Wszystko o lodówkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Lodówka Electrolux ERT1506FOW

Lodówka Electrolux ERT1506FOW

Podblatowa chłodziarka Electrolux ERT1506FOW z wewnętrznym zamrażalnikiem, w klasie energetycznej A+, z mechanicznym sterowaniem, w klasie efektywności energetycznej A+, z przezroczystym pojemnikiem na owoce i warzywa.
Interesuje Cię zakup lodówki
Electrolux Ert1506fow?
Zdjęcie producenta

Opis lodówki Electrolux Ert1506fow

Electrolux ERT1506FOW to wysoka na 85 cm cicha podblatowa chłodziarka z serii Inspiration. Urządzenie jest nowoczesne i energooszczędne, posiada wysoką klasę efektywności energetycznej A+ co oznacza oszczędności w portfelu i ulgę dla naturalnego środowiska. Chłodziarka jest także bardzo cicha, poziom hałasu wynosi jedynie 38 dB, urządzenie nie będzie zwracało na siebie naszej uwagi. Urządzenie posiada mechaniczne sterowanie, temperaturę ustawimy z wykorzystaniem pokrętła termostatu. Tutaj też znajduje się żarówka oświetlająca wnętrze. Chłodziarka posiada wbudowany zamykany zamrażalnik o pojemności 18 litrów i wydajność zamrażania 2 kg świeżych produktów w ciągu doby. Zamrażalnik pozwoli nam na przechowanie podstawowych mrożonek. Będzie wymagał okresowego rozmrożenia. Właściwa komora chłodziarki jest automatycznie odszraniana i ma pojemność 118 litrów. Produkty w środku rozmieścimy z wykorzystaniem szklanych półek, pojemnika na warzywa oraz balkoników na drzwiach. Pojemnik na warzywa i owoce jest przezroczysty i całkiem spory, pozwoli na zachowanie świeżości produktów. Górny balkonik na drzwiach jest zamykany i uchroni przed wysychaniem sery i inne produkty nabiałowe. Nad dolnym balkonikiem na butelki znajdziemy mniejszą półkę o połowie szerokości, którą możemy przesuwać na boki, co pozwoli na przechowanie nawet wysokich butelek. Electrolux ERT1506FOW posiada tradycyjny biały kolor wykończenia. Zawiasy drzwi znajdują się po prawej stronie, możemy jednak zmienić ich położenia. W odpowiednim wypoziomowaniu pomocne będą przednie regulowane stopy.

Parametry techniczne lodówki Electrolux ERT1506FOW

Roczne zużycie energii (kWh/rok)191
Wysokość (niższa do zabudowy) (mm)850
Szerokość (mniejsza do zabudowy) (mm)550
Głębokość (mniejsza do zabudowy) (mm)612
Pojemność całkowita (l)136
Pojemność chłodziarki (l)118
Pojemność zamrażarki (l)18
Wydajność zamrażania (kg/24h)2
Poziom hałasu (dB)38
Interesuje Cię zakup lodówki
Electrolux Ert1506fow?

Electrolux – szwedzka jakość AGD

Electrolux to szwedzka korporacja produkująca od 1912 roku artykuły gospodarstwa domowego dla zastosowań domowych i profesjonalnych. Jest producentem pralek, zmywarek, lodówek, zamrażarek, odkurzaczy, suszarek, kuchenek mikrofalowych i tradycyjnych piekarników, okapów, płyt grzewczych: elektrycznych, gazowych i indukcyjnych, ekspresów do kawy, żelazek i wielu innych produktów z tzw. małego AGD. Co ciekawe, spółka Electrolux jest notowana na giełdach w Londynie i Sztokholmie już od lat dwudziestych ubiegłego wieku.

czytaj więcej

Lodówki podobne do Electrolux ERT1506FOW

Lodówka Electrolux ERF1900FOW

Lodówka Electrolux ERF1900FOW

Chłodziarki, Lodówki wolnostojące, Klasa energetyczna A+, Lodówki małe (poniżej 300 litrów), Lodówki niskie (poniżej 165 cm), Lodówki w kolorze białym

Electrolux ERF1900FOW to mała chłodziarka z wewnętrzną komorą zamrażalnika, sterowana mechanicznie, w białym kolorze, w klasie efektywności energetycznej A+, z dużym pojemnikiem na warzywa i owoce.

czytaj więcej
Lodówka Electrolux ERF2400FOW

Lodówka Electrolux ERF2400FOW

Chłodziarki, Lodówki wolnostojące, Klasa energetyczna A+, Lodówki małe (poniżej 300 litrów), Lodówki niskie (poniżej 165 cm), Lodówki w kolorze białym

Electrolux ERF2400FOW to nieduża chłodziarka z wewnętrzną komorą zamrażalnika, sterowana mechanicznie, w białym kolorze, w klasie efektywności energetycznej A+, z dużym pojemnikiem na warzywa i owoce z regulacją poziomu wilgotności.

czytaj więcej

Opinie o lodówce Electrolux ERT1506FOW

Dodaj swoją opinię o lodówce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)