Wszystko o lodówkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Lodówka Electrolux EJ2300AOX

Lodówka Electrolux EJ2300AOX

Electrolux EJ2300AOX to bardzo energooszczędna, w klasie A++, niska chłodziarko-zamrażarka w kolorze stalowym. Wolnostojąca, z zamrażarką w górnej części i automatycznym rozmrażaniem.
Interesuje Cię zakup lodówki
Electrolux Ej2300aox?
Zdjęcie producenta

Opis lodówki Electrolux Ej2300aox

Lodówka Electrolux EJ2300AOX jest modelem z bardzo udanej serii Inspiration firmy Electolux. Jest raczej niska, bo ma zaledwie 140 cm wysokości. Jej najważniejszymi atutami są prostota, pojemność i energooszczędność. Prostota – wykonana została z wykorzystaniem standardowych rozwiązań. W chłodziarce o pojemności 184 litrów mamy do dyspozycji jedną dużą szufladę do przechowywania warzyw i owoców. Wykonana została z przezroczystego plastiku i można ją w łatwy sposób wyjąć z lodówki. Powyżej znajdziemy 3 szerokie, szklane półki. Na drzwiach lodówki EJ2300AOX zamontowano 3 standardowe półki – balkoniki i jedną półeczkę podwieszaną. Półeczka ta ma szerokość połowy drzwi i można ją przesuwać. Jest to proste, ale przydatne rozwiązanie, kiedy na dolnej półce chcemy przechować duże butelki. Oświetlenie górne, tradycyjne. W zamrażarce zaś, która ma pojemność 44 litrów i znajduje się na górze lodówki, zamieszczono jedynie jedną drucianą półkę. W zamrażarce tej, w temperaturze -18°C, zamrozimy do 3 kg produktów na dobę.  Łączna pojemność lodówki Electrolux EJ2300AOX wynosi 228 litrów. Lodówka ma prawostronne drzwi z możliwością ich zamiany oraz wymiary: 140,4 cm wysokości, 54,5 cm szerokości i 60,4 cm głębokości. W czasie pracy emituje ok. 40 dB hałasu, czyli raczej standardowo. Ma naturalnie system automatycznego rozmrażania. W ciągu roku zużyje jedynie 185 kWh energii elektrycznej, przez co zyskała klasę energetyczną A++. Lodówka ta jest dostępna również w kolorze białym – model Electrolux EJ2300AOW.

Parametry techniczne lodówki Electrolux EJ2300AOX

Roczne zużycie energii (kWh/rok)185
Wysokość (niższa do zabudowy) (mm)1404
Szerokość (mniejsza do zabudowy) (mm)545
Głębokość (mniejsza do zabudowy) (mm)604
Pojemność całkowita (l)228
Pojemność chłodziarki (l)184
Pojemność zamrażarki (l)44
Wydajność zamrażania (kg/24h)3
Poziom hałasu (dB)40
Interesuje Cię zakup lodówki
Electrolux Ej2300aox?

Electrolux – szwedzka jakość AGD

Electrolux to szwedzka korporacja produkująca od 1912 roku artykuły gospodarstwa domowego dla zastosowań domowych i profesjonalnych. Jest producentem pralek, zmywarek, lodówek, zamrażarek, odkurzaczy, suszarek, kuchenek mikrofalowych i tradycyjnych piekarników, okapów, płyt grzewczych: elektrycznych, gazowych i indukcyjnych, ekspresów do kawy, żelazek i wielu innych produktów z tzw. małego AGD. Co ciekawe, spółka Electrolux jest notowana na giełdach w Londynie i Sztokholmie już od lat dwudziestych ubiegłego wieku.

czytaj więcej

Lodówki podobne do Electrolux EJ2300AOX

Lodówka BEKO CN 148231 X

Lodówka BEKO CN 148231 X

Chłodziarko-zamrażarki, Lodówki wolnostojące, Klasa energetyczna A++, Lodówki małe (poniżej 300 litrów), Lodówki niskie (poniżej 165 cm), Lodówki w kolorze stalowym (inox)

CN 148231 X to kolejne rodzinne kombi czyli chłodziarko-zamrażarka koncernu BEKO w kolorze INOX, z systemami No Frost, Active Dual Cooling, antybakteryjną uszczelką drzwi, filtrem antyzapachowym i aktywnym jonizatorem we wnętrzu, funkcjami szybkiego zamrażania – Quick Freeze, szybkiego schładzania – Quick Fridge, z elektronicznym wyświetlaczem na drzwiach, LED-owym podświetleniem wnętrza, w klasie energetycznej A++.

czytaj więcej
Lodówka BEKO CSA 24032 X

Lodówka BEKO CSA 24032 X

Chłodziarko-zamrażarki, Lodówki wolnostojące, Klasa energetyczna A++, Lodówki małe (poniżej 300 litrów), Lodówki niskie (poniżej 165 cm), Lodówki w kolorze stalowym (inox)

Niewielkich rozmiarów chłodziarko-zamrażarka BEKO CSA 24032 X z uszczelką antybakteryjną drzwi, funkcją szybkiego zamrażania, w klasie energetycznej A++, o pojemności chłodziarki 145 litrów a zamrażarki 78 litrów, wysoka na 152 cm, szeroka na 54 i głęboka na 60 cm, z wydajnością zamrażania na poziomie 3,5 kg / 24 godziny.

czytaj więcej

Opinie o lodówce Electrolux EJ2300AOX

Dodaj swoją opinię o lodówce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)