Wszystko o lodówkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Lodówka Electrolux ERP34901X

Lodówka Electrolux ERP34901X

Chłodziarka Electrolux ERP34901X do zabudowy, w klasie energetycznej A+, sterowana elektronicznie z wyświetlaczem LCD, z funkcją szybkiego chłodzenia Zakupy, alarmem otwartych drzwi, pojemną szufladą SpacePlus, z frontem w kolorze stali z powłoką Antifingerprint.
Interesuje Cię zakup lodówki
Electrolux Erp34901x?
Zdjęcie producenta

Opis lodówki Electrolux Erp34901x

ERP34901X to bardzo ciekawa propozycja wśród chłodziarek do ścisłej zabudowy w ofercie Electrolux. Ma 330 litrów pojemności i jest bardzo ustawna. Na uwagę zasługuje dolna szuflada o nazwie SpacePlus. Jej duża pojemność pozwoli na zmieszczenie w środku sporego zapasu warzyw i owoców, a także innych produktów, z powodzeniem możemy tu pionowo umieścić również butelki z różną zawartością. Inne produkty rozmieścimy na wytrzymałych szklanych półkach, w sumie sześciu. Dwie z nich mają mniejszą głębokość, pozwoli nam to na jeszcze lepsze zagospodarowanie wnętrza, umieszczenie w środku wysokich naczyń nie sprawi problemu. Na drzwiach chłodziarki znalazło się miejsce na aż pięć balkoników. Dolny to tradycyjnie miejsce dla butelek a także słoików czy kartonów. Wyroby nabiałowe z kolei umieścimy w górnym, zamykanym pojemniku. Chłodziarka jest automatycznie odszraniana. Podczas normalnego użytkowania po każdorazowym wyłączeniu sprężarki szron jest usuwany z parownika. Woda spływa rynienką do specjalnego pojemnika umieszczonego z tyłu tuż nad sprężarką, gdzie ostatecznie odparowuje. Chłodziarka Electrolux ERP34901X została wyposażona w sterowanie elektroniczne, z wyświetlaczem temperatury, którą możemy precyzyjnie wyregulować. Sterowanie pozwoli nam także na uruchomienie przydatnej funkcji szybkiego chłodzenia żywności. Po uruchomieniu funkcji Zakupy chłodziarka zacznie intensywnie chłodzić, temperatura we wnętrzu zostanie gwałtownie obniżona. Takie rozwiązanie pozwoli na szybkie schłodzenie nowych produktów i nie pozwoli na podniesienie temperatury dotychczas przechowywanej żywności. Funkcja jest automatyczna i po około 6 godzinach urządzenie powróci do poprzednio zaprogramowanej temperatury. Funkcja może zostać wyłączona wcześniej. Electrolux ERP34901X została także wyposażona w sygnalizację pozostawienia otwartych drzwi urządzenia. Jeżeli przydarzy się taka sytuacja to odezwie się dźwiękowa sygnalizacja na panelu sterowania zacznie także migać kontrolka alarmowa. Alarm jest skuteczny i uchroni wnętrze przed zbytnim ogrzaniem się, co jest nieuniknione przy pozostawieniu otwartego urządzenia w dłuższym okresie czasu. Electrolux ERP34901X jest chłodziarką energooszczędną, przyjazną i dla naszej kieszeni i dla natury. Roczne zużycie energii wyniesie tylko 152 kWh. Urządzenie jest też bardzo ciche, poziom hałasu osiąga raczej symboliczną wartość 34 dB i jest to na pewno rzecz, którą trzeba podkreślić. Drzwi chłodziarki możemy zamontować po lewej lub prawej stronie, standardowo zawiasy umieszczone zostały po stronie prawej. Front drzwi występuje w kolorze stali nierdzewnej a na jego powierzchni zastosowano ochronną powłokę Antifingerprint. Newralgiczna powierzchnia jest więc chroniona przed śladami dłoni domowników i wszelkimi innym zabrudzeniami, łatwo utrzymamy ją w czystości.

Parametry techniczne lodówki Electrolux ERP34901X

Roczne zużycie energii (kWh/rok)152
Wysokość (niższa do zabudowy) (mm)1772 (1780)
Szerokość (mniejsza do zabudowy) (mm)540 (560)
Głębokość (mniejsza do zabudowy) (mm)540 (550)
Pojemność całkowita (l)330
Pojemność chłodziarki (l)330
Pojemność zamrażarki (l)
Wydajność zamrażania (kg/24h)
Poziom hałasu (dB)34
Interesuje Cię zakup lodówki
Electrolux Erp34901x?

Electrolux – szwedzka jakość AGD

Electrolux to szwedzka korporacja produkująca od 1912 roku artykuły gospodarstwa domowego dla zastosowań domowych i profesjonalnych. Jest producentem pralek, zmywarek, lodówek, zamrażarek, odkurzaczy, suszarek, kuchenek mikrofalowych i tradycyjnych piekarników, okapów, płyt grzewczych: elektrycznych, gazowych i indukcyjnych, ekspresów do kawy, żelazek i wielu innych produktów z tzw. małego AGD. Co ciekawe, spółka Electrolux jest notowana na giełdach w Londynie i Sztokholmie już od lat dwudziestych ubiegłego wieku.

czytaj więcej

Lodówki podobne do Electrolux ERP34901X

Lodówka Electrolux ERN3213AOW

Lodówka Electrolux ERN3213AOW

Chłodziarki, Lodówki do zabudowy, Klasa energetyczna A+, Lodówki średnie (300 - 350 litrów), Lodówki średnie (165 - 185 cm), Lodówki w kolorze białym

Electrolux ERN3213AOW to nowoczesna i cicha chłodziarka przeznaczona do zabudowy, w klasie energetycznej A+, sterowana elektronicznie z panelem i wyświetlaczem LCD, z funkcją Zakupy,, rozwiązaniem FreeStore, ekonomicznym trybem pracy, z dużą szufladą SpacePlus z kontrolą wilgotności, alarmem otwartych drzwi, oświetleniem LED.

czytaj więcej
Lodówka Electrolux ERN3313AOW

Lodówka Electrolux ERN3313AOW

Chłodziarki, Lodówki do zabudowy, Klasa energetyczna A+, Lodówki średnie (300 - 350 litrów), Lodówki średnie (165 - 185 cm), Lodówki w kolorze białym

Electrolux ERN3313AOW to nowoczesna chłodziarka do zabudowy, o pojemności 330 litrów, sterowana elektronicznie z wyświetlaczem LCD, z rozwiązaniem FreeStore, z funkcją szybkiego schładzania żywności, alarmem otwartych drzwi, oświetleniem LED, trybem użytkowania ekonomicznego, dużą szufladą SpacePlus.

czytaj więcej

Opinie o lodówce Electrolux ERP34901X

Dodaj swoją opinię o lodówce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)