Wszystko o lodówkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Lodówka Electrolux ERT1505FOW

Lodówka Electrolux ERT1505FOW

Electrolux ERT1505FOW to mała podblatowa chłodziarka z wewnętrznym zamrażalnikiem, w wysokiej klasie efektywności energetycznej A++, z mechanicznym sterowaniem, w klasie efektywności energetycznej A+, z przezroczystym pojemnikiem na owoce i warzywa.
Interesuje Cię zakup lodówki
Electrolux Ert1505fow?
Zdjęcie producenta

Opis lodówki Electrolux Ert1505fow

Chłodziarka Electrolux ERT1505FOW jest przeznaczona do schowania pod blatem, ma 85 cm wysokości, 55 cm szerokości i jest głęboka na nieco ponad 61 cm. Jest bardzo oszczędna, jej klasa efektywności to wysokie A++. Decydując się na jej zakup możemy być spokojni o wydatki na prąd, roczne zużycie energii wyniesie jedynie 147 kWh. Druga pozytywna techniczna informacja to bardzo niski poziom hałasu, jaki chłodziarka będzie emitować podczas jej użytkowania – wynosi tylko 38 dB. To naprawdę bardzo dobry wynik, urządzenie jest ciche i bezkonfliktowe. Całkowita pojemność użytkowa wnętrza wynosi 136 litrów, z czego 18 zajmuje wewnętrzny zamykany zamrażalnik. Jest niewielki, ale pozwoli na przechowanie podstawowych produktów mrożonych, posiada wydajność zamrożenia 2 kg świeżych produktów w ciągu doby. Od czasu do czasu będziemy go musieli rozmrozić, przy tej okazji pewnie też uda się wyczyścić całe wnętrze ERT1505FOW. Właściwa komora chłodziarki jest już automatycznie odszraniana i ma pojemność 118 litrów. Produkty w środku rozmieścimy z wykorzystaniem szklanych półek, pojemnika na warzywa oraz balkoników na drzwiach. Pojemnik na warzywa i owoce jest przezroczysty, pojemny i zapewni optymalne warunki do długiego przechowywania produktów. Górny balkonik na drzwiach jest zamykany i uchroni przed wysychaniem sery i inne produkty nabiałowe. Producent nie zapomniał również o specjalnym pojemniku do przechowywania jajek. Electrolux ERT1505FOW posiada tradycyjny biały kolor wykończenia. Zawiasy drzwi znajdują się po prawej stronie, możemy jednak zmienić ich położenia. W odpowiednim wypoziomowaniu pomocne będą przednie regulowane stopy. Chłodziarka została wyposażona w mechaniczne sterowanie i została oświetlona za pomocą standardowej żarówki.

Parametry techniczne lodówki Electrolux ERT1505FOW

Roczne zużycie energii (kWh/rok)147
Wysokość (niższa do zabudowy) (mm)850
Szerokość (mniejsza do zabudowy) (mm)550
Głębokość (mniejsza do zabudowy) (mm)612
Pojemność całkowita (l)136
Pojemność chłodziarki (l)118
Pojemność zamrażarki (l)18
Wydajność zamrażania (kg/24h)2
Poziom hałasu (dB)38
Interesuje Cię zakup lodówki
Electrolux Ert1505fow?

Electrolux – szwedzka jakość AGD

Electrolux to szwedzka korporacja produkująca od 1912 roku artykuły gospodarstwa domowego dla zastosowań domowych i profesjonalnych. Jest producentem pralek, zmywarek, lodówek, zamrażarek, odkurzaczy, suszarek, kuchenek mikrofalowych i tradycyjnych piekarników, okapów, płyt grzewczych: elektrycznych, gazowych i indukcyjnych, ekspresów do kawy, żelazek i wielu innych produktów z tzw. małego AGD. Co ciekawe, spółka Electrolux jest notowana na giełdach w Londynie i Sztokholmie już od lat dwudziestych ubiegłego wieku.

czytaj więcej

Lodówki podobne do Electrolux ERT1505FOW

Nie znaleziono podobnych lodówek

Opinie o lodówce Electrolux ERT1505FOW

Dodaj swoją opinię o lodówce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)