Wszystko o lodówkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Lodówka Samsung RL39TJCTS1

Lodówka Samsung RL39TJCTS1

Samsung RL39TJCTS1 to srebrna, wysoka chłodziarko-zamrażarka Samsung, w klasie energetycznej A++, z alarmem, oświetleniem Led, z interesującą zamrażarką wyposażoną w 3 szuflady i 2 półki drzwiowe.
Interesuje Cię zakup lodówki
Samsung Rl39tjcts1?
Zdjęcie producenta

Opis lodówki Samsung Rl39tjcts1

Lodówka Samsung RL39TJCTS1 to wysoka na 185 cm chłodziarko-zamrażarka o łącznej pojemności 294 litrów. To idealne rozwiązanie dla osób szukających lodówki raczej standardowej, ale bardzo oszczędnej. Model ten jest bez wątpienia oszczędny – w ciągu roku zużyje ok. 200 kWh energii elektrycznej, co przekłada się na bardzo wysoką klasę energetyczną A++. Lodówka ma kolor srebrny, a raczej tytanowy srebrny, jak informuje producent. Tytanu raczej nie widzimy, jednak jeśli tak twierdzi Samsung, to chyba tak właśnie jest. Na drzwiach zamontowane zostały poręczne uchwyty – ani nie za duże, ani za małe.  Lodówka RL39TJCTS1 ma standardowy układ stref chłodzenia – na górze chłodziarka, na dole zamrażarka. Chłodziarka ma pojemność 207 litrów. Jej wnętrze jest oświetlane technologią Led. Po pierwsze to efektywne oświetlenie, po drugie ekologiczne, bowiem żarówki Led nie grzeją się i urządzenie zużyje mniej energii niezbędnej do utrzymania założonej temperatury. Na dole chłodziarki umieszczona została standardowo szuflada do przechowywania warzyw i owoców. Jest całkiem pojemna, ma ciekawy, ergonomiczny uchwyt i wykonana została z dobrego jakościowo, przezroczystego plastiku. W szufladzie tej zapewnione zostały optymalne warunki do przechowywania wrażliwych produktów, za to za sprawą odpowiedniej wilgotności. Powyżej szuflady znajdziemy cztery szklane półki. Najniższą można zamontować jedynie na jednym poziomie, jest bowiem przykryciem szuflady. Trzy pozostałe można przekładać na dwóch różnych poziomach, przez co zyskujemy nieco więcej możliwości do urządzania chłodziarki w zależności od bieżących potrzeb. Półki zostały wykonane z bezpiecznego szkła a ich krawędzie zostały dodatkowo podwyższone, przez co rozlany przypadkowo płyn nie zalej niższych półek. Na drzwiach chłodziarki mamy aż cztery półki – balkoniki. Są całkiem pojemne, podobnie jak szuflada, wykonano je z dobrych jakościowo materiałów oraz, co chyba najważniejsze, mają podwyższone ścianki, dzięki czemu zmniejszone zostało ryzyko wywracania się wywracania głównie wysokich butelek, przy gwałtowniejszym otwieraniu drzwi. Zamrażarka Samsung RL39TJCTS1 ma pojemność 87 litrów. Skała się z trzech całkiem pojemnych szuflad wykonanych z przezroczystego plastiku oraz z dwóch pólek – balkoników umieszczonych na drzwiach chłodziarki. Zamrażarka jest optymalnie dopasowana do rozmiarów tej lodówki – jest niewątpliwie jej dużą zaletą.

Lodówka Samsung RL39TJCTS1 ma wymiary 185,5 cm wysokości, 59,5 cm szerokości i 64,5 cm głębokości. W drzwiach wbudowano alarm, który poinformuje o niedomkniętych drzwiach.

Parametry techniczne lodówki Samsung RL39TJCTS1

Roczne zużycie energii (kWh/rok)200
Wysokość (niższa do zabudowy) (mm)1855
Szerokość (mniejsza do zabudowy) (mm)595
Głębokość (mniejsza do zabudowy) (mm)645
Pojemność całkowita (l)294
Pojemność chłodziarki (l)207
Pojemność zamrażarki (l)87
Wydajność zamrażania (kg/24h)bd
Poziom hałasu (dB)bd
Interesuje Cię zakup lodówki
Samsung Rl39tjcts1?

Samsung – sprzęt AGD od światowego giganta przemysłu elektronicznego

Samsung to gigantyczny koncern południowokoreański działający na globalnych rynkach przemysłu elektronicznego, ciężkiego, maszynowego, samochodowego, stoczniowego, tekstylnego, spożywczego i chemicznego, ale także usług finansowych, handlu, rozrywki, hotelarstwa czy inżynierii budowlanej.

czytaj więcej

Lodówki podobne do Samsung RL39TJCTS1

Lodówka BEKO CS 234031 T

Lodówka BEKO CS 234031 T

Chłodziarko-zamrażarki, Lodówki wolnostojące, Klasa energetyczna A++, Lodówki małe (poniżej 300 litrów), Lodówki wysokie (powyżej 185 cm), Lodówki w kolorze innym

BEKO CS 234031 T to chłodziarko-zamrażarka w kolorze titanium, w wysokiej klasie efektywności energetycznej A++, z szufladą świeżości 0°, sterowana mechanicznie, z antybakteryjną uszczelką drzwi, przezroczystymi szufladami zamrażalnika, zamykanym pojemnikiem na nabiał, z funkcją szybkiego mrożenia, z oświetleniem wnętrza LED.

czytaj więcej

Opinie o lodówce Samsung RL39TJCTS1

Dodaj swoją opinię o lodówce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)