Wszystko o lodówkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Lodówka Electrolux ERF2400FOW

Lodówka Electrolux ERF2400FOW

Electrolux ERF2400FOW to nieduża chłodziarka z wewnętrzną komorą zamrażalnika, sterowana mechanicznie, w białym kolorze, w klasie efektywności energetycznej A+, z dużym pojemnikiem na warzywa i owoce z regulacją poziomu wilgotności.
Interesuje Cię zakup lodówki
Electrolux Erf2400fow?
Zdjęcie producenta

Opis lodówki Electrolux Erf2400fow

Chłodziarka Electrolux ERF2400FOW ma biały kolor i niewielkie wymiary, 125 cm wysokości, 55 szerokości i nieco ponad 61 cm głębokości. Jej wnętrze jest jednak całkiem spore, bo oferuje 232 litry pojemności netto. Z tego 18 litrów zajmuje wewnętrzny zamykany zamrażalnik. Komora zamraża produkty jak pełnowymiarowy zamrażalnik, w temperaturze -18°C. Najczęściej używane produkty znajdą tu dobre warunki do przechowywania. Wydajność zamrażania wynosi zaś 2kg/24godziny. Zamrażalnik będzie wymagał okresowego rozmrożenia, ale przy jego wymiarach będzie niezbyt kłopotliwe zajęcie. Z pozostałych elementów wyposażenia trzeba zwrócić uwagę na przezroczystą szufladę przeznaczony na świeże warzywa i owoce. Szuflada została wyposażona w regulację wilgotności, co pozwoli zachować warzywa i owoce w świetnym stanie. W środku szuflady znajdziemy regulowaną przegrodę, która pozwoli podzielić przestrzeń wg naszych potrzeb. Regulacja wilgotności odbywa się za pomocą prostej dźwigienki, która zakrywa bądź odsłania otwory wentylacyjne. Przy zamkniętych otworach warzywa i owoce dłużej zachowają naturalną wilgotność. Otwarcie szczelin spowoduje obniżenie wilgotności wewnątrz szuflady. Powyżej szuflady znajdziemy trzy szklane półki z obramowaniem z tyłu i z przodu, możemy je rozmieścić na różnych wysokościach. Są nie tylko stylowe, ale i wytrzymałe. Również półki na drzwiach (łącznie 5) możemy rozmieścić na różnych wysokościach. Dolna półka będzie odpowiednia dla większych butelek czy słoików. Z kolei górna jest zamykana i przeznaczona dla wyrobów nabiałowych, unikną tutaj przedwczesnego wysuszenia. Na wyposażeniu znajdziemy także pojemnik przeznaczony do przechowywania jajek. Electrolux ERF2400FOW posiada sterowanie mechaniczne. Chłodziarka jest naturalnie odszraniana automatycznie a wilgoć odprowadzona na zewnątrz. Urządzenie jest energooszczędne i jednocześnie ciche. Klasa efektywności energetycznej A+ oznacza, ze w ciągu roku powinniśmy się spodziewać zużycia energii elektrycznej na poziomie 228 kWh. Jeżeli chodzi o poziom hałasu to wynosi on tylko 40 dB, chłodziarka nie będzie nam przeszkadzała głośną pracą. Łatwo dopasujemy ją do naszej kuchni, dzięki wymiarom a także możliwości obustronnego zamontowania drzwi.

Parametry techniczne lodówki Electrolux ERF2400FOW

Roczne zużycie energii (kWh/rok)228
Wysokość (niższa do zabudowy) (mm)1250
Szerokość (mniejsza do zabudowy) (mm)550
Głębokość (mniejsza do zabudowy) (mm)612
Pojemność całkowita (l)232
Pojemność chłodziarki (l)214
Pojemność zamrażarki (l)18
Wydajność zamrażania (kg/24h)2
Poziom hałasu (dB)40
Interesuje Cię zakup lodówki
Electrolux Erf2400fow?

Electrolux – szwedzka jakość AGD

Electrolux to szwedzka korporacja produkująca od 1912 roku artykuły gospodarstwa domowego dla zastosowań domowych i profesjonalnych. Jest producentem pralek, zmywarek, lodówek, zamrażarek, odkurzaczy, suszarek, kuchenek mikrofalowych i tradycyjnych piekarników, okapów, płyt grzewczych: elektrycznych, gazowych i indukcyjnych, ekspresów do kawy, żelazek i wielu innych produktów z tzw. małego AGD. Co ciekawe, spółka Electrolux jest notowana na giełdach w Londynie i Sztokholmie już od lat dwudziestych ubiegłego wieku.

czytaj więcej

Lodówki podobne do Electrolux ERF2400FOW

Lodówka Electrolux ERT1506FOW

Lodówka Electrolux ERT1506FOW

Chłodziarki, Lodówki wolnostojące, Klasa energetyczna A+, Lodówki małe (poniżej 300 litrów), Lodówki niskie (poniżej 165 cm), Lodówki w kolorze białym

Podblatowa chłodziarka Electrolux ERT1506FOW z wewnętrznym zamrażalnikiem, w klasie energetycznej A+, z mechanicznym sterowaniem, w klasie efektywności energetycznej A+, z przezroczystym pojemnikiem na owoce i warzywa.

czytaj więcej
Lodówka Electrolux ERF1900FOW

Lodówka Electrolux ERF1900FOW

Chłodziarki, Lodówki wolnostojące, Klasa energetyczna A+, Lodówki małe (poniżej 300 litrów), Lodówki niskie (poniżej 165 cm), Lodówki w kolorze białym

Electrolux ERF1900FOW to mała chłodziarka z wewnętrzną komorą zamrażalnika, sterowana mechanicznie, w białym kolorze, w klasie efektywności energetycznej A+, z dużym pojemnikiem na warzywa i owoce.

czytaj więcej

Opinie o lodówce Electrolux ERF2400FOW

Dodaj swoją opinię o lodówce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)