Wszystko o lodówkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Lodówka Liebherr CUPsl 2221

Lodówka Liebherr CUPsl 2221

Liebherr CUPsl 2221 to cicha, sterowana mechanicznie chłodziarko-zamrażarka w srebrnym kolorze wykończenia, w klasie energetycznej A+, wysoka na 136 cm i szeroka na 55 cm, o łącznej pojemności 196 litrów netto, z bocznym oświetleniem LED chłodziarki, z rozwiązaniami SmartFrost, VarioSpace oraz systemem FrostSafe w zamrażarce.
Interesuje Cię zakup lodówki
Liebherr Cupsl 2221?
Zdjęcie producenta

Opis lodówki Liebherr Cupsl 2221

Liebherr CUPsl 2221 to niewielka chłodziarko-zamrażarka w interesującym srebrnym kolorze, w klasie energetycznej A+. Roczne zużycie energii wyniesie 230 kWh, lodówka nie uszczupli zbytnio naszego portfela. Bardzo przyzwoity jest też poziom hałasu jakiego należy oczekiwać w trakcie pracy lodówki, 40 dB to bardziej szum niż hałas, urządzenie jest po prostu cicha. Urządzenie jest wysokie na 136 cm, szerokie na 55 cm i głębokie na 63 cm, bez problemu zmieści się w każdej, nawet bardzo małej kuchni. Przy takich niewielkich rozmiarach Liebherr CUPsl 2221 proponuje wnętrze o całkowitej pojemności netto 196 litrów. Część chłodząca zajmuje 142 litry i jest automatycznie odszraniana, cała wilgoć jaka powstaje w komorze w trakcie eksploatacji zostaje całkowicie odprowadzona na zewnątrz i odparowana. Wnętrze zostało podświetlone za pomocą bocznego oświetlenia LED, zintegrowanego w ścianie. Takie rozwiązanie sprawia, że wszystkie produkty są dobrze widoczne. Na wyposażeniu komory znajdziemy szklane półki i dwa pojemniki do przechowywania świeżych warzyw i owoców. Jedna ze szklanych półek jest dzielona – podsuwana, co pozwoli na umieszczenie w środku produktów o niestandardowych wymiarach. Półki możemy też umieszczać na rożnych wysokościach. Na drzwiach znajdziemy trzy półki, z blokadą na butelki i konserwy. Możemy tu też umieścić np. jogurty czy sery a do przechowywania jajek możemy wykorzystać dołączony w komplecie pojemnik. Liebherr CUPsl 2221 posiada zamrażalnik o pojemności 54 litrów. Dwie szuflady z przezroczystymi frontami są bardzo praktycznie skonstruowane, wysokie, zamknięte ze wszystkich stron i łatwo wyjmowane. System FrostSafe dba o równomierne chłodzenie przechowywanych mrożonek. Rozwiązanie VarioSpace pozwala na łatwe dopasowanie wnętrza do własnych potrzeb. Szuflady i półki pod nimi możemy łatwo wyjąć a uzyskana w ten sposób przestrzeń pozwoli na przechowanie dużych rodzinnych opakowań produktów czy np. umieszczenie w środku całego indyka czy dużej porcji mięsa. Z kolei system SmartFrost pozwala na rzadsze niż w tradycyjnych modelach, rozmrażanie urządzenia, szron osadza się w środku powoli. Dodatkowo wnętrze jest bardzo łatwe do utrzymania w czystości tak więc znienawidzone rozmrażanie nie będzie dla nas uciążliwe. Zamrażarka pozwala na zamrożenie 4 kg świeżej żywności w ciągu doby a na jej wyposażeniu znajdziemy pojemnik do przygotowania kostek lodu. W przypadku awarii i przerwy w dopływie prądu Liebherr CUPsl 2221 pozwoli na bezpieczne przechowanie żywności przez 25 godzin. Lodówka posiada możliwość obustronnego montażu drzwi, fabrycznie zamontowano je po prawej stronie. Drążkowe uchwyty posiadają specjalną mechanikę, dzięki której otwieranie staje się bardzo łatwe. Warto zwrócić uwagę na zastosowanie wentylacji z przodu lodówki, co stwarza możliwość dosunięcia do ściany, umieszczenia we wnęce czy zainstalowania w linii szafek kuchennych. Prezentowana lodówka występuje też w białym kolorze wykończenia, jako Liebherr CUP 2221.

Parametry techniczne lodówki Liebherr CUPsl 2221

Roczne zużycie energii (kWh/rok)230
Wysokość (niższa do zabudowy) (mm)1360
Szerokość (mniejsza do zabudowy) (mm)550
Głębokość (mniejsza do zabudowy) (mm)629
Pojemność całkowita (l)196
Pojemność chłodziarki (l)142
Pojemność zamrażarki (l)54
Wydajność zamrażania (kg/24h)4
Poziom hałasu (dB)40
Interesuje Cię zakup lodówki
Liebherr Cupsl 2221?

Liebherr – na budowie, w fabryce, w powietrzu i … w domu

Produkty firmy Liebherr kojarzą nam się albo z ciężkim sprzętem budowlanym i dźwigami, albo z urządzeniami chłodniczymi. Nas naturalnie interesują produkty AGD. Liebher produkuje dzisiaj zamrażarki, chłodizarko-zamrażarki, chłodziarki do win, profesjonalne szafy chłodnicze i mrożące.

czytaj więcej

Lodówki podobne do Liebherr CUPsl 2221

Lodówka Whirlpool WTE1611IS

Lodówka Whirlpool WTE1611IS

Chłodziarko-zamrażarki, Lodówki wolnostojące, Klasa energetyczna A+, Lodówki małe (poniżej 300 litrów), Lodówki niskie (poniżej 165 cm), Lodówki w kolorze innym

Whirlpool WTE1611IS to niewielka chłodziarko-zamrażarka z górnym zamrażalnikiem, w kolorze Aluminium, wysoka na 120 cm, szeroka na 50 cm, w klasie energetycznej A+, o całkowitej pojemności 182 litrów, sterowana mechanicznie.

czytaj więcej
Lodówka Whirlpool ARC104/1/A+

Lodówka Whirlpool ARC104/1/A+

Chłodziarko-zamrażarki, Lodówki wolnostojące, Klasa energetyczna A+, Lodówki małe (poniżej 300 litrów), Lodówki niskie (poniżej 165 cm), Lodówki w kolorze innym

Whirlpool ARC104/1/A+ to niewielka podblatowa chłodziarko-zamrażarka z wbudowanym zamrażalnikiem, w białym kolorze, wysoka na 85 cm, szeroka na 55 cm, w klasie energetycznej A+, o całkowitej pojemności 118 litrów, z zamykanym balkonikiem na nabiał, sterowana mechanicznie.

czytaj więcej
Lodówka Liebherr CUPsl 2721

Lodówka Liebherr CUPsl 2721

Chłodziarko-zamrażarki, Lodówki wolnostojące, Klasa energetyczna A+, Lodówki małe (poniżej 300 litrów), Lodówki niskie (poniżej 165 cm), Lodówki w kolorze innym

Liebherr CUPsl 2721 to cicha, sterowana mechanicznie chłodziarko-zamrażarka w srebrnym kolorze wykończenia, w klasie energetycznej A+, wysoka na 160 cm, o łącznej pojemności 253 litrów, z bocznym oświetleniem LED chłodziarki, z rozwiązaniami SmartFrost, VarioSpace oraz systemem FrostSafe w zamrażarce.

czytaj więcej

Opinie o lodówce Liebherr CUPsl 2221

Dodaj swoją opinię o lodówce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)