Wszystko o lodówkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Lodówka Whirlpool ARC104/1/A+

Lodówka Whirlpool ARC104/1/A+

Whirlpool ARC104/1/A+ to niewielka podblatowa chłodziarko-zamrażarka z wbudowanym zamrażalnikiem, w białym kolorze, wysoka na 85 cm, szeroka na 55 cm, w klasie energetycznej A+, o całkowitej pojemności 118 litrów, z zamykanym balkonikiem na nabiał, sterowana mechanicznie.
Interesuje Cię zakup lodówki
Whirlpool Arc104/1/a+?
Zdjęcie producenta

Opis lodówki Whirlpool Arc104/1/a+

Whirlpool ARC104/1/A+ to niewielka podblatowa chłodziarko-zamrażarka w standardowym białym kolorze. Drzwi standardowo zostały zamontowane po prawej stronie ale możemy przełożyć nawiasy co powinno uprościć dopasowanie lodówki do wnętrza. Lodówka posiada jedną komorę z wbudowanym zamrażalnikiem umieszczonym w górnej części. Zamrażalnik jest naturalnie niewielki, ma jedynie 15 litrów pojemności. Jego rozmrażanie musimy przeprowadzić ręcznie ale przy takich rozmiarach będzie to krótka i prosta czynność. Pozostałą część komory zajmuje 103 litry i pozwoli przechować podstawowe produkty żywnościowe. Na dole znajdziemy podwójną szufladę przeznaczoną do przechowywania świeżych warzyw i owoców. Powyżej znajdziemy dwie szklane półki, jedna jest regulowana na wysokość co ułatwi rozmieszczenie żywności. Komora chłodzenia w Whirlpool ARC104/1/A+ jest odszraniana automatycznie, cała wilgoć, jaka gromadzi się w trakcie przechowywania żywności w środku, zostanie odprowadzona i odparowana na zewnątrz. Lodówka Whirlpool ARC104/1/A+ posiada mechaniczne sterowanie, z wewnętrznym termostatem w komorze chłodziarki, za jego pomocą ustawimy temperaturę roboczą. Dodatkowe miejsce na mniejsze produkty znajdziemy na trzech balkonikach umieszczonych na drzwiach. Górny balkonik jest zamykany i będzie idealny dla nabiału, pozwoli uchronić np. sery przed zbyt szybkim wysychaniem. Lodówka posiada klasę energetyczną A+ co oznacza, że roczne zużycie energii elektrycznej nie powinno przekroczyć 175 kWh. Taki wynik sprawi, ze nie będziemy się przejmować wpływem urządzenia na ogólny rachunek za prąd, lodówka nie będzie głównym winowajcą jego wysokości. Nie zwrócimy też uwagi na hałas jaki będzie emitowany podczas pracy lodówki, deklarowane 39 dB sprawia, że to ciche urządzenie. Czas utrzymania temperatury w środku w przypadku braku zasilania wynosi 10 godzin. Jeżeli zdarzy się awaria będziemy mogli przez taki właśnie czas bezpiecznie przechować produkty, bez obawy o zepsucie.

Parametry techniczne lodówki Whirlpool ARC104/1/A+

Roczne zużycie energii (kWh/rok)175
Wysokość (niższa do zabudowy) (mm)850
Szerokość (mniejsza do zabudowy) (mm)550
Głębokość (mniejsza do zabudowy) (mm)580
Pojemność całkowita (l)118
Pojemność chłodziarki (l)103
Pojemność zamrażarki (l)15
Wydajność zamrażania (kg/24h)2
Poziom hałasu (dB)39
Interesuje Cię zakup lodówki
Whirlpool Arc104/1/a+?

Whirlpool – amerykańskie urządzenia AGD prosto z … Polski

Whirlpool jest jednym z największych na świecie producentów urządzeń gospodarstwa domowego na świecie. Wśród najważniejszych produktów tej marki są: pralki, zmywarki, lodówki, piekarniki, okapy kuchenne, płyty grzejne, kuchenki mikrofalowe, ekspresy do kawy, klimatyzatory. Wiele z tych urządzeń produkowanych jest w Polsce.

czytaj więcej

Lodówki podobne do Whirlpool ARC104/1/A+

Lodówka Whirlpool WTE1611IS

Lodówka Whirlpool WTE1611IS

Chłodziarko-zamrażarki, Lodówki wolnostojące, Klasa energetyczna A+, Lodówki małe (poniżej 300 litrów), Lodówki niskie (poniżej 165 cm), Lodówki w kolorze innym

Whirlpool WTE1611IS to niewielka chłodziarko-zamrażarka z górnym zamrażalnikiem, w kolorze Aluminium, wysoka na 120 cm, szeroka na 50 cm, w klasie energetycznej A+, o całkowitej pojemności 182 litrów, sterowana mechanicznie.

czytaj więcej
Lodówka Liebherr CUPsl 2721

Lodówka Liebherr CUPsl 2721

Chłodziarko-zamrażarki, Lodówki wolnostojące, Klasa energetyczna A+, Lodówki małe (poniżej 300 litrów), Lodówki niskie (poniżej 165 cm), Lodówki w kolorze innym

Liebherr CUPsl 2721 to cicha, sterowana mechanicznie chłodziarko-zamrażarka w srebrnym kolorze wykończenia, w klasie energetycznej A+, wysoka na 160 cm, o łącznej pojemności 253 litrów, z bocznym oświetleniem LED chłodziarki, z rozwiązaniami SmartFrost, VarioSpace oraz systemem FrostSafe w zamrażarce.

czytaj więcej
Lodówka Liebherr CUPsl 2221

Lodówka Liebherr CUPsl 2221

Chłodziarko-zamrażarki, Lodówki wolnostojące, Klasa energetyczna A+, Lodówki małe (poniżej 300 litrów), Lodówki niskie (poniżej 165 cm), Lodówki w kolorze innym

Liebherr CUPsl 2221 to cicha, sterowana mechanicznie chłodziarko-zamrażarka w srebrnym kolorze wykończenia, w klasie energetycznej A+, wysoka na 136 cm i szeroka na 55 cm, o łącznej pojemności 196 litrów netto, z bocznym oświetleniem LED chłodziarki, z rozwiązaniami SmartFrost, VarioSpace oraz systemem FrostSafe w zamrażarce.

czytaj więcej

Opinie o lodówce Whirlpool ARC104/1/A+

Dodaj swoją opinię o lodówce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)