na drzwiach chłodziarki. Dzięki 3 przezroczystym balkonikom pomieścimy tu nie tylko masło, ser, jogurty ale również większe i mniejsze butelki, kartony czy słoiki. W górnej części komory znajduje się oświetlenie oraz pokrętło termostatu, dzięki któremu ustawimy temperaturę roboczą naszej lodówki. Chłodziarka jest automatycznie odszraniana, można zapomnieć o opróżnianiu chłodziarki z całej zawartości. Podczas pracy chłodziarki na tylnej ściance gromadzi się skroplona woda lub cząsteczki lodu. Nie jest konieczne usuwanie tego osadu, gdyż ścianka ta jest automatycznie odszraniana. Woda z odszraniania jest odprowadzana przez specjalny odpływ i zbiera się w wanience ściekowej umieszczonej na sprężarce, gdzie ulega odparowaniu. Wnętrze komory chłodzenia Eco FK268.3AA  jest chronione przed niepożądanymi drobnoustrojami. Specjalny antybakteryjny środek, który dodawany jest do materiału, z którego wykonane są uszczelki lodówki, chroni przechowywane w niej produkty przed pleśnią, bakteriami i mikroorganizmami, a także nie dopuszcza do powstawania przykrego zapachu. Dzięki temu produkty dłużej zachowują świeżość. Zamrażarka naszej lodówki pomieści 64 litry żywności. Mrożonki bardzo łatwo rozmieścimy  dzięki trzem szufladom. Zostały one wykonane z przezroczystego tworzywa co pozwoli nam w bardzo łatwy sposób zarządzać ich zawartością. Jeżeli biały kolor nam nie odpowiada, możemy wybrać inny model o tych samych parametrach: FK268.3AAX w kolorze Inox lub FK268.3AAS w kolorze srebrnym.

Parametry techniczne lodówki Amica Eco FK268.3AA

Roczne zużycie energii (kWh/rok)179
Wysokość (niższa do zabudowy) (mm)1700
Szerokość (mniejsza do zabudowy) (mm)550
Głębokość (mniejsza do zabudowy) (mm)590
Pojemność całkowita (l)230
Pojemność chłodziarki (l)166
Pojemność zamrażarki (l)64
Wydajność zamrażania (kg/24h)3
Poziom hałasu (dB)38
Interesuje Cię zakup lodówki
Amica Eco fk268.3aa?

Amica – polskie AGD na światowym poziomie

Amica to największy polski producent AGD i jedna z największych polskich firm. Jej pełna nazwa to Amica Wronki SA. Od 1997 roku notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Przedsiębiorstwo powstało tuż po wojnie i było jednym z kluczowych w kraju producentów urządzeń grzejnych i kuchni. Największy rozwój firmy rozpoczął się po jej prywatyzacji w 1994 roku. Aktualnie jest producentem pralek, lodówek, kuchenek, płyt grzewczych, piekarników, mikrofalówek, zmywarek, okapów oraz drobnego sprzętu gospodarstwa domowego jak czajników, ekspresów do kawy, tosterów, blenderów, odkurzaczy i żelazek.

czytaj więcej

Lodówki podobne do Amica Eco FK268.3AA

Lodówka Bosch KGV33VW30E

Lodówka Bosch KGV33VW30E

Chłodziarko-zamrażarki, Lodówki wolnostojące, Klasa energetyczna A++, Lodówki małe (poniżej 300 litrów), Lodówki średnie (165 - 185 cm), Lodówki w kolorze białym

Bosch KGV33VW30E to biała, wysoka na 176 cm, pojemna na 288 litrów chłodziarko-zamrażarka Bosch. Posiada klasę energetyczną A++, system automatycznego odszraniania, system LowFrost, oświetlenie Led i system elektronicznej regulacji temperatury. Wyposażona w szuflady Crisper Box w chłodziarce i BigBox w zamrażarce.

czytaj więcej
Lodówka Siemens KG36NSW30

Lodówka Siemens KG36NSW30

Chłodziarko-zamrażarki, Lodówki wolnostojące, Klasa energetyczna A++, Lodówki małe (poniżej 300 litrów), Lodówki średnie (165 - 185 cm), Lodówki w kolorze białym

Siemens KG36NSW30 to chłodziarko-zamrażarka z białym frontem i bokami w kolorze inox, wysoka na 185 cm, szeroka na 60 cm, w wysokiej klasie energetycznej A++, systemem noFrost, elektroniczną regulacją temperatury z wyświetlaczem LED, automatycznym odszranianiem chłodziarki, alarmem otwartych drzwi, funkcjami Superchłodzenia i Supermrożenia, systemem Multi Airflow, z komorami coolBox oraz hydroFresh na teleskopowych prowadnicach, oświetleniem LED wnętrza.

czytaj więcej
Lodówka Liebherr CUP 3221

Lodówka Liebherr CUP 3221

Chłodziarko-zamrażarki, Lodówki wolnostojące, Klasa energetyczna A++, Lodówki małe (poniżej 300 litrów), Lodówki średnie (165 - 185 cm), Lodówki w kolorze białym

Liebherr CUPsl 3221 to chłodziarko-zamrażarka w tradycyjnym białym kolorze, w wysokiej klasie energetycznej A++, z mechanicznym sterowaniem, z systemem SmartFrost, z systemem FrostSafe, rozwiązaniem VarioSpace, oświetleniem bocznym LED chłodziarki.

czytaj więcej
Lodówka Siemens KG36NSW31

Lodówka Siemens KG36NSW31

Chłodziarko-zamrażarki, Lodówki wolnostojące, Klasa energetyczna A++, Lodówki małe (poniżej 300 litrów), Lodówki średnie (165 - 185 cm), Lodówki w kolorze białym

Siemens KG36NSW31 to nowoczesna chłodziarko-zamrażarka z frontem szklanym w białym, w wysokiej klasie energetycznej A++, z elektronicznym sterowaniem z zewnętrznym wyświetlaczem, technologią noFrost, funkcjami Superchłodzenia i Supermrożenia, systemem multiAirflow, komorą świeżości coolBox, komorą hydroFresh na teleskopowych prowadnicach, aktywnym filtrem węglowym airFresh, trybem pracy eco oraz trybem wakacyjnym, alarmem otwartych drzwi i wzrostu temperatury, oświetleniem LED w chłodziarce.

czytaj więcej

Opinie o lodówce Amica Eco FK268.3AA

★☆☆☆☆
- Zawiedziony klient

TOTALNA POMYŁKA!!!

Kupiłem ten sprzęt przez internet. Obejrzałem go najpierw w sklepie. Podobał mi się rozkład półek, parametry zużycia prądu i przede wszystkim: poziom hałasu. Cenię sobie niski poziom hałasu jeśli idzie o taki sprzęt. Lodówka wypoziomowana idealnie i co? Stuk przy włączaniu się budzi mnie w nocy ze snu, dźwięk w trakcie pracy przypomina turbo-kosiarkę, wyłącza się ciszej ale również dość mocno słyszalnie. Poza tym jest to bardzo męczące, bo włącza się co 30-40min. Konsultant na infolinii uparcie twierdzi, że to normalne odgłosy opisane w instrukcji i proponuje wezwanie serwisu na mój koszt. ŻENADA! Jeśli ktoś ceni ciszę i spokój w domu, stanowczo odradzam. Ja zbieram na nowy sprzęt i na pewno już nigdy nie będzie to Amica.”

Dodaj swoją opinię o lodówce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)