Wszystko o lodówkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Chłodziarka Bosch KIL82AF30

Chłodziarka Bosch KIL82AF30

Chłodziarka Bosch KIL82AF30 to urządzenie do zabudowy, o łącznej pojemności 287 litrów, z czego 35 przypada na wbudowany zamrażalnik, w klasie efektywności energetycznej A++, z elektronicznym sterowaniem z panelem TouchControl, funkcją Superchłodzenia, komorą HydroFresh, rozwiązaniem FreshSense, alarmem otwartych drzwi oraz oświetleniem LED.
Interesuje Cię zakup lodówki
Bosch Kil82af30?
Zdjęcie producenta

Opis lodówki Bosch Kil82af30

Bosch KIL82AF30 to bardzo wydajna chłodziarka ze zintegrowanym zamrażalnikiem o pojemności 35 litrów, przeznaczona do zabudowy. Klasa efektywności energetycznej urządzenia to wysokie A++, przełoży się to na roczne zużycie energii na poziomie 211 kWh. Chłodziarka jest również bardzo cicha, poziom natężenia hałasu rzędu 36 dB nie będzie absolutnie uciążliwy. Całkowita pojemność modelu to 287 litrów z czego 35 przypada na wbudowany zamrażalnik. Pozwoli nam na przechowanie podstawowych zapasów mrożonek, jego wydajność zamrażania to 3kg/24h. Wnętrze chłodziarki Bosch KIL82AF30 sprawia bardzo korzystne wrażenie, zastosowane oświetlenie LED podkreśla  nowoczesny charakter urządzenia i gwarantuje bardzo dobrą widoczność wszystkich produktów. Na dole znajdziemy dwa duże przezroczyste pojemniki, jeden z nich to tzw. komora HydroFresh. To idealne miejsce do przechowywania świeżych owoców i warzyw, zachowają one swoje najlepsze wartości odżywcze nawet dwa razy dłużej niż w tradycyjnym pojemniku. Dzięki specjalnemu suwakowi możemy regulować poziom wilgotności w środku i ustawić optymalny poziom w zależności od rodzaju przechowywanych produktów. Pofałdowane dno komory zapewni właściwy przepływ powietrza a produkty będą chronione przed zbierającą się wodą. Szuflada została zamontowana na specjalnych teleskopowych prowadnicach, dzięki czemu nawet przy pełnym załadowaniu jej wysuwanie będzie niezwykle łatwe. Inne produkty zmieścimy na 5 szklanych półkach w komorze oraz na półkach znajdujących się na drzwiach urządzenia. Jedna z tych półek jest dodatkowo zamykana i została przeznaczona do przechowywania wyrobów nabiałowych, masła czy serów. Do przechowywania jajek posłuży nam dołączony pojemnik. Chłodziarka Bosch KIL82AF30 została wyposażona w elektroniczne sterowanie. Intuicyjny panel sterowania TouchControl pozwoli nam w prosty sposób sprawdzić i ustawić odpowiednią temperaturę pracy urządzenia. Za pomocą panelu możemy uruchomić przydatną funkcję szybkiego schładzania produktów. Po aktywacji funkcji Superchłodzenie chłodziarka zaczyna intensywnie chłodzić, przy czym temperatura zostaje obniżona do +2°C. Niska temperatura i duża pojemność stwarzają doskonałe warunki do szybkiego schładzania produktów po powrocie z większych zakupów. Po upływie określonego czasu – 6 godzin, funkcja Superchłodzenie wyłącza się automatycznie, a temperatura powraca do pierwotnie zaprogramowanego poziomu. Rozwiązanie FreshSense oznacza, że w tym modelu chłodziarki zastosowano nowoczesny inteligentny zestaw czujników, których zadaniem jest monitorowanie temperatury wnętrza. Pozwala to na utrzymanie stałej temperatury we wnętrzu. Chłodziarka została także wyposażona w dźwiękową sygnalizację pozostawienia otwartych drzwi, co pozwoli uniknąć nagrzania wnętrza wskutek naszej nieuwagi. Zabudowa chłodziarki Bosch KIL82AF30 nie sprawi nam najmniejszych kłopotów, ułatwieniem będą zastosowane płaskie zawiasy i możliwość zamiany strony montażu drzwi.

Parametry techniczne lodówki Chłodziarka Bosch KIL82AF30

Roczne zużycie energii (kWh/rok)211
Wysokość (niższa do zabudowy) (mm)1772
Szerokość (mniejsza do zabudowy) (mm)558
Głębokość (mniejsza do zabudowy) (mm)545
Pojemność całkowita (l)287
Pojemność chłodziarki (l)252
Pojemność zamrażarki (l)35
Wydajność zamrażania (kg/24h)3kg/ 24h
Poziom hałasu (dB)36
Interesuje Cię zakup lodówki
Bosch Kil82af30?

Bosch – nie tylko producent AGD

W 1886 roku Robert Bosch założył w Stuttgarcie „Warsztat mechaniki precyzyjnej i elektrotechniki”. Dzisiaj to globalny gigant zatrudniający kilkaset tysięcy osób, posiadający ponad 300 różnych spółek i kilkanaście tysięcy zakładów serwisowych na całym świecie. Aktualnie Bosch jest producentem części i komponentów motoryzacyjnych, produktów gospodarstwa domowego, elementów wyposażenia budynków i automatyki przemysłowej. Produkty Bosch od zawsze kojarzą nam się z bardzo wysoką jakością. Słowa twórcy przedsiębiorstwa: „lepiej stracić pieniądze niż zaufanie" są aktualne do dzisiaj.

czytaj więcej

Lodówki podobne do Chłodziarka Bosch KIL82AF30

Lodówka Liebherr IKB 3554

Lodówka Liebherr IKB 3554

Chłodziarki, Lodówki do zabudowy, Klasa energetyczna A++, Lodówki małe (poniżej 300 litrów), Lodówki średnie (165 - 185 cm), Lodówki w kolorze białym

Liebherr IKB 3554 to nowoczesna chłodziarka do zabudowy z niewielką komorą zamrażalnika o pojemności 28 litrów, w klasie energetycznej A++, z systemem BioFresh z teleskopowymi szufladami i rozwiązaniem SoftTelescopic, z elektronicznym sterowaniem MagicEye, automatyczną funkcją szybkiego chłodzenia SuperCool, dźwiękowym alarmem otwartych drzwi, oświetleniem LED wnętrza, rozwiązaniem SoftSystem w drzwiach.

czytaj więcej
Chłodziarka Siemens KI40FP60

Chłodziarka Siemens KI40FP60

Chłodziarki, Lodówki do zabudowy, Klasa energetyczna A++, Lodówki małe (poniżej 300 litrów), Lodówki średnie (165 - 185 cm), Lodówki w kolorze białym

Siemens KI40FP60 to chłodziarka do zabudowy z wewnętrznym zamrażalnikiem, w klasie energetycznej A++, ze sterowaniem elektronicznym, wyświetlaczem temperatury LED, wspomaganiem zamykania drzwi softClose, alarmem otwartych drzwi, alarmem wzrostu temperatury w zamrażalniku, funkcją Supermrożenia, półkami easyLift, aktywnym filtrem węglowym airFresh, strefą świeżości vitaFresh, oświetleniem LED wnętrza.

czytaj więcej

Opinie o lodówce Chłodziarka Bosch KIL82AF30

Dodaj swoją opinię o lodówce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)