Wszystko o lodówkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Lodówka Electrolux ERU13310

Lodówka Electrolux ERU13310

Electrolux ERU13310 to niewielka cicha chłodziarka do zabudowy, o całkowitej pojemności 114 litrów, o wysokości 82 cm, z wewnętrznym zamrażalnikiem o pojemności 17 litrów, sterowana mechanicznie, w klasie energetycznej A.
Interesuje Cię zakup lodówki
Electrolux Eru13310?
Zdjęcie producenta

Opis lodówki Electrolux Eru13310

Chłodziarka Electrolux ERU13310 ma 82 cm i z założenia powinna zostać zamontowana pod blatem kuchennym. Zainstalowanie urządzenia w kuchennych meblach nie sprawi nam problemów, chłodziarka została wyposażona w regulowane nóżki, dzięki którym bardzo szybko i dokładnie dostosujemy jej wysokość do wysokości blatu. Instalacja frontu odbywa się z wykorzystaniem specjalnych prowadnic. Drzwi chłodziarki fabrycznie zamontowano po prawej stronie, mamy możliwość ich przełożenia. Wnętrze Electrolux ERU13310, mimo niedużej pojemności, jest ustawne, jasne i eleganckie. Na dole komory znajdziemy przezroczysty pojemnik dla świeżych warzyw i owoców. Pozostałe produkty rozmieścimy na dwóch szklanych półkach z białym obramowaniem umieszczonych powyżej. Półki są wytrzymałe i solidne. Na drzwiach znajdziemy zamykaną półkę z przeznaczeniem na sery i inne wyroby nabiałowe. Poniżej niej producent znalazł miejsce na niewielką półkę a na samym dole największą, przeznaczoną dla butelek i/lub kartonów. Do przechowywania jajek możemy wykorzystać dołączony w komplecie pojemnik. Chłodziarka Electrolux ERU13310 została też wyposażona w wewnętrzną zamykaną komorę zamrażalnika. Zamrażalnik ma pojemność 17 litrów netto i jest w stanie zamrozić do 2 kg produktów w ciągu 24 godzin. W przypadku awarii w dopływie prądu utrzyma bezpieczną niską temperaturę przez 13 godzin. Zamrażalnik pozwoli nam przechować najczęściej używane produkty, zamraża je w temperaturze -18°C, a więc tak jak w pełnowymiarowej zamrażarce. Właściwa komora chłodziarki jest odszraniana w sposób automatyczny, natomiast zamrażalnik będzie wymagał okresowego rozmrożenia i wyczyszczenia, chociaż przy jego rozmiarach nie będzie to żaden kłopot. Urządzenie zostało wyposażone w mechaniczne sterowanie (wewnętrzny termostat z pokrętłem) i tradycyjne oświetlenie wnętrza, wykorzystuje standardową żarówkę. Chłodziarka Electrolux ERU13310 pracuje w klasie efektywności energetycznej A i trzeba jasno powiedzieć, że jest to w dzisiejszych czasach o co najmniej jedną klasę za mało. Roczne zużycie energii elektrycznej wynosi 241 kWh i nie jest to wielkość satysfakcjonująca. Przyzwoity jest za to poziom hałasu emitowanego podczas pracy chłodziarki, urządzenie nie jest ultra ciche, ale 40 dB zapewni spokój podczas użytkowania.

Parametry techniczne lodówki Electrolux ERU13310

Roczne zużycie energii (kWh/rok)241
Wysokość (niższa do zabudowy) (mm)815 (820)
Szerokość (mniejsza do zabudowy) (mm)560 (600)
Głębokość (mniejsza do zabudowy) (mm)550 (550)
Pojemność całkowita (l)114
Pojemność chłodziarki (l)97
Pojemność zamrażarki (l)17
Wydajność zamrażania (kg/24h)2
Poziom hałasu (dB)40
Interesuje Cię zakup lodówki
Electrolux Eru13310?

Electrolux – szwedzka jakość AGD

Electrolux to szwedzka korporacja produkująca od 1912 roku artykuły gospodarstwa domowego dla zastosowań domowych i profesjonalnych. Jest producentem pralek, zmywarek, lodówek, zamrażarek, odkurzaczy, suszarek, kuchenek mikrofalowych i tradycyjnych piekarników, okapów, płyt grzewczych: elektrycznych, gazowych i indukcyjnych, ekspresów do kawy, żelazek i wielu innych produktów z tzw. małego AGD. Co ciekawe, spółka Electrolux jest notowana na giełdach w Londynie i Sztokholmie już od lat dwudziestych ubiegłego wieku.

czytaj więcej

Lodówki podobne do Electrolux ERU13310

Nie znaleziono podobnych lodówek

Opinie o lodówce Electrolux ERU13310

Dodaj swoją opinię o lodówce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)