Wszystko o lodówkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Lodówka Electrolux ERF1900FOW

Lodówka Electrolux ERF1900FOW

Electrolux ERF1900FOW to mała chłodziarka z wewnętrzną komorą zamrażalnika, sterowana mechanicznie, w białym kolorze, w klasie efektywności energetycznej A+, z dużym pojemnikiem na warzywa i owoce.
Interesuje Cię zakup lodówki
Electrolux Erf1900fow?
Zdjęcie producenta

Opis lodówki Electrolux Erf1900fow

Chłodziarka Electrolux ERF1900FOW ma niewielkie wymiary zewnętrzne, jest wysoka tylko na 105 cm i szeroka na 55 cm. Może nam np. posłużyć jako podstawa pod płytę gazową albo elektryczną, kiedy typowa podblatowa lodówka o wysokości 80 cm okaże się za niska. Jeżeli chodzi o pojemność to okazuje się ona całkiem spora, bo wynosi 184 litry użytkowe, z tego 18 przypadnie na wewnętrzny zamrażalnik. Komora zamrażalnika ma raczej symboliczną pojemność, ale zamraża produkty jak pełnowymiarowy zamrażalnik, w temperaturze -18°C. Najczęściej używane produkty znajdą tu dobre warunki do przechowywania. Wydajność zamrażania wynosi 2kg na dobę. Zamrażalnik będzie wymagał okresowego rozmrożenia, ale przy jego wymiarach będzie niezbyt kłopotliwe zajęcie. Właściwa komora chłodziarki w Electrolux ERF1900FOW prezentuje się więcej niż przyzwoicie. Jest ustawne, jasne a elementy wyposażenia zostały wykonane z solidnych materiałów. Na samym dole komory znajduje się przezroczysty pojemnik na warzywa i owoce. Jest całkiem spory i bez trudu zmieścimy tutaj długie ogórki czy pory. Warzywa i owoce znajdą tutaj odpowiednie warunki do zachowania świeżości i długiego przechowywania. Powyżej znajdziemy szklane półki regulowane na wysokość. Są wytrzymałe i z powodzeniem utrzymają ciężkie naczynia. Na drzwiach znajdziemy przezroczyste półki z tworzywa w liczbie 5. Górna jest przeznaczona dla produktów nabiałowych, posiada zamykane wieko. Dolna to standardowo miejsce dla butelek czy kartonów. Na uwagę zasługuje mała półka o szerokości połowy drzwi, możemy ją przesuwać w lewo lub prawo, co pozwoli na jeszcze lepsze dopasowanie wnętrza do naszych potrzeb. Na wyposażeniu znajdziemy także pojemnik przeznaczony do przechowywania jajek. Electrolux ERF1900FOW posiada sterowanie mechaniczne, z wewnętrznym termostatem. Chłodziarka jest naturalnie odszraniana automatycznie a wilgoć odprowadzona na zewnątrz. Urządzenie jest energooszczędne i jednocześnie ciche. Klasa efektywności energetycznej A+ oznacza, ze w ciągu roku powinniśmy się spodziewać zużycia energii elektrycznej na poziomie 209 kWh. Chłodziarka jest nie tylko energooszczędna, ale także cicha, podczas swojej pracy będzie generowała hałas o natężeniu 40 dB, który będzie neutralny dla naszych uszu.

Parametry techniczne lodówki Electrolux ERF1900FOW

Roczne zużycie energii (kWh/rok)209
Wysokość (niższa do zabudowy) (mm)1050
Szerokość (mniejsza do zabudowy) (mm)550
Głębokość (mniejsza do zabudowy) (mm)612
Pojemność całkowita (l)184
Pojemność chłodziarki (l)166
Pojemność zamrażarki (l)18
Wydajność zamrażania (kg/24h)2
Poziom hałasu (dB)40
Interesuje Cię zakup lodówki
Electrolux Erf1900fow?

Electrolux – szwedzka jakość AGD

Electrolux to szwedzka korporacja produkująca od 1912 roku artykuły gospodarstwa domowego dla zastosowań domowych i profesjonalnych. Jest producentem pralek, zmywarek, lodówek, zamrażarek, odkurzaczy, suszarek, kuchenek mikrofalowych i tradycyjnych piekarników, okapów, płyt grzewczych: elektrycznych, gazowych i indukcyjnych, ekspresów do kawy, żelazek i wielu innych produktów z tzw. małego AGD. Co ciekawe, spółka Electrolux jest notowana na giełdach w Londynie i Sztokholmie już od lat dwudziestych ubiegłego wieku.

czytaj więcej

Lodówki podobne do Electrolux ERF1900FOW

Lodówka Electrolux ERT1506FOW

Lodówka Electrolux ERT1506FOW

Chłodziarki, Lodówki wolnostojące, Klasa energetyczna A+, Lodówki małe (poniżej 300 litrów), Lodówki niskie (poniżej 165 cm), Lodówki w kolorze białym

Podblatowa chłodziarka Electrolux ERT1506FOW z wewnętrznym zamrażalnikiem, w klasie energetycznej A+, z mechanicznym sterowaniem, w klasie efektywności energetycznej A+, z przezroczystym pojemnikiem na owoce i warzywa.

czytaj więcej
Lodówka Electrolux ERF2400FOW

Lodówka Electrolux ERF2400FOW

Chłodziarki, Lodówki wolnostojące, Klasa energetyczna A+, Lodówki małe (poniżej 300 litrów), Lodówki niskie (poniżej 165 cm), Lodówki w kolorze białym

Electrolux ERF2400FOW to nieduża chłodziarka z wewnętrzną komorą zamrażalnika, sterowana mechanicznie, w białym kolorze, w klasie efektywności energetycznej A+, z dużym pojemnikiem na warzywa i owoce z regulacją poziomu wilgotności.

czytaj więcej

Opinie o lodówce Electrolux ERF1900FOW

Dodaj swoją opinię o lodówce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)