Wszystko o lodówkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Lodówka Electrolux ERU14310

Lodówka Electrolux ERU14310

Electrolux ERU14310 to mała i cicha chłodziarka do zabudowy, o całkowitej pojemności 130 litrów, o wysokości 82 cm, w klasie efektywności energetycznej A, z mechanicznym sterowaniem temperatury.
Interesuje Cię zakup lodówki
Electrolux Eru14310?
Zdjęcie producenta

Opis lodówki Electrolux Eru14310

Electrolux ERU14310 to mała chłodziarka przeznaczona do zabudowy, o pojemności 130 litrów netto. Nie powala klasa efektywności energetycznej, nasze urządzenie pracuje w klasie A, podczas gdy dzisiejszy standard to A+. Chociaż z drugiej strony roczne zużycie energii rzędu 156 kWh nie narazi nas na znaczne ubytki w domowym budżecie. Pochwalić za to trzeba niski poziom hałasu, wg producenta wynosi on tylko 38 dB, chłodziarka jest po prostu cicha. Zainstalowanie urządzenia w kuchennych meblach nie sprawi nam problemów, chłodziarka została wyposażona w regulowane nóżki, dzięki którym bardzo szybko i dokładnie dostosujemy jej wysokość do wysokości blatu. Instalacja frontu odbywa się z wykorzystaniem specjalnych prowadnic. Drzwi chłodziarki fabrycznie zamontowano po prawej stronie, mamy możliwość ich przełożenia. Wnętrze Electrolux ERU14310 wygląda korzystnie. Na samym dole umieścimy świeże warzywa i owoce, zachowają długo swoją świeżość. Inne produkty rozmieścimy na trzech półkach, nie są one jednak szklane jak w innych modelach a druciane, w białym kolorze. Na drzwiach znajdziemy zamykaną półkę dedykowaną dla wyrobów nabiałowych. Pod nią znajdziemy mniejszą półkę a na samym dole największą, z przeznaczeniem dla butelek. Do przechowywania jajek (6 sztuk) możemy wykorzystać dołączony w komplecie pojemnik. Chłodziarka Electrolux ERU14310 jest automatycznie odszraniana, w regularnych odstępach czasu. Nadmiar wilgoci zostaje odprowadzony na zewnątrz urządzenia. Sterowanie temperatury odbywa się za pomocą pokrętła na termostacie. Wnętrze oświetla tradycyjna żarówka.

Parametry techniczne lodówki Electrolux ERU14310

Roczne zużycie energii (kWh/rok)156
Wysokość (niższa do zabudowy) (mm)815 (820)
Szerokość (mniejsza do zabudowy) (mm)560 (600)
Głębokość (mniejsza do zabudowy) (mm)550 (550)
Pojemność całkowita (l)130
Pojemność chłodziarki (l)130
Pojemność zamrażarki (l)
Wydajność zamrażania (kg/24h)
Poziom hałasu (dB)38
Interesuje Cię zakup lodówki
Electrolux Eru14310?

Electrolux – szwedzka jakość AGD

Electrolux to szwedzka korporacja produkująca od 1912 roku artykuły gospodarstwa domowego dla zastosowań domowych i profesjonalnych. Jest producentem pralek, zmywarek, lodówek, zamrażarek, odkurzaczy, suszarek, kuchenek mikrofalowych i tradycyjnych piekarników, okapów, płyt grzewczych: elektrycznych, gazowych i indukcyjnych, ekspresów do kawy, żelazek i wielu innych produktów z tzw. małego AGD. Co ciekawe, spółka Electrolux jest notowana na giełdach w Londynie i Sztokholmie już od lat dwudziestych ubiegłego wieku.

czytaj więcej

Lodówki podobne do Electrolux ERU14310

Nie znaleziono podobnych lodówek

Opinie o lodówce Electrolux ERU14310

Dodaj swoją opinię o lodówce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)