Wszystko o lodówkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Lodówka BEKO CNE 47540 GB

Lodówka BEKO CNE 47540 GB

Chłodziarko-zamrażarka BEKO CNE 47540 GB to nowoczesne urządzenie w klasie energetycznej A+++, z funkcjami: No Frost, Quick Fridge – szybkie chłodzenie, Fast Freeze – szybkie zamrażanie, podwojnym systemem chłodzenia Active Dual Cooling System, antybakteryjną uszczelką drzwi, aktywnym jonizatorem oraz filtrem antyzapachowym, wyposażone dodatkowo w elektroniczny wyświetlacz na drzwiach, alarm otwartych drzwi oraz system podświetlenia wnętrza LED. Lodówka jest wysoka na 195 cm, szeroka na 70 cm, głęboka na 68 cm, pojemność chłodziarki to 322 litry a zamrażarki 116 litrów.
Interesuje Cię zakup lodówki
Beko Cne 47540 gb?
Zdjęcie producenta

Opis lodówki Beko Cne 47540 gb

Pierwsze wrażenia jakie towarzyszą obcowaniu z tą lodówką to na pewno solidność i świetny styl. BEKO zapewnia, że użyte tutaj materiały są najwyższej jakości i chyba trzeba temu zapewnieniu zaufać. Lodówka prezentuje się bardzo dobrze a czarny kolor sprawia, że będzie przyciągała uwagę w każdej kuchni i znajdzie uznanie zarówno wśród blackmetalowych fanów twórczości Nergala jak również coraz liczniejszych zastępów wielbicieli grupy Weekend. Zupełnie inna sprawa to jak bardzo czarne szkło będzie odporne na nieuniknione w codziennym użytkowaniu odciski palców. Co jeszcze oprócz koloru zwraca uwagę przy pierwszym spojrzeniu? Elektroniczny wyświetlacz na drzwiach. Informuje nas o bieżących ustawieniach chłodziarki i zamrażarki (temperatura, wilgotność) i pozwala tymi ustawieniami sterować. Z tego poziomu ustawimy nie tylko temperaturę ale również uruchomimy funkcje szybkiego mrożenia, szybkiego chłodzenia czy ustawimy tryb oszczędnego użytkowania. O samych funkcjach trochę niżej. BEKO CNE 47540 GB jak przystało na rodzinną lodówkę proponuje nam sporo miejsca w środku. Chłodziarka o pojemności 322 litrów zapewnia wystarczającą ilość miejsca dla świeżej żywności, jej rozmieszczenie ułatwią trzy szklane półki we wnetrzu oraz cztery półki na drzwiach. Górna półka na drzwiach jest zamykana i zaprojektowana z myślą o przechowywaniu produktów mlecznych, na wyposażeniu znajdziemy też pojemnik na jajka. W komorze chłodziarki znajdziemy oczywiście przeźroczyste pojemniki do przechowywania owoców i warzyw a powyżej tzw. Komorę Zero, rozwiązanie pozwalające na dłuższe przechowywanie np.: mięsa lub ryb w temperaturze bliskiej 0°C. Dodatkowe i bardzo przydatne rozwiązanie, a przy tym pozwalające zaoszczędzić sporo miejsca, to chromowana półka na butelki. A ponieważ chcemy być Eco – znajdziemy też przyjazne, energooszczędne i naturalne podświetlenie LED wnętrza.

Zamrażarka ma 116 litrów pojemności i przeźroczyste szuflady do przechowywania żywności więc jeżeli tylko nie jesteśmy krótkowidzami z bardzo poważną wadą wzroku to sprawdzimy zawartość pojemników bez konieczności ich wysuwania. Szuflady są trzy – dwie duże oraz jedna mniejsza, która dzieli miejsce z Icematic. Jak może wskazywać nazwa to nic innego jak pojemnik, w którym przygotujemy kostki lodu. Sam proces jest bardzo łatwy i sprowadza się do napełnienia pojemnika wodą i późniejszym (po ok. 2 godzinach) przekręceniu specjalnego pokrętła. Po tej prostej czynności idealne kostki lodu wypadną nam do tacki, która znajduje się poniżej. Czyli po prostu Twist&Serve jak nazwał to producent. Teraz kilka słów o zastosowanych przez BEKO systemach i funkcjach. Active Dual Cooling System to właściwie combo dwa w jednym. System składa się z dwóch niezależnych parowników i wentylatorów i ma za zadanie zapewnić optymalne warunki wilgotności i temperatury osobno dla części chłodzącej i osobno dla mrożącej. Aktywny Jonizator – ma za zadanie zneutralizować wszystkie niechciane bakterie i wirusy, które mogą znaleźć się we wnętrzu naszej chłodziarki. Podobne zadanie stoi przed antybakteryjną uszczelką drzwi, wzbogacona w specjalne substancje nie tylko sama pozostaje wolna od drobnoustrojów ale też tworzy specyficzną ochronną barierę, dzięki której niepożądane mikroorganizmy mają utrudnioną drogę do wnętrza urządzenia. Całości ochrony antybakteryjnej dopełnia antyzapachowy filtr, który oczyszcza powietrze krążące we wnętrzu chłodziarki i pozwala na dłuższe zachowanie świeżości produktów. No Frost to koniec cyklicznego rozmrażania. System eliminuje powstawanie w zamrażarce lodu, co przekłada się oczywiście na efektywność pracy urządzenia i jeszcze lepsze przechowywanie żywności. CNE 47540 GB po prostu automatycznie odparowuje nadmiar wody na zewnątrz absolutnie bez naszej ingerencji. Quick Fridge to nic innego jak funkcja szybkiego schładzania, rozwiązanie nieodzowne w codziennym użytkowaniu rodzinnej lodówki. Przy częstym otwieraniu i zamykaniu drzwi, wyjmowaniu i wkładaniu żywności jego zastosowanie pozwoli nam na szybkie wyrównanie temperatury w chłodziarce. Fast Freeze czyli szybkie mrożenie – ta funkcja pozwala na szybkie zamrożenie nowo włożonych produktów tak, aby zachować maksimum ich wartości, jednocześnie nie pozwalając aby wcześniej włożone pożywienie nie uległo rozmrożeniu. Eco-Fuzzy to dodatkowa funkcja, która znowu pozwoli nam się poczuć Eco. Kiedy ją uruchomimy urządzenie bedzie funkcjonowało w specjalnym trybie oszczędnego użytkowania. Chociaż przy swojej najwyższej klasie energetycznej A+++ i rocznym zapotrzebowaniu na prąd rzędu 206 kWh lodówka BEKO i tak pozwoli nam bezstresowo podejść do rachunków z elektrowni. Jeżeli przez nieuwagę zostawimy otwarte drzwi, już po minucie lodówka skutecznie przypomni o sobie dźwiękowym alarmem. Przy okazji drzwi – mamy naturalnie możliwość wyboru, po której stronie mają zostać zamocowane.

Parametry techniczne lodówki BEKO CNE 47540 GB

Roczne zużycie energii (kWh/rok)206
Wysokość (niższa do zabudowy) (mm)1950
Szerokość (mniejsza do zabudowy) (mm)700
Głębokość (mniejsza do zabudowy) (mm)680
Pojemność całkowita (l)438
Pojemność chłodziarki (l)322
Pojemność zamrażarki (l)116
Wydajność zamrażania (kg/24h)6
Poziom hałasu (dB)40
Interesuje Cię zakup lodówki
Beko Cne 47540 gb?

Beko – urządzenia AGD z Turcji

Beko jest trzecim, co do wielkości producentem urządzeń AGD w Europie. W Polsce oferuje nowoczesne lodówki, pralki, zmywarki, kuchenki, płyty grzewcze elektryczne, gazowe i indukcyjne, mikrofalówki, piekarniki, okapy i klimatyzatory. W myśl filozofii koncernu, Beko kieruje swoje produkty do nowoczesnych pokoleń, które nie chcą marnować naturalnych zasobów, czasu i własnych pieniędzy, które nie chcą jednocześnie rezygnować z najwyższej jakości rozwiązań i wzornictwa poszukując tylko inteligentnych rozwiązań, również w produktach AGD.

czytaj więcej

Lodówki podobne do BEKO CNE 47540 GB

Nie znaleziono podobnych lodówek

Opinie o lodówce BEKO CNE 47540 GB

Dodaj swoją opinię o lodówce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)