Wszystko o lodówkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Lodówka Bosch KGV33VW30E

Lodówka Bosch KGV33VW30E

Bosch KGV33VW30E to biała, wysoka na 176 cm, pojemna na 288 litrów chłodziarko-zamrażarka Bosch. Posiada klasę energetyczną A++, system automatycznego odszraniania, system LowFrost, oświetlenie Led i system elektronicznej regulacji temperatury. Wyposażona w szuflady Crisper Box w chłodziarce i BigBox w zamrażarce.
Interesuje Cię zakup lodówki
Bosch Kgv33vw30e?
Zdjęcie producenta

Opis lodówki Bosch Kgv33vw30e

Jeśli nie potrzebujesz ogromnych powierzchni do chłodzenia, ale zgrabnej, niezbyt wysokiej, ale oszczędnej i nowocześniej lodówki, to model Bosch KGV33VW30E jest rozwiązaniem interesującym. Lodówka jest wysoka na 176 cm i posiada łączną pojemność 288 litrów. Jest urządzeniem bardzo cichym i bardzo oszczędnym. W czasie pracy emituje hałas na poziomie 39 dB a to wynik ponadprzeciętny. W ciągu roku zużyje jedynie 219 kWh energii elektrycznej, a to wysoka klasa energetyczna A++. Lodówka ma kolor biały. Posiada system elektronicznej regulacji temperatury z wyświetlaczem Led. Chłodziarka znajduje się w górnej części lodówki Bosch KGV33VW30E i ma pojemność 194 litrów. Na jej wyposażeniu znajdziemy 4 szklane półki, przy czym 3 z nich można zamieszczać na różnych wysokościach, najniższa zaś jest przykryciem szuflady do przechowywania warzyw i owoców. Wśród półek mamy również do dyspozycji chromowany stelaż, który umożliwia przechowywanie na leżąco 5 butelek przy minimalnym wykorzystaniu powierzchni w lodówce. To ważne, bo chłodziarka ma raczej niewielką pojemność, a butelki zazwyczaj zajmują jej sporo. Wspomniana szuflada to Crisper Box – bardzo pojemna, przezroczysta szuflada na rolkach. Można ją dowolnie aranżować, ponieważ posiada system dowolnego podziału, tzw. divider. To przydatne udoskonalenie, bowiem często stoimy przed koniecznością oddzielnie od siebie różnych owoców czy warzyw. W szufladzie tej zapewniono również wilgotność na stałym poziomie. To ważne, bo owoce i warzywa są najbardziej wrażliwe na zmienną wilgotność – częste otwieranie lodówki może bardzo skrócić okres ich naturalnej świeżości. Na drzwiach chłodziarki znajdziemy tylko 3 półki – balkoniki. Największą na dole, średniej wielkości na górze (zamykaną), a najmniejszą poniżej górnej. Chłodziarka posiada system automatycznego odszraniania, który nie dopuści do tego, by nadmiar szronu zamienił się w lód. Posiada dobre, wydajne oświetlenie Led. Zamrażarka znajduje się w dolnej części lodówki Bosch KGV33VW30E i posiada osobne drzwi. W jej wnętrzu zamieszczono 3 duże przezroczyste szuflady, które łącznie dają powierzchnię 94 litrów. Najmniejsza, znajduje się na górze, średnia na dole, a największa – BigBox, po środku. Ta ostatnia jest w istocie bardzo pojemna. Zamrażarka posiada system LowFrost, który dba o to, aby lód był stale pod kontrolą i nie utrudniał korzystania z szuflad. Zamrażarka posiada ponadto system supermrożenia, czyli szybkiego zamrażania, który w ciągu doby daje możliwość zamrożenia do 7 kg świeżych produktów. Lodówka Bosch KGV33VW30E posiada wymiary 176 cm wysokości, 60 cm szerokości i 65 cm głębokości. Bosch zadbało to, żeby lodówkę można o własnych siłach ustawić i wypoziomować – ma regulowane nóżki z przodu, a z tyłu rolki. Drzwi lodówki zostały zamieszczone po prawej stronie, ale można je przełożyć na stronę lewą. Lodówka ta dostępna również w kolorze inox – model Bosch KGV33VL30E.

Parametry techniczne lodówki Bosch KGV33VW30E

Roczne zużycie energii (kWh/rok)219
Wysokość (niższa do zabudowy) (mm)1760
Szerokość (mniejsza do zabudowy) (mm)600
Głębokość (mniejsza do zabudowy) (mm)650
Pojemność całkowita (l)288
Pojemność chłodziarki (l)194
Pojemność zamrażarki (l)94
Wydajność zamrażania (kg/24h)7
Poziom hałasu (dB)39
Interesuje Cię zakup lodówki
Bosch Kgv33vw30e?

Bosch – nie tylko producent AGD

W 1886 roku Robert Bosch założył w Stuttgarcie „Warsztat mechaniki precyzyjnej i elektrotechniki”. Dzisiaj to globalny gigant zatrudniający kilkaset tysięcy osób, posiadający ponad 300 różnych spółek i kilkanaście tysięcy zakładów serwisowych na całym świecie. Aktualnie Bosch jest producentem części i komponentów motoryzacyjnych, produktów gospodarstwa domowego, elementów wyposażenia budynków i automatyki przemysłowej. Produkty Bosch od zawsze kojarzą nam się z bardzo wysoką jakością. Słowa twórcy przedsiębiorstwa: „lepiej stracić pieniądze niż zaufanie" są aktualne do dzisiaj.

czytaj więcej

Lodówki podobne do Bosch KGV33VW30E

Lodówka Amica Eco FK268.3AA

Lodówka Amica Eco FK268.3AA

Chłodziarko-zamrażarki, Lodówki wolnostojące, Klasa energetyczna A++, Lodówki małe (poniżej 300 litrów), Lodówki średnie (165 - 185 cm), Lodówki w kolorze białym

Amica Eco FK268.3AA to chłodziarko-zamrażarka w białym kolorze, w wysokiej klasie energetycznej A++, wysoka na 170 cm, szeroka na 55 cm, głęboka na 59 cm, o łącznej pojemności 230 litrów, ze sterowaniem mechanicznym, Anti-Bacteria System, automatycznym oszranianiem chłodziarki, półkami z hartowanego szkła oraz przezroczystymi szufladami zamrażarki.

czytaj więcej
Lodówka Siemens KG36NSW30

Lodówka Siemens KG36NSW30

Chłodziarko-zamrażarki, Lodówki wolnostojące, Klasa energetyczna A++, Lodówki małe (poniżej 300 litrów), Lodówki średnie (165 - 185 cm), Lodówki w kolorze białym

Siemens KG36NSW30 to chłodziarko-zamrażarka z białym frontem i bokami w kolorze inox, wysoka na 185 cm, szeroka na 60 cm, w wysokiej klasie energetycznej A++, systemem noFrost, elektroniczną regulacją temperatury z wyświetlaczem LED, automatycznym odszranianiem chłodziarki, alarmem otwartych drzwi, funkcjami Superchłodzenia i Supermrożenia, systemem Multi Airflow, z komorami coolBox oraz hydroFresh na teleskopowych prowadnicach, oświetleniem LED wnętrza.

czytaj więcej
Lodówka Liebherr CUP 3221

Lodówka Liebherr CUP 3221

Chłodziarko-zamrażarki, Lodówki wolnostojące, Klasa energetyczna A++, Lodówki małe (poniżej 300 litrów), Lodówki średnie (165 - 185 cm), Lodówki w kolorze białym

Liebherr CUPsl 3221 to chłodziarko-zamrażarka w tradycyjnym białym kolorze, w wysokiej klasie energetycznej A++, z mechanicznym sterowaniem, z systemem SmartFrost, z systemem FrostSafe, rozwiązaniem VarioSpace, oświetleniem bocznym LED chłodziarki.

czytaj więcej
Lodówka Siemens KG36NSW31

Lodówka Siemens KG36NSW31

Chłodziarko-zamrażarki, Lodówki wolnostojące, Klasa energetyczna A++, Lodówki małe (poniżej 300 litrów), Lodówki średnie (165 - 185 cm), Lodówki w kolorze białym

Siemens KG36NSW31 to nowoczesna chłodziarko-zamrażarka z frontem szklanym w białym, w wysokiej klasie energetycznej A++, z elektronicznym sterowaniem z zewnętrznym wyświetlaczem, technologią noFrost, funkcjami Superchłodzenia i Supermrożenia, systemem multiAirflow, komorą świeżości coolBox, komorą hydroFresh na teleskopowych prowadnicach, aktywnym filtrem węglowym airFresh, trybem pracy eco oraz trybem wakacyjnym, alarmem otwartych drzwi i wzrostu temperatury, oświetleniem LED w chłodziarce.

czytaj więcej

Opinie o lodówce Bosch KGV33VW30E

Dodaj swoją opinię o lodówce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)