Wszystko o lodówkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Lodówka Electrolux ERF3301AOX

Lodówka Electrolux ERF3301AOX

Electrolux ERF3301AOX to nowoczesna wolnostojąca chłodziarka o pojemności 320 litrów, z frontem w kolorze stali szlachetnej z powłoką Antifingerprint, w klasie efektywności A+, z elektronicznym sterowaniem, z funkcją szybkiego chłodzenia, z trybami pracy Eco oraz Wakacje, alarmem otwartych drzwi, oświetleniem LED.
Interesuje Cię zakup lodówki
Electrolux Erf3301aox?
Zdjęcie producenta

Opis lodówki Electrolux Erf3301aox

Electrolux ERF3301AOX to bardzo ciekawa propozycja wśród chłodziarek wolnostojących. Ten model z serii Inspiration ma ciekawe wykończenie, ze srebrnymi bokami i frontem ze stali szlachetnej. Na powierzchni drzwi znalazła się specjalna powłoka Antifingerprint, której zadaniem jest ochrona tego elementu przed śladami palców i wszelkimi innymi zabrudzeniami. Drzwi mają solidny uchwyt i możemy je zamontować po lewej lub prawej stronie. Chłodziarka należy do grona urządzeń energooszczędnych, jest też cicha. Pracuje w klasie efektywności energetycznej A+, co przełoży się na zużycie energii elektrycznej w wysokości 147 kWh rocznie. Co do poziomu hałasu to wynosi on tylko 39 dB i zapewni spokojne i komfortowe użytkowanie. Electrolux ERF3301AOX ma prawie 155 cm wysokości, jest szeroka na 60 cm i głęboka na 66 cm. Przy tych wymiarach ma dużą pojemność użytkową wynoszącą 320 litrów. Chłodziarka została wyposażona w elektroniczne sterowanie, na panelu znajdziemy wyświetlacz i zestaw przycisków, które pozwolą ustawić temperaturę i uruchomić dodatkowe tryby i funkcje. Tryby pracy Eco oraz Wakacje pozwolą na dodatkowe oszczędności, kiedy nie będziemy w pełni wykorzystywali możliwości i mocy naszej chłodziarki. Funkcja szybkiego schładzania Zakupy (ActionCool) pozwala na szybkie obniżenie temperatury w części chłodzącej. To rozwiązanie będzie przydatne, kiedy będziemy uzupełniali zapasy, czyli w zasadzie po każdych zakupach. Nowe produkty zostaną szybko schłodzone a dotychczas przechowywane nie ogrzeją się nadmiernie. Funkcja jest automatyczna, po jej zakończeniu chłodziarka powróci do poprzednich ustawień. W prezentowanym modelu producent zastosował także optyczny i dźwiękowy alarm informujący o pozostawieniu otwartych drzwi przez dłuższy czas. Dzięki temu nie musimy się obawiać, ze w środku za bardzo wzrośnie temperatura. Wnętrze Electrolux ERF3301AOX jest przestronne i pojemne. Produkty możemy rozmieścić z wykorzystaniem czterech szklanych półek, możemy regulować wysokość ich położenia. Dodatkowa druciana półka pozwoli nam na poziome umieszczenie i schłodzenie 5 butelek, np z winem lub napojami. Również ona może zostać zamocowana na różnych wysokościach. Szuflada na warzywa i owoce jest duża, przezroczysta i pozwoli przechować sporą ich ilość. W środku znajduje się specjalna przegródka, którą możemy umieścić w różnych położeniach i tym samym lepiej dostosować wnętrze szuflady do konkretnych potrzeb. Na drzwiach chłodziarki znajdziemy cztery przezroczyste półki o pełnej szerokości. Dolna pomieści butelki i kartony. Górna dzięki zamykaniu będzie odpowiednia dla delikatnych wyrobów nabiałowych. Wnętrze jest jasne i doskonale widoczne, producent zastosować w nim oświetlenie LED, trwałe i energooszczędne. W katalogu Electrolux ten model chłodziarki występuje także w białej wersji kolorystycznej – pod nazwą Electrolux ERF3301AOW.

Parametry techniczne lodówki Electrolux ERF3301AOX

Roczne zużycie energii (kWh/rok)147
Wysokość (niższa do zabudowy) (mm)1544
Szerokość (mniejsza do zabudowy) (mm)595
Głębokość (mniejsza do zabudowy) (mm)658
Pojemność całkowita (l)320
Pojemność chłodziarki (l)320
Pojemność zamrażarki (l)
Wydajność zamrażania (kg/24h)
Poziom hałasu (dB)39
Interesuje Cię zakup lodówki
Electrolux Erf3301aox?

Electrolux – szwedzka jakość AGD

Electrolux to szwedzka korporacja produkująca od 1912 roku artykuły gospodarstwa domowego dla zastosowań domowych i profesjonalnych. Jest producentem pralek, zmywarek, lodówek, zamrażarek, odkurzaczy, suszarek, kuchenek mikrofalowych i tradycyjnych piekarników, okapów, płyt grzewczych: elektrycznych, gazowych i indukcyjnych, ekspresów do kawy, żelazek i wielu innych produktów z tzw. małego AGD. Co ciekawe, spółka Electrolux jest notowana na giełdach w Londynie i Sztokholmie już od lat dwudziestych ubiegłego wieku.

czytaj więcej

Lodówki podobne do Electrolux ERF3301AOX

Nie znaleziono podobnych lodówek

Opinie o lodówce Electrolux ERF3301AOX

Dodaj swoją opinię o lodówce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)