Wszystko o lodówkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Lodówka BEKO CSA 24032 X

Lodówka BEKO CSA 24032 X

Niewielkich rozmiarów chłodziarko-zamrażarka BEKO CSA 24032 X z uszczelką antybakteryjną drzwi, funkcją szybkiego zamrażania, w klasie energetycznej A++, o pojemności chłodziarki 145 litrów a zamrażarki 78 litrów, wysoka na 152 cm, szeroka na 54 i głęboka na 60 cm, z wydajnością zamrażania na poziomie 3,5 kg / 24 godziny.
Interesuje Cię zakup lodówki
Beko Csa 24032 x?
Zdjęcie producenta

Opis lodówki Beko Csa 24032 x

BEKO CSA 24032 X to propozycja dla tych, którzy szukają urządzenia „bez zbędnych bajerów”, niewielkiego ale jednocześnie w pełni funkcjonalnego i ekonomicznego. Klasa energetyczna A++ przekłada się na roczne zużycie prądu wielkości 188 kWh, co jest bardziej niż przyzwoitym wynikiem – rachunki za zużycie prądu nie bedą wysokie. Niewielkie rozmiary pozwolą zaadoptować urządzenie nawet do niewielkich pomieszczeń, dodatkowym ułatwieniem będzie na pewno możliwość dokonania wyboru między prawo- i lewostronnym sposobem montażu drzwi. Popularny kolor Inox również powinien zadowolić wszystkie gusta i dobrze zaprezentuje się w każdym wnętrzu. W drzwiach lodówki zastosowano antybakteryjne uszczelki, rozwiązanie to pozwala utrzymać w czystości to newralgiczne miejsce a dodatkowo tworzy specyficzną barierę ochronną wnętrza chłodziarki przed wszelakiej maści drobnoustrojami chętnymi żeby się dostać do środka. W górnej części komory chłodniczej mamy lampkę oświetlającą wnętrze oraz termostat do ustawienia temperatury, regulacja odbywa się manualnie. Jeżeli chodzi o wnętrze zamrażalnika BEKO CSA 24032 X  – na uwagę zasługują trzy szuflady, które pozwolą nam na równomierne rozmieszczenie żywności. Same szuflady wykonane są z przeźroczystego materiału co pozwoli nam na sprawdzenie gdzie znajdują się produkty bez konieczności wysuwania samych szuflad. BEKO oczywiście przewidziało komorę dla szybkiego mrożenia żywności a dodatkowo znajdziemy też tackę dla przygotowania kostek lodu. Wnętrze chłodziarki to szuflada na dole oraz 2 szklane półki plus dodatkowo uchwyt na butelkę, niestety tylko jedną. Półki są regulowane na wysokość i w zależności od potrzeb czy też naszego pomysłu nie będziemy mieli żadnych trudności z rozmieszczeniem zakupionych produktów. Na drzwiach znajdziemy trzy przeźroczyste półki, górna jest dedykowana do przechowywania nabiału. Dzięki temu, że jest zamykana uchroni nasze produkty przed nadmiernym wysychaniem. Co do samego nazewnictwa -  BEKO w dołączonej instrukcji urządzenia sugeruje nam tutaj użycie słowa balkonik: „balkonik na nabiał”, „balkonik na butelki” – wybór nazewnictwa niech zostanie indywidualną prawą każdego nabywcy a że niektórym balkonik pewnie bardziej skojarzy się ze sprzętem rehabilitacyjnym a nie lodówką, to już inna historia. Podsumowując, CSA 24032 X, na pewno nie jest flagowym modelem BEKO bo nie takie jest założenie. To standardowe urządzenie, które jednak zostało bardzo starannie wykonane. Wszystkie elementy wnętrza: zarówno szklane jak i plastikowe zostały wykonane z dobrych jakościowo materiałów. Dzięki dobremu dopasowaniu poszczególnych elementów nie zachodzi obawa, ze coś urwiemy albo coś samoczynnie wypadnie jak tylko otworzymy drzwi. Ponadto mamy wrażenie, że mimo swych niewielkich rozmiarów  lodówka jest pojemna i stabilna. To wszystko sprawia, że jest to urządzenie na pewno godne polecenia dla typowej rodziny.

Parametry techniczne lodówki BEKO CSA 24032 X

Roczne zużycie energii (kWh/rok)188
Wysokość (niższa do zabudowy) (mm)1520
Szerokość (mniejsza do zabudowy) (mm)540
Głębokość (mniejsza do zabudowy) (mm)600
Pojemność całkowita (l)218
Pojemność chłodziarki (l)145
Pojemność zamrażarki (l)78
Wydajność zamrażania (kg/24h)3,5
Poziom hałasu (dB)39
Interesuje Cię zakup lodówki
Beko Csa 24032 x?

Beko – urządzenia AGD z Turcji

Beko jest trzecim, co do wielkości producentem urządzeń AGD w Europie. W Polsce oferuje nowoczesne lodówki, pralki, zmywarki, kuchenki, płyty grzewcze elektryczne, gazowe i indukcyjne, mikrofalówki, piekarniki, okapy i klimatyzatory. W myśl filozofii koncernu, Beko kieruje swoje produkty do nowoczesnych pokoleń, które nie chcą marnować naturalnych zasobów, czasu i własnych pieniędzy, które nie chcą jednocześnie rezygnować z najwyższej jakości rozwiązań i wzornictwa poszukując tylko inteligentnych rozwiązań, również w produktach AGD.

czytaj więcej

Lodówki podobne do BEKO CSA 24032 X

Lodówka Electrolux EJ2300AOX

Lodówka Electrolux EJ2300AOX

Chłodziarko-zamrażarki, Lodówki wolnostojące, Klasa energetyczna A++, Lodówki małe (poniżej 300 litrów), Lodówki niskie (poniżej 165 cm), Lodówki w kolorze stalowym (inox)

Electrolux EJ2300AOX to bardzo energooszczędna, w klasie A++, niska chłodziarko-zamrażarka w kolorze stalowym. Wolnostojąca, z zamrażarką w górnej części i automatycznym rozmrażaniem.

czytaj więcej
Lodówka BEKO CN 148231 X

Lodówka BEKO CN 148231 X

Chłodziarko-zamrażarki, Lodówki wolnostojące, Klasa energetyczna A++, Lodówki małe (poniżej 300 litrów), Lodówki niskie (poniżej 165 cm), Lodówki w kolorze stalowym (inox)

CN 148231 X to kolejne rodzinne kombi czyli chłodziarko-zamrażarka koncernu BEKO w kolorze INOX, z systemami No Frost, Active Dual Cooling, antybakteryjną uszczelką drzwi, filtrem antyzapachowym i aktywnym jonizatorem we wnętrzu, funkcjami szybkiego zamrażania – Quick Freeze, szybkiego schładzania – Quick Fridge, z elektronicznym wyświetlaczem na drzwiach, LED-owym podświetleniem wnętrza, w klasie energetycznej A++.

czytaj więcej

Opinie o lodówce BEKO CSA 24032 X

Dodaj swoją opinię o lodówce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)